Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik... Reukcja... Thermal Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Zaczne od tego dlaczego powstaje ten dziennik... nie zebywygrac cos tam... zeby zobaczyc i jak dziala THERMAL PRO i czy naprawde jest taki super jak sie o nim mowi, przede wszystkim powstaje dla tych ktorzy chca zrzucic wage, nie to zebym ja tu cos radzil ale licze na forumowiczow i ich pomoc, zebypokazac jak dziala Thermal Pro, zeby przekonac sie czy malo profesjonalny trening jednak moze pomoc...po to zeby bylo widac efekty, zeby pomoc innym, nie powstaje, zeby sie napinac, zeby sie klucic, i pokazywac brak szacunku do innych i ich pracy lub probami pracy nad soba

Mam przez 9 lat zawodowo zajmowalem sie Break Dance... tak naprawde bardzo zawodowo wiec nie obce mi jest pojecie wyrzeczenia, wysilku, ciezkiego treningu, czekania na efekty ktore przychodza bardzo powli... nie szukam cudu... chce zrzucic swoja wage ktora po wyjezdzie do USA wzrosla do niewyobrazalnych rozmiarow... co widac na zdjeciach niestety...Mieszkam na stale w NYC i nie nie nie nie chodzi o hamburgery to tylko mit mc donalds, burger king, KFC, PFC, Wendys... to tylko mity.. takie jedzenie jje sie naprawde okazjonalnie, w drodze, jak juz nei ma wyjscia itp... tu sie nie jje hamburgerow a problem jest w tym ze jedzenie tu rozni sie skladem bardzo od Polskich standardow, tu sie jje sztuczny chleb ze sztucznym masle ze sztucznym serem popiajato gazowanymi napojami wszelkie masci... i dzieki temu BIALY emigrant najczesciej nabiera wage bardzo szybko... nie powiem zebym kiedy kolwiek byl chdu i wogole, zawze bylem duzy chlop ale nie spasiony tak jak w chwili obecnej,

Ok zaczynamy... przepraszam ze bede uzywal wagi w funtach tak mi naprawde latwiej umowmy sie ze 1 funt to 0,5 kg i bardzo bym prosil zeby ci ktorzy beda regularnie tu zaglada pisali do tych ktorzy beda zdziwieni cyframi ze tu chodzi o FUNTY i Umawiamy sie w zaokragleniu dosc duzym to 1funt - 0,5 kg

Cel: Zrzucic jak najwiecej sie da tkanki tluszczowej, zyskujac Tkanke miesniowa powiedzmy w srednio duzej ilosci

Miejsce gdzie cwicze: Silownia naprawde bardzo fajna za niewielka sume mam dostep do swietnego miejsca przygotowan olimpijskich do dyspozycji mam: Sala gimnastyczna, worki trenigowe, silownia, basen, jacuzy, 3 rodzaje saun (Para, Sucha i Eukaliptus), solarium, Cardio room (wszelkie mozliwe przyrzady do mierzenia czynnosci zyciowych, wydolnosc, sila, poziom tluszczu w organizmie itp po mojemu swietna sprawa), Bierznie trenigowe, rowery, ergometry.

Dieta...

No i tutaj od wielu dostane po dupie... niestety z racji zawodu i kraju w jakim mieszkam dieta jakie tu widze i naprawde podziwiam jest nierealna... jestem managerem w restauracji zajmujacej sie w 90% jedzeniem "owoce morza" wiec moja dieta na dzien dzisieszy to: 80% ryby swierze: tunczyk. losos, i wiele innych plus wszelkie homary, krewetki, malrze, slimaki, ostrygi osmiornice, i tego typu paskuctwa. Slodycze oczywiscie nie istnieja w mojej diecie, staram sie jesc malo ale czesto, unikam wszelkiego co zle, smarzone, tluszcze itp... wiem dieta jest najwaznie niestety to jest problem natury technicznej a nie mojej... bez szans poprostu, pgraniczenie kalrii jak sie da ale nie w glupi sosob

Suplementacja:

Podstawa tego dziennika i mojej suplementacji jest zdecydowanie THERMAL PRO i na niego najbardziej licze biore go w ilosci 1 kapsulka przed treningiem i jedna po. dodalem do tego HMB w ilosci 3g jeden rano, jeden przed i eden po treningu

