Skocz do zawartości


Zdjęcie

kaptury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

matias
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minsk Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

kaptury
no wlasnie mam problem moze dla wielu z was wyda sie on blachy ale mnie to drazni, mianowicie jeden z moich kochanych kapturow tzn lewy jest znacznie[moze nie znacznie ale roznica widoczna] wiekszy od prawego jakos w ciagu mojego zycia go bardziej wycwiczylem i teraz pytanie co moge zrobic zeby wyrownac proporcje ?? cwiczyc tylko prawy ?? tylko teraz taka mala historyjka kiedys jak bylem w liceum to dla zabawy zalozylem sobie gips lekarski na prawa reke zeby w szkole wszyscy mi wspolczuli no i na wf nie poszedlem i przez brak mojego doswiadczenia z gipsami zrobilem go nieco za ciezki zdjolem go wieczorem tego dnia no i nastepnego dnia tak mnie bolaly plecy ze hej tylko ze z lewej strony! gips na prawej plecy bola z lewej no i teraz wracam do kaptura czy jak go bede cwiczyl np wzniosy np tylko prawy kaptur to czy przypadkiem nie bede tez cwiczyl lewy bo bede musial utrzymac rownowage itd mam nadzieje ze nie jest to co napisalem za bardzo zawile, prosze o porady
  • 0

adi9adi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:SPORT

Napisano Ponad rok temu

Re: kaptury
cwicz dwa na raz <- po jakims czasie dysproporcja powinna sie wyrownac, niestety zawsze tak jest ze jedna strona jest nieco wieksza od drugiej. musisz z tym zyc ;P zreszta jak kazdy z nas
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: kaptury
A napewno masz prosty kręgosłup?? Moze masz równe kapturu tylko jesteś skrzywiony.Niech nik sobie nic nie myśli przez słowo skrzywiony.Chodzi mi o kręgosłup
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024