Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Westa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
A właśnie zapomniałbym napisać że dzisiaj przechodzę w ABSie z poziomu baby czyli A na poziom 1 w sumie to wygląda na to że za długo nie zabawie na tym poziomie ale to zobaczymy jakoś za tydzień...
Dla większej wartości dziennika będę starał się opisywać codzinnie diete. Więc dzisiaj wyglądało to tak:
200g płatków + 0,3-0,5l mleka
4 skibki (kromki:P) chleba z serem i szynka każda
100-150g ryżu + z 100g kurczaka
100-150g ryżu + z 100g kurczaka (powtórka bo odrykłem że w lodówie nie ma puszek z tuńczykiem)
więc chyba tak nie za bogato to wyszło :( qrde przydałby się gajnerek dla uzupełnienia tylko kasy nie ma :/
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Barki:
Wyciskanie sztangi przed głową na suwnicy 1s- 10x17,5kg na strone 2s- 10x20kg na str 3s- 8x22,5kg
Wyciskanie sztangi za głową 1s- 10x17,5kg na strone 2s- 10x20kg 3s- 10x20kg
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 1s- 10x13kg 2s- 8x17kg 3s- 10x17kg
Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami opadzie tułowia (odwrotne rozpiętki) 1i2s- 12x13kg 3s- 10x17kg
Triceps:
Wyciskanie „francuskie” do czola 1s-10x27,5kg 2s- 9x37,5kg 3s-8x37,5kg
Prostowanie ramion na wyciągu z łamanym drążkiem 1s- 10x55na stosie 2s- 10x60 na stosie 3s- 10x65 na stosie
Prostowanie ramion na wyciągu z linkami 1s- 12x20na stosie 2s- 10x25 3s- 8x30na stosie.
Łokcie bolą czyli było dobrze:P
Dieta utrzymana:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dzisiaj nogi identycznie jak ostatnio... ale szło zdecydowanie lżej :)
Dieta utrzymana w 90%.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dzisiaj klata praktycznie tak jak ostatnio szło w sumie dobrze ale juz ostatnia serie na skosie sobie odpuściłem bo lewy triceps mnie zbyt bolal a nie chce sie nabawić jakiejs poważniejszej kontuzji.... Bicepsik taka zmiana że zacząłem od modlitewnika potem sztanga i sztangielki na koniec jak zawsze.
Widze ze nikt nie komentuje wiec chyba wszystko dobrze idzie...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Napisałbym że dzisiaj trening tak jak osatnio ale ten tydzien jade słabiej mniejsze ciezary mniej powtorzen ze względu na łokieć lewy nie przestał boleć a to źle:/
Wiec podciaganie do klaty 3sx8 sćiaganie drązka 3x8 na 7 sztabkach przyciaganie wyciagu dolnego 8x7sztabek i 2x8 6sztabek przyciaganei sztangielki 3x8 29kg i kaptury 4x10 29kg.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
gratuluje nitrobolona II:-)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Ja tez gratuluje :)
  • 0
[you]
pozdro :P

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Panowie dziękuje:)

No naprawde nie umiem opisać jak sie ciesze :) Teraz to jest motywacja :D:D

Cykl najprawdopodobniej rozpoczne z początekiem grudnia musze tylko dokupic sobie do tego gajnerka jakiegos i bedzie sie dzialo:D Oczywiscie doloze wszelkich staran zeby efekty byly jak najlepsze i bede zdawal szczegolowe relacje z tego cyklu.

Nie no dzisiaj to jest dzień :D rano dostalem nowego kompa potem sie okazało ze zostałem starzysta no i teraz Tomek mi pisze ze nitro dostałem :D:D:D
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Nie no Gratuluje :D to teraz mozemy iśc oblac ?:D conie :D:D::D hyyhh :D:

Ja w sumie podobnie do ciebie startuje z ta masa ;] i zobaczymy jak to sie potoczy ;]]