Trenuje od 1,5 miesiaca przez pierwszy miesiac waga nawet nie drgnela ale pocieszalem sie ze przynajmniej nie poszla w gore...jak wyglada trening bedzie nizej... Thermal biore 5 dni dopiero i o to co zauwazylem: po pierwszych 3 dniach spadek wagi ok 6 funtow... 5 dnia waga wskazywala 8 funtow mniej... nie ciesze sie tym i nie podniecam za bardzo bo wiem ze to prawdopodobnie utrata wody lub cos w tym stylu a przedemna nadal wiele miesiecy ciezkiej pracy.... ze skutkow ubocznych jakie zauwazylem po thermalu: bole serca, szybki oddech, mocne pobudzenie, nerwowosc, nerwowe ruchy i problemy ze skupieniem porzadnym mysli, laknienie jak by mi bardzo spadla mam takie wrazenie... objawy mijaja po ok 2 godzinach, uczucie po Thermalu jest jak... jesli ktos mial do czynienia z kokaina to wlasnie tak to wyglada :P Po miesiacu treningu zauwazylem chyba duzy wzrost sily przynajnniej tak twierdza ludzie ktorzy sie znaja pierwsze dni na silowni lawka plaska wyciskanie zaczynalem od 75 funtow konczylem 110 i malo mi rak nie polamalo obecnie zaczynam od 110 koncze na 190 mowie w funtach narazie przypominam pozniej jzu nie bede wiec prosze o wyrozumialosc, wydaje mi sie ze ten wzrost sily to chyba ze wzgledu na dawny tryb zycia bo rece mialem naprawde silne no tak mi sie wydaje ale jak jest nie wiem nie znam sie....

Wszelkie miary i liczby:
WAGA : 248 funtow (ok 115kg)
Wzrost : 5'9''ok 177 cm
Przedramie Lewe - 33 cm
Przedramie Prawe - 32 cm
Biceps Lewy - na prosto 37 cm napiety 40,5
Biceps Prawy - na prosto 39 cm napiety 42
W pasie - 108 cm
Klatka - na wydechu bez napiecia 117,kaltka napieta na wdechu 130



Trening: moj trenig zaczyna sie od rozgrzewki w posctaci koszykowki, pol godziny lub biegania szybkiego (tetno 180<) i 10 minut chodu (tetno 120-135) moj lekarz twierdzi ze to mi wystarczy za areoby ze taka rozgrzewke powinienem robic max 3 razy w tygodniu a reszte ogolnorozwojowa rozgrzewka z naciskiem na rozciaganie

Na silowni spedzam ok 2 godzin ale to juz max, po silowni basen plywanie ok 0,5 km bez przerwy i na koniec sauna i jacuzy ok 30 minut

Trening 5-6 dni w tygodniu robie partiami: barki i klatka, biceps i przedramie, triceps i brzuch i plecy

ni bede opisywal szczegolow co ile czego robie chyba ze poporstu ktos chce zebym to napisal wtedy to zrobie powiem tak staram sie zwiekszac ciezar tak jak przy trenigu na mase choc nie az tak bardzo na mase bo staram sie raczej robic wiecej powtorzen niz wiekszy ciezar

No wiec czekam na wszelkie rady porady itp, wsparcie tez mile widziane...... mam nadziejej ze bedzie dobrze... mam nadziejej ze sie uda... nawet jesli waga nie spadnie to i tak napewno bede sie cieszyl ze nie spedzilem tego czasu przy kompie... no zobaczymy zobaczymy....

