Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Westa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
pracuj nad klatka, brzuchem i motylami...
  • 0
Nie polecam szpitala :/

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Teraz może mała relacja z siłowni..
Piątek jak to piątek klata z bicem.
Klata zacząłem od poziomej szło dobrze za tydzień, dwa przeskok z ciężarami pewnie zrobie. 1s- 10x50kg 2s- 10x55kg 3s- 10x60kg 4s-8(9)x65kg Skos w górę też poszedł ładnie serie po 10 ostatnia 8 powtórzeń ciężar (nie wiem ile ta dłuższa sztanga waży 10? 15kg? więc podam ile na strone zakładałem) 15kg, 15kg, 17,kg, 20kg. Na koniec rozpiętki sztangielkami wszystkie 4serie po 10 razy 13kg no cóż może następnym razem podejme się chociaż w jednej serii 17kg ehh brakuje 15kg mimo że ostatnio zakupili nam na siłce nowy sprzęt => [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale hmm pozostawia wiele do życzenia jak widzicie:P
Potem bicepsik lekko szło:) Pierwsze machanie sztangą łama w szerokim chwycie (już wiem ile waży:P 7,5kg) 1s- 8x32,5 2s- 8x37,5kg 3s-6(8)x42,5kg Później modlitewnik 1s-10x40sztabek(mialobyc 45 ale zapomnialem ze mam od tego zaczac:/) 2s-8x50sztabek 3s-8x55 Na wykończenie sztangielki siedząc 1s-po 8 na reke 13kg 2s-8x17kg 3s-9x13kg
Teraz kilka fot które Tomek zrobił mi podczas moich zmagań z ciężarem:P
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A wałśnie jeszcze krótko na temat nóg które męczyłem z Tomkiem wczoraj wieczorem. Pierwsze przysiady, 50, 55, 60, 70 kilo. To ćwiczenie robimy na suwnicy brak innej możliwości. Pózniej 3 serie na atlasie. Na koniec 4 serie na maszynie na tylną część uda.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
To może odpowiem odrazu więc brzucha wogóle nie robiłem teraz mija 1 tydzień jak zacząłem ABS'a więc z brzuchem się zobaczy tak koło miesiąca jak będzie:) Klata powiem tak wygląda słabo ale wkońcu mało masy mam po drugie no cóż przyznam się że jak zaczynałem to 30 na serie to był cel a teraz celem jest tak 80. Plecy słabo wyglądają ale raczej takie słabe nie są (tak mi się wydaje przynajmniej) ale jak to znajomy stwierdził fakt wielkość nie zawsze idzie w parze z siłą...
Dzięki za ocene :) i motywacje do jeszcze cięższej pracy, a teraz ide uzupełnić mój drugi temat o fotki:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
no widac po fotach że masz bardzo malo w pasie i przy takim poziomie zatłuszczenie brzuch powinien Ci szybko wyjsc.

ogol włosy pod pachami i na głowie bo łeeeee

włosy pod pachami to indywidualna sprawa, ale tą szope to mógłbys sciąć:-)
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Jutro sie okaze czy zostana dlugie czy sie pobawie nozyczkami a pozatym co to jest forum fryzjerskie:P ??
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
To jest przedewszystkim etyczne forum.. :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Fajnego masz bicepsa, tzn. taką kulę, ja mam takiego długiego na całą długość ramienia...
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Kujus dzięki za ciekawy komentarz mojego bica:) bardzo fajne stwierdzenie musze przyznać:)
Cóż wypadałoby opisać wczorajszy trening wkońcu. Oczywiście jak poniedziałek to plecy szło strasznie ale to przez to że byliśmy od rana tzn. na 11 a normalnie chodzimy na 18-19, pozatym było zimno cholernie zimno grrr:/ (na następny trening biore bluze przecież nie będę marzł co trening, a później przeziebiony jestem nie wiem od czego) co nie znaszy że trening był słabszy wszystko poszło jak tydzień temu czyli dobrze. Jak to wyglądało odysłam do postu z 24 października.
No nic trening opisany uciekam myśleć jak tu zdobyć kase na jakiegoś gajnerka albo coś takiego:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
kujsus, dawaj zakladaj dziennik i dawaj swoje foty, jak jestes na jakims cyklu to tez opisuj efekty itp. dzial motywator nie jest tylko dla cwiczacych na sucho...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
bloniu, niestety w chwili obecnej nie operuję aparatem cyfrowy, ani komputerem w domu (spalił się) Odp. udzielam z pracy, dziennika nie mógłbym zawsze prowadzić regularnie, ale za jakiś czas może uda mi się zalożyć swój blog.
Pozdro!!!
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No cóż dzisiaj jedyną gorszą rzeczą niż w poprzednich treningach było to że znowu musiałem iśc na nogach a na siłke ma tylko jakieś 3,5km co razem wychodzi mi 7km;/
Bareczki z tricepsiekiem dzisiaj, szło lekko jeśli chodzi o barki a że triceps zmuszam do wzrostu było trudniej, a wyglądało to tak:
Barki:
Wyciskanie sztangi przed głową na suwnicy 1s- 10x15kg na strone 2s- 10x17,5kg na str 3s- 11x20kg - czego efektem będzie progres ciężaru na następnym treningu
Wyciskanie sztangi za głową 1s- 10x15kg na strone 2s- 10x17,5kg 3s- 10x20kg
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 1s- 10x13kg 2s- 8x17kg 3s- 8x17kg i odrazu 3x13kg
Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami opadzie tułowia (odwrotne rozpiętki) 1s- 12x13kg 2i3s- 10x13kg