Pozdrawiam :D
  • 0
Żyj Kolorowo :D

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Powiem tyle: moim zdaniem jedynym Twoim problemem jest klatka i ogólnie cały tors bo tam jesteś rzeczywiście chudy jednak łapki, barki, plecy widać, że się rozwijają i wcale aż tak chude nie są nawet bym powiedział, że są to plecy innej osoby. Po prostu taką masz genetykę i tyle ale jeśli będziesz dalej pracował to będzie ok. bo widać, że się rozwijasz. Dieta, suple, solidny trening i załapiesz konkretne proporcje ;) .
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Wczoraj było bardzo niesmacznie ze tak to ujme doszedłem na siłownie cały mokry:/
Robiłem oczywiście barki i że tydzien naprawy lewego łokcia ten trening ze wzgledu ze zawsze najbardziej mnie obciązal zrobiłem słabo. Wyciskania przed/za karkiem razem 6sx10powt 15kg na strone na suwnicy Jechałem sobie wolno i dokładnie i zwrociłem uwage co zreszta mialo miejsce predzej takze(ale kto by sie przejmowal..) ze wlasnie ze wzgledu na moje skrzywienia przy wiciskaniu zzakarku jakieś dziwne rzeczy dzieją sie z lewą reką jest takie nie naturalne pchniecie i strasznie triceps sie naciaga hmm moze znalazlem przyczyne dlaczego go sobie rozwalilem wkoncu ostatnio dorzucilem ciezaru na barki i nie wytrzymal... na nastepnym treningu chwytam sie wolnego ciezaru zobaczymy jak tam to bedzie wygladac wkoncu jest wieksza swoboda ruchu.. ale sie rozpisalem uppss:P po wyciskaniach unoszenie bokiem 3x10 13kg i w opadzie tez 3x10 13kg tricepsik ostatnio bardzo meczony mial wakacje tylko dwa cwiczonka prostowanie na wyciagu z łamanym 3x10 50sztabek i z linkami 3x10 20sztabek efekt jest lewa reka nie boli i moze juz nie bedzie...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dzisiaj klata oczywiscie leciutki trening
Pozioma 2x10x50kg + 2x10x60kg Skos 10x35kg 2x10x45kg 10x50kg rozpiętki na baterku wyjątkowo 4 serie nie zaciezko Na biecpsik tez tylko dwa cwiczonka 8x27,5kg 2x8x32,5 i modlitewnik 3x10x40sztabek.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dziś plecki powrót do normalności po tygodniu luzniejszego treningu trening wyglądał normalnie nie chce mi sie dokładnie opisywać chociaz w sumie przepraszam skłamałbym ze identycznie, kolejność inna troszke tzn. podciąganie do klaty, sciąganie za kark, przyciąganie sztangielki i potem wyciągu dolnego. O i własnie kaptury mniejszym ciężarem jechałem bo brakło pasów :/ musze sobie kupić swój :P ale tak naprawde to jako pierwsze musze skombinować sobie paski na sztange [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (sorry za linki do innych sklepów ale w naszym nie ma:( )
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Powrot sorry ze nie pisałem nic ale w zeszlym tygodniu przyszła depresja jesienna i dieta.. diety nie było (poszło z 1kg na masie w dół tak pokazuje waga:( ) to na treningach tez nie byłem no bo po co się wprowadzać w katabolizm... Dzisiaj już byłem na trenningu wyglądał tak jak wyżej tylko kaptury normlanym ciężarem 35kg w łape... (no i w serii tak z jedno powtórzenie mniej mi wchodziło jakoś taki słaby byłem chyba mało energi).
Tomek namawia żebyśmy chodzili na siłke PON WT CZW PT trochę mi sie to nie podoba ale ten tydzień tak będę chodził i zobacze jak się czuję jeśli będzie źle to wracam do standartu no bo od przyszłego tygodnia zaczynam nitroII do tego biore na wzbogacenie massxxl i multipacka zresztą jeszcze niedługo rozpisze wszystko dokładnie jak zamierzam brać a także plany na początek nowego roku zmiana treningu, suplementacje bo w lutym zamierzam wciągnąć jakąś kreatynke itd itp.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No dzisiaj dzien po dniu trening ale czuje sie dobrze. Barki i triceps wiec bez jakis rewelacji tyle tylko ze na trica zrobilem tylko dwa cwiczonka i bary zza karku probowalem na sztandze wiec 1s 30kg poszlo ze nie poczulem nawet 2s 40kg malo dalem w 3s 50kg i jakos to juz bzlo wiec na nastepnz raz robie 45kg 50kg 55kg.
To wszystko dzisiaj ide szamac :) a w srode powinna juz byc kasa czyli zakupy sie odbeda:D
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Czwartek nogi/łydki trening identyczny jak prędzej
Piątek klata/biceps tak samo tyle tylko żę skos w góre sztangielkami zrobiełem 17kg a pózniej 3serie 19kg..
Pisze krótko bo musze iść spać bo rano do szkoly i jestem tez w złym humorze bo mialem dostać przelew wczoraj dzisiaj a będzie dopiero na początku nastepnego tygodnia co mi przesuwa start z nitrobolonem :/
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
hmm 19 kg w jednej hatli na bicepsik jedziesz?? ładnie ale czy poprawnie technicznie??

bo to spory ciezar jak na jedna reke ;)


i o barkach mam podobne zdanie. czy aby napewno wykonujesz te cwiczenia poprawnie technicznie??
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa

Wyciskanie sztangi przed głową na suwnicy 1s- 10x17,5kg na strone 2s- 10x20kg na str 3s- 8x22,5kg


mógłbym się z tobą założyc że tyle nie wezniesz 22.5 kg na strone, czyli 22.5 x 2 + sztanga na suwnicy 30kg = 75kg na barki przy twojej sylwetce. Jestem święcie przekonany że tego nie wezniesz, założył bym się o każde pieniądze :). Widze co dzień leszcyków jak robią barki to po 5kg ledwo targają na strone. Ja biore max 17.5 kg na strone na 6 powtórzeń w ostatniej serii więc daruj sobie te brednie.
Możecie mnie tu jechać że ma siłe czy coś ale ja zza chuja w to nie uwierze.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
nagraj filmik stary z aparatu jak targasz tyle na bary to będziesz moim panem, inaczej jesteś dla mnie zwykłym leszcykiem który pisze bzdury!!
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa

pózniej 3serie 19kg


ahahahahhhaah ta ta napewno dobry jesteś technicznie, podrzucasz hantle czy kołyszesz je?? hahaha nie no leże 19-stkami biceps. Stary zobacz jak ty wyglądasz, ja nie wiem że sa ludzie którzy wierzą w te brednie. Chodze na siłke już sporo i w zyciu nie widzialem zeby nawet najwiekszy koks cwiczył takimi ciezarami
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024