Skocz do zawartości


Zdjęcie

Xpand Kupno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

thai
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Xpand Kupno
siema patrzylem w sklepie kreatyna.pl niema jzu tej odzywki xpand kreatyna w kapsulkach 240 za 170 zlotych a chcialem kupic na allegro sa tylko mono a chce w kapsulkach to moj 1 cykl bedzie i chce jak najlepsza kreatyna zastosowac + desktroza + tauryna xpand dajcie mi moze linka gdzie moge kupic co i jak zazywac z gory thanks
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpand Kupno
poczekaj jest xpadn na kreatynie.pl
Masz jeszcze tansza.. spoX karol zrealizuje zamowienie

za wczesnie na xp ale Twoj wybor, Twoja decyzja
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

thai
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpand Kupno
powinienem poczekac do 6 miesiecy ? bo chodzi o to ze jeszcze na muay thai chodze i to jest bardziej na wytrzymalosc to jest ostry trening chodze juz 8 miesiecy + dodalem teraz silke i jakos wytrzymuje i chce xp se kupic :) staz mam niedlugo w silce ale w mt duzy mysle ze jeszcze moge poczekac z 2 miechy jesli tak piszesz ale mozesz mi napisac jak mam brac tego xpanda jak cos zapisze se na zapas a carbo moge brac po treningach tez mi rozpisz dexstroza w kapsulkach + tauryna + xpand zebym mial na przyszlosc z gory dziekuje i pozdrawiam
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpand Kupno
Nie zapomnij o dobrym treningu i przedewszystkim dobrej diecie na masę bo z czegoś ta kreatyna musi to wszystko zbudować. Na początek bym Ci polecał dobrze jeść i raczej zainwestować w mass XXL bo jeśli będziesz miał dietę, w której będzie brakować czegoś to kreatyna nie pomoże a gainer uzupełni braki. Resumując z Twoją wagą i starzem więcej możesz osiągnąć gainerem niż kreatyną. Chyba, że twoim celem nie jest masa to możesz próbować inne suple.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024