Załączone pliki

  • Załączony plik  3.JPG   24,85 KB   51 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2a.JPG   79,49 KB   83 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.jpg   27,51 KB   102 Ilość pobrań

  • 0

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro

Mam przez 9 lat zawodowo zajmowalem sie Break Dance... tak naprawde bardzo zawodowo wiec nie obce mi jest pojecie wyrzeczenia,


Wszystko ok.. tylko mam do tego co wyżej przecytowałem zastrzeżenie..Przez 9 lat trenowałeś i osiągnełes taki poziom ? ;o;o To muszisz z 10 lat już chyba siedziec w USA ? Powiedz ile kg przytyles będzie łatwie to wyjaśnić :) Pozdrawiam i powodzenia życze
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro

USA

ja tysh chce do usa ;( tam jest wszystko tanie Grrr.. ;(
  • 0
Żyj Kolorowo :D

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
hehe nie w usa siedze 4 lata no powiedzmy ze przestalem tanczyc tak na dobre jakies 2 latu... bo jeszcze przez 2 lata w usa tlklem sie po metrze i ulicach tanczac z roznymi ekipami ale prawda jest taka ze w USA Break Dance to wcale nie cos dobrego tak samo jak Hip Hop jest bardzo tepiny na kazdym kroku i ciezko z tego wyzyc... nie nie jestem hiphopowcem Break Dance i Hip Hop fakt sa obok siebie alewspolne maja tylko korzenie i nic wiecej....inna muzyka inny styl inne klimaty troche... a do tego ze usa jest tanio... jeslipracujesz w usa to powiedzmy jest normalnie ale nie tanio ja za silownie place $40 za miesiac no ito jest tanio jak za silownie bo ceny sa od $40 w gore za jakies lipne pseudo fitness cluby...


Jeszcze wracaja do Thermal Pro obecnie w USA jest to srodek nazwe to pol legany... i powoli wycofywany z rynku niestety :( w sklepach jest juz raczej egzotyka tylko na necie ja szukalem Thermala jakies 2-3 tygodnie....
  • 0

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
I jeszcze co do Break Dance to nie rozumiem twoich zastrzezen ????.... w razie pytan prosze pytac pozdraiwam i dzieki za pierwsze posty :)
  • 0

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Dlaczego tu nie ma edycji postow ?? postuluje o dodanie tej opcji :P zapomnialem powiedziec ze nabranie wagi bylo rzedu uuuuu bardzo duzo i abrdzo szybko jakies 30 kg mniej bylo 4 lata temu
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Wrzuc to tego TFB jakies białeczko
Na kolacje nie jedze posiłkow zawierajacych weglowodany..
tylko białko..
Tunczyk moze byc i inne ryby..
Aeroby masz dobrze stosuj je o 30 do max 60min
Jedynie co pozostaje to motywacji i wytrwalosci w zamierzonych celach..

Mieliscmy my to dzinnin blonia -redukcyjny..
Mozesz go odwiedzic..i zobaczysz jak nasz dzielny towarzysz sobie poradził z nadwaga..
Moze tobie to tez pomoze .. :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Mowisz bialko... no pomysle pomysle nad tym napewno zajrze do innych dzialow i poszukam wszelkich sladow walki ze zbijaniem wagi... wytrwalosc mam... dobra a teraz ide spac bo juz 5:45 i tak cos wczesniej ostatnie 5 dni przez Thermal 7 rano dopiero sie kladlem pozdrawiam
  • 0

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro

a do tego ze usa jest tanio


hyhs mi tu chodzi o wszelkiego rodzaju sprzet elektroniczny :|

NP PSP na którego jush dośc długo polujem:[
  • 0
Żyj Kolorowo :D

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
BLUE_ARMY, hehe chacialem napisac zeby zajrzal do dziennika Blonia ale ubiegles mnie:P w sumie to bloniu moglby sie tu wypowiedziec i udzielic dobrych rad...

Mowiac ogolnie szykuje sie ladny dziennik z opisem redukcji:)
Zycze wytrwalosci i osiagniecia celow:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
freepoison, dodaj to tego odpowiednia regeneracje.. 8h snu..
a nie kompa..

west, :)
Narazie bloniu jest na urlopie :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Nzma dziennik Blonia juz znalem wczesniej niz bylmi tu doradzany :) napewno barzo ciekawy i bardzo pomosny no i nie omiezkam skorzystac z jego rad... znalazlem tez kiedys dziennik gdzies na necie na jkims forum kulturystycznych chlopaczyny ktory wlasnie opisywal Thermal i na nim mocno jechal ale nie moge go teraz znalezc :( no sen to moj problem bo ja lubie net i spie czasem malo... no wlasnie wyruszam na silownie po dniu przerwy i moze sie cos pojawi z postw dziennikowych napewno opisze trening jaki dzis byl itp.... no ale to za jakies 3-4 godziny pozdrawiam
  • 0

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Dobra wrocilem z silowni.... dzis trening: Triceps

Rozgrzewka glownie rozciaganie i silowa...