Triceps: 9 serii
Wyciskanie „francuskie” do czola 1s-10x27,5kg 2s- 8x37,5kg 3s-9x37,5kg(ostatnie powtórzenie z pomocą) po tym tak mnie łokcie napier...lały że mało dlatego podchodzą do następnego ćwiczenia pierwsza seria była że tak powiem cienka ale bolało, za to w następnych poszło już tylko lepiej:)
Prostowanie ramion na wyciągu z łamanym drążkiem 1s- 8x50na stosie 2s- 10x55 na stosie 3s- 11x60 na stosie
Prostowanie ramion na wyciągu z linkami 1s- 12x20na stosie 2s- 10x25 3s- 8x30na stosie.
Tricepsik czuje czyli jest dobrze:) jedyne co mnie martwi to pewnie to ze w piątek znowu już na poziomej ławeczce siądą mi łokcie;/ co nie znaczy że będę się obijał jak to mówią no pain no gain.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
swoją droga czemu cwiczysz barki+triceps? wiekszosc osob nie poleca taj kombinacji - ja np. robie barki z kapturami i nogami, wczesniej robilem cos podobnego jak ty. Teraz wiem ze barki musza byc robione super dobrze zeby ładnie rosły, super dokladnie i dlatego nie poswiecam wiecej siły na inne miesnie ramion :D pozdrawiam
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
A wiesz jakoś tak wyszło ze studiowania różnych planów na masę:) ja tam nie narzekam na tą kombinację:) tym planem mam zamiar jechac do końca roku a później się zobaczy cos innego (napewno nie klate z tricem) ale to za troche czasu i wtedy się dowiem co lepsze :)
A co do twojej propozyji to może alternatywą jest mała zmiana plecy/triceps i barki/kaptur więc może jeszcze zamienie przed końcem roku... jesli ktos popiera lub nie niech pisze
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
przy robieniu barkow spokojnie mozna ładowac trica :) tylko przy wyciskaniu w treningu barkow troche go obciazamy :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
ja tam zaczolem cwiczyc barki triceps od niedawno i idzie bardzo dobrze zarowno barki jak i triceps i kaptury ktore takze robie w ten sam dzien;]
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No to zostawiam bareczki z tricepsikiem.
Dzisiaj jedyny niesmak to to że musiałem iść na nogach;/ (pomijąc ból łokci do którego już się przyzwyczaiłem) a tak pozatym ladnie szło.
Klata Postanowiłem że się trzeba bardziej pomęczyć więc tyci progress w obciążeniu zacząłem od poziomej s 1s- 12x55kg 2s- 10x60kg 3s- 10x65kg 4s-8x70kg Skos w górę też poszedł ładnie serie 1s 12x15kg, 2s 10x15kg, 10x20kg, 8x20kg. Na koniec rozpiętki sztangielkami 1s 10x13kg 2s 10x17kg 3s 12x13kg 4s 10x13kg mogłem dać 3 i 4 serię tymi 17 ale to następnym razem...
to jak już namęczyłem klate nadszedł czas na biceps. Pierwsze machanie sztangą łama w szerokim chwycie 1s- 8x37,5 2s- 8x40kg 3s-8x42,5kg Później modlitewnik 1s-10x45sztabek 2s-8x50sztabek 3s-10x55 Na wykończenie sztangielki siedząc 1s-po 8 na reke 13kg 2s-8x17kg 3s-8x17kg
A i nie pisałem wg. waszych wskazań zwiększyłem ilość węgli w diece.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Dzisiaj nogi i przedramię
Pierwsze przysiady, suwnica na stronę 20, 25 30, 35kg. Pózniej 3 serie na atlasie. Na koniec 4 serie na maszynie na tylną część uda. Łydki wspięcia na palce, na suwnicy na stronę 20, 25, 30, 30kg. Przedramię zwijanie sztangielką 4 serie 13kg i to na tyle jeśli chodzi o dziś.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
No dzisiaj na siłce było wiary a wiarym => 12 osób co znaczy tłum, przez to było gorąco, duszno i wogóle...
Pierwsze ćwiczenie podciąganie na drążku do klatki 3x10.
Ściąganie drążka wyciągu górnego za kark 3 serie 10x7sztabek
Przyciąganie rączki dolnego wyciągu siedząc wszystkie 3 serie 7 sztabek po 9razy
Wiosłowanie sztangielką w opadzie 1s- 8x29kg, 2s- 8x35kg, 3s- 10x35kg.
Tylne „Sztrugsy” sztangielkami klęcząc wszystkie 4 serie 35kg z 10-12x.
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
nie robisz nic przy treningu pleckow na prostowniki?
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Westa
Temat byl juz poruszany (patrz post 22 pazdz) robie prostowanie z opadu...
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024