Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo prosze o pomoc kumatych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

rypson
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bardzo prosze o pomoc kumatych
Wiatm ..szukam kogos kto by mi pomogl...chce zrzucic wage... ale tak mocno zrzucic... ile sie da... zaczne od tego ze przez 9 lat zawodowo tanczylem Break Dance i raczej wysportowany bylem choc nigdy nie bylem maly i szczuplutki raczej duzy ze mnie facet jak na 5'9" (chyba cos ok 175 cm) mimo iz nigdy na silownie nie chodzilem tylko zajmowalemsie tancem wyciskalem 100 kg sztange wiem ze to nie miara kto ile wycisnie ale chodzi mi o to ze raczej do chucherek nie nalezalem nigdy... niestety...przyjechalem do USA przestalem tanczyc i przytylem... malo powiedziane... sie spaslem okrutnie chodz jeszcze nie ejst tak zle to nie panikuje od tak sobie bo chlopaczyna ma problem ale mowie tu o bardzo szybkim nabraniu wagi zedu ok 30 kg... no i to wlasnie chcialbym zrzucic... nie szukam cudow i zrzucania wagi w tydzien, bylemsportowcem wiec wiem jak co pracuje i trzeba ciezkiej pracy... no wiec padlo na silownie... Nie chce byc kulturysta powiedzmy chce troche przypakowac, zgubic brzuch co najwazniejsze dla mnie nie chce rzezbic itp... poporstu mocny trening , zbicie wagi, zamiana msy tkanki tluszczowej na mase miesniowa no ale chyba nie brzucha LOL :P nie cala tkanke tluszczowa poporstu urosnac miesniowo a stracic tluszczowo jak najwiecej... no wiec chyba nakreslilem sytuacje...

OK zaczalem silownie chodze juz 2 tygodnie narazie efejty sa ale wole radzis sie kogos kto sie zna niz w ciemno robic cos na czym ja w zasadzie sie nie znam... Silownia wyglada niezle do dyspozycji mam: Silownie, Sale gimnastyczna, 3 rodzaje Saun, wirlpool (jacuzy), basen... za napwde male pieniadze mam swietne miejsce w ktrym moge cos robic pozytecznego dla siebie... no wiec jestem tam juz prawie 2 tygodnie... moj trening wyglada tak: 7 dni w tygodniu, 4 dni mocne 3 dni lrzej... mocne dni : 1 godzina koszykowki dla rozgrzewki rozruszania, 2 godziny silowni cwiczenia tylko i wylacznie gornych partii, pas barkowy, klatka, rece, brzuch jedyne co znam to brzuszki wiec je robie narazie kiepsko idzie ale mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej... po silowni basen plywanie ok 500m codziennie plus po plywaniu jakas ogolna rekreacja w wodzie na odpoczynek pozniej juz tylko relaks i regeneracja - jacuzzy, sauny itp....

no wiec tak wygladamoj trening... teraz czy ktos moglby to ocenic ?? i skorygowac co powinienem robic, jak i ile... wiecie co mam do dyspozycji wiec czekam na podpowiedzi...

druga ssprawa to dieta jaka powinienem zastosowac... jesli powinienem zastosowac jakas diete szczegolna... bo ograniczenie w jedzeniu to nie jest problem i o tym wiem zreszto ja nie mam problemow z jedzeniem duzo i wszytskiego poporstu w usa jest ciezko o dobre jedzenie wszystko to smietnik i nieregularne zywienie tak mnie zalatwilo... nie mowie o haburgerach bo wierzcie badz nie wcale nie sa az takie bez przerwy jedzone gdzie i kiedy sie tylko da... czasami zdaza sie ale raczej zadko.... moze raz w miesiacu... jesli chodzi o jedzenie to w tej chwili raczej staram sie wyeliminowac jaki kolwiek tluszcz oczywiscie weglowodany a postaci slodkosci nie istnieja dla mie ... wiec jesli chodzi o diete i moje zywienie to jest to glownie dieta polegajaca na rybach... pracuje w restauracji w ktorej jestem managerem i zarazem kucharzem 80% jedzenia to owoce morza... najczesciej jadam swierzego tunczyka z grilla mam to niebywale szczescie jesc tunczyka nie z puszki :P no i oglnie ryby, losos tylko i jedynie ryby morskie i oceaniczne mam w zasiegu tutaj gdzie mieszkam... no wiec mam do dyspozycji wszelkie, krewetki, homary, kraby, ryby, malze, ostrygi i wszytsko co w morzach i oceanach zyje i nadaje sie do jedzenia :)

niestety prawda jest takak ze nie ma szans z racji mojego zawodu i miejsca zamieszkania na jakas scisla diete bo chcac nie chcac nie bede jej trzyal tak jak powinno byc wiec puki co stosuje diete zryj polowe...

Nastepna sprawa to suplementy w tej chwili biore: L-Carntine przed treningiem 0,5 grama i po treningu 0,5 grama, HMB przed treningiem 1g po treningu 0,5g.... jesli ktos zna cos co moglbym brac, co powinienem brac i jak wydaje mi sie ze te dawki ktore biore teraz nie sa takie jak powinny ale w sprawie suplementow raczej nie mam doswiadczenia wiec... porazka chyba... chcialbym zaczac brac ECA w usa jest to o ile wiem calkiem legalny i dostepny srodek jesli ktos wie jak to brac jakie dawki i wgole bym byl wdzieczny, duzo juz czytaem o ECA i wydaje mi sie ze to by bylo njalepsze dla mnie narazie mam problem ze znalezieniem ECA ale szukam nadal niestety nie jest latwo

Jesli ktos by byl na tyle pomocny zeby mi wszystko wyjasnic bede ogromnie wdzieczny nawet na maila moze wyslac mi swoje opinie i spostrzezenia Jesli ktos jest zainteresowany jakimis srodkami ktore sa dostepne w USA anie ma ich lub ciezko jest dostac je na rynku polskim moze liczyc na moja pomoc pozdrawiam i czekam na rady
  • 0

GośćGuest_cziken_*

Guest_cziken_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo prosze o pomoc kumatych
cla treka jest dobre na spalanie tuszczu i do tego hmb

riper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zambrów

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo prosze o pomoc kumatych
fat burner tez ci sie przyda
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo prosze o pomoc kumatych
Na początek poradze poczytać dzienika Blonia http://www.forum-kul...showtopic=35986 napewno znajdziesz tam cos co Ci się przyda na redukcji sie nie znam ale chyba jakas przyzkladowa dieta tez jest podwieszona no i trening z tego co mi się obiło o uszy to areoby są neizwykle ważne. Suplementy l-karnityna , fat killer jakis thermal fat burner coś takiego chyba.
"Najczesciej jadam swierzego tunczyka z grilla mam to niebywale szczescie jesc tunczyka nie z puszki" chciałbym sprawdzić jak smakuje taki tuńczyk z grilla to już nawet lepiej brzmi niz tuńczyk z puszki zazdroszcze:P
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024