Pierwsze cwiczenie bardziej rozgrzewka sztanga lawka plaska 2 serie x 12 powtorzen obciazenie 110funtow

-wyciag wyciskanie w dol przedramieniem (rece do ciala) 5 serii 10 powtorzen zwiekszanie ciezaru 100-140

- Zgniatacz czaszki (to chyba tak sie nazywa:)) 3 serie x 10 powtorzen obciazenie stale 80

- Sztanga lamana wyciskanie przed ramionami nad glowa siedzac 3 serie x 10 ociazenie jak wyzej

- Hantle wyciskanie przed ramionami siedzac za glowa po 3 serie na reke x 10 hantel 25

- Wyciskanie hantla przedramionami oboracz za glowa 3 serie x 10 obciazenie 55

- na koniec zegar hantle po 65 3 serie x 10

10 minut biegu na bierzni tetno 150

5 minut chod tetno 135>

Regeneracja: sauna Para 3minuty, sucha 10 minut


Waga przed treningiem 248 funtow... stoi wmiejscu neistety... :) ale walcze....

suplementy dzisiaj: Thermo Burst przed treningiem (opisze ten suplement nizej bo w polsce chyba go nie ma) HMB gram przed i gram po treningu czeka mnie jeszcze jeden pozniej, Thermal Pro jedna Kapsulka prze treningiem (wzrost energii zadnych zaburzen skutkow ubocznych) po trenigu jedna kapsulka ( male nudnosci, zawroty glowy, kolatanie serca)

Thermo Burst - suplement z tej samejrodziny co Thermal Pro bez efedryny, zwieksza termogeneze organizmu, zwieksza energie, i przespiezza metabolizm jednak nie mozna go uznac za spalacz tluszczu bardziej pobudzajacy sroek

Sklad: tlumacze z angielskiego:

Witamina C 120mg
Niacyna, kwas nikotynowy 20mg
Witamina B-6 2mg
Pantothenic Acid (kompleks witaminy B usprawniajacy utlenianie tluszczu w organizmie) 10mg
Zioleowe skladniki tego suplementu:
Wyciag z Imbiru 500mg
Yerba Mate Ekstrakt(8% kofeina 40mg) 500mg
Ekstrakt Nasion Guarany (36% kofeina 152mg) 422mg
Wyciak z lisci czarnej herbaty (9% kofeina 9mg) 100mg
Schisandra (jakis chinski owowc) 100mg
Wyciag z nasion Kopru 5mg
wyciag z nasion Winogron 1mg

Jesli znajdzie sie ktos kto zna sie dobrze na suplementach bardzo bym prosil o jakis aly komentarz co do tego Thermo Burst biore to raczej dlatego ze mam a nie dlatego ze chcialem brac dostalem to za darmo na sprubowanie i przeteatowanie, zeby nie bylo podejrzen co do malo wiarygodnego zrodla tych suplementow HMB i Thermo Burst sa firmy GNC czyli chyba najpopularniejszego producenta suplementow w USA no to dziekuje za uwage :)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Głownie srode pobudzajacy
zawiera rozne rodziny kofeinki..
Mozesz słuzyc tez jako stymulator do poprawy pamieci.. :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
freepoison, tobie to moze pomóc tylko Bloniu... on ma najlepsze doświadczenie w redukowaniu zbędenj tkanki tłuszcowej...
  • 0

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Dzisiejszy trening... bezobawy nie bede pisal o kazdym treningu : poprostu dzien po dniu w czasie robienia trenignu bede opisywal cykl jakim ide

Dzis: Brzuch, Biceps + cwiczenia ogolno rozwojowe

Brzuch - standardowe brzuchy plus goesc brzucha na masyznie z obciazeniem cwiczenia 5 seri x 12

Biceps:

- sztanga lamana stojac 5x10 staly ciezar
- Hantle Mlotkowym 2 serie x 10 stojac
- Hantle Klasycznie stojac 3serie x 10 stojac ciezar w 2 cwiczeniach hantle 25 funtowna reke
- Klasyczne pompowanie siedzac Hantlem na zmiane 20 - 25 funtow 5x10 na reke

