Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Vegi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!
Witam. Mam do Was prosbe specjalisci, a widze, ze jest was tu conajmniej kilku. Mam 22 lata, 187 cm, 102 kg, 40 biceps, 120 klatka, 102 pas, ćwicze od miesiąca. Chciałbym wziąść sobie kreatyne monohydrat+jabłczan, jednak do dziś nikt mi dokladnie nie powiedzial jak mam to brac. Moj dzien wyglada tak: wstaje, staram sie zjesc sniadanie, pozniej uczelnia, miedzy zajeciami lub po zajeciach ide na silownie, pozniej dopiero obiad, itd. Chcialbym sie dowiedziec kiedy mam brac jablczan, a kiedy monohydrat przy tym trybie zycia ktory prowadze, jakie maja byc odstepy pomiedzy jedzeniem (sniadaniami, obiadami) a porcja monohydratu i jablczanu. Ile mam jesc tego wszystkiego. I jeszcze jedno pytania, czy sa ludzie na ktorych te suplementy nie dzialaja ? czy poprostu jesli komus nie pomogly to definitywnie znaczy ze zle je stosowal (np ze zaraz przed jedzieniem jadl kreatyne lub cos podobnego). 7 lat temu bralem zwykly monohydrat i pamietam ze cala ta zabawa skonczyla sie dlugimi i czestymi posiedzeniami na kiblu z gazeta i czerwonymi policzkami :) nie mialem po tym zadnych porzadanych efektow, ale bralem tego chyba troche za duzo, stosowalem w zlych porach i mozliwe nawet ze nie zwracalem uwagi na to czy jem to zaraz po obiedzie czy zaraz przed itp. (nie pamietam-dawno to bylo). Jak ta kreatyna ima sie z tluszczami, weglami itp. Wiem ze czesc z Was powie mi ze po 1 miesiacu nie oplaca sie nic zrec, ale ja kce, mam kase na to i bede mial lepsze samopoczucie, wiec bardzo prosze o informacje! z gory dzieki. pozdrawiam
  • 0

CIAwarez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok
  • Zainteresowania:tyranie !

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!
chociaz poczekaj jeszcze z 2 miesiace
  • 0

Vegi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!
dobra nawet jesli mam poczekac to i tak chcialbym poznac odpowiedzi na moje pytania?
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!
po pierwsze to musisz se dobrac jakąś diete bo bez tego to kreta dużo Ci nie da. a po drugie jak masz 102 w pasie to nie lepiej zrobić redukcje?
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Monohydrat + Jabłczan ! PYTANIE !!
Po co chcesz mieszać krete ze jabłczanem? Odrazu kup sobie jakiś stack. Proponuje na początek CP (o ile jeszcze go dostaniesz), jesli nie chcesz oszczędzać to możesz pujść na całość i wybrać 2 puchy XP, lub Xpand+ Clout, XP+ No Xplode. Wszystko zależy od ciebie. Jeśli piszesz, że chcesz brać to bierz nie bede pisał, że nie możesz odrazu stacku jak tutaj większość uwarza, bo to zbyt przestarzałe stwierdzenie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024