Cwiczenia ogolno rozwojowe (mam na mysli cwiczenia niemajace w sumie duzo wspolnego z treningiem partii miesni przewidzianej na ten dzien) :

- Na poczatku treningu Sztnaga lawka plaska wyciskanie 2x12 ciezar 140 funtow
- wyciag podciaganie do klatki siedzac w poziomie 5x10 ciezar od80 do 120
- Rozpietki ciezar lekki 5x12

Ze wzgledu na brak czasuna plywanie, areoby, rozrzewke mocniejsza dzis bardzo ale to na maxa goraca Sauna sucha (15 mint) plus Sauna Eukaliptus (5minut)


Suplementy standardowo przed Thermo Burst, Thermal, HMB Po trenigu Thermal, HMB

Dzis naprawde moge powiedziec ze Thermal bez pozadnego posilku przynosi wlasnie efekty uboczne, we krwi efedryna i kofeina, niski poziom cukrow i rece zaczynaja sie trzesc, nudnosci, bardzo mocne pobudzenie, przyspieszony i ciezki odech, serce juz nie boli wiec wydaje mi sie ze bylo to przez kofeine ktorej poprostu moj organiz nie znal wczesniej

Dobra a teraz pytanko wga stoi w miejscu... 10 dzien Thermal... pierwsze 5 dni spadek teraz nic a nic a ni w gore ani w dol... tak ma byc czy cos jest nie tak ?? wyczytalem ze ograniczenie kalorii przy brani Thermala zwalnia metabolizm i czy to jest przyczyna ze waga stoi?? a moze poprostu zaczac brac 3 kapsulki dziennie ?? pytam bo nie wiem... czekam na rady....

Co do Blonia chetnie bym sie z nim skontaktowal ale widze ze stal sie taka lokalna gwiazda i nie wiem czy nie ma zbyt wielu takich jak ja zeby im indywidualnie doradzic w pewnych sprawach.... pozdrawiam
Waga bez zmian...
  • 0

freepoison
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Po rozmowie z ekspertem od Thermala mam odpowiedz.... 1 kapsulka rano, jedna 30 minut przed treningiem, jedna po.... zywienie bardzo wazne... minimum 1400 kalorii dziennie w innym razie metabolizm spada bardzo i dlatego waga nie spada... rozwiazanie... przerwac branie thremalu na pare dni i zaczac jesc !!!! pozniej znowu powrot do Thermala... jesli ktos tak jak ja nie moze trzymac profesjonalnej diety nalezy jesc normalnie ale bez przesady i w razie potrzeby uzupelniac kalorie do poziomu minimum 1400 odrzywkami.... jak faza zadaje pytanie i sam se odpowiadam no ale moze kiedys komus sie to przyda....
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
Wrzuc białko !!!!!!
Przyspieszy metabolizm diety nie musisz trzymac tylko
staraj sie jesc produkty białkowe.. a ogranicz wegle..
I powinno byc dobrze.. :564:

Ja bym jadł tego TP i wrzuciał białko.. :564:
Pzdro
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

mookie
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
BLUE_ARMY, mam pytanie. Skoro chce zredukować to jakie dokładnie powinieniem jeść białko?

Mógłbyś polecić jakieś białko np. z allegro?

Mi się wydawało, że białko powinno się jeść jeżeli ktoś chce robić masę.
Prosze o wyjasnienie. ;)

I kiedy to białko najlepiej jeść? na noc?

Pozdrawiam.
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik... Reukcja... Thermal Pro
moglbys zaozyc nowy temat w dziale odrzywianie a nie w niesoim dzienniku
przy redukcji bialko jest bardzo wazne po to aby nie spalac miesni tylko tuszcz :P
a jesc nie tylko na noc czy rano tylko przez caly dzien (w 5-6 posilkach)
a bialbo z allegro to nie bialko :P ale na noc jest bardzo wazne to, jesz ostatni posilek idziesz spac i przed 8 godzin nic nie szamasz chyba ze tak jak freepoison spisz po kilka godzin :D
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024