Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

pytanie
zastanawiam sie co stanie sie jezeli w swojej diecie dostarczamy mniej tluszczu niz potrzebuje nasz organizm przy okazji bedziemy aktywnie fizycznie duzo ruchu. czy moze powodowac to chudniecie ? jezeli tak to czy z tluszczu czy ogolnie z masy ciala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
większość tłuszczu odłożonego w organiźmie pochodzi z węglowodanów więc nie sądze żeby odstawienie tłuszczy z diety miało konkretny wpływ na chudnięcie(coś napewno ale nie tyle co węgle).pozatym witaminki tłuszczy potrzebują.a dlaczego chcesz mniej tłuszczy?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
tylko tak z czystej ciekawosci sie zapytalem czy warto uzupelniac zapotrzebowanie swojego organizmu w tluszcze bo niechcialbym aby w zimie gdzie wiecej sie je swieta itd brzuch mi zbytnio urosl ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
ja tam nie wierze w tą teorie że tyje sie tylko od tylko węgli. tyje sie od węgli i od tłuszczy, są dwa niezależne szlaki spalnia tłuszczy i ww, nie ma tak że tłuszcz sie spala jak ww w krwioobiegu nie ma. jakbyś ograniczył to przy dużej aktywności na pewno byś ciutke zrzucil. tłuszczu możesz miec tylko troszke żeby tylko hormony produkować, witaminy rozpuszczać i żeby mieć z czego robić błone fosfo-lipidową komórek:-)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Organizm potrzebuje NNKT ,tluszczu zdrowego..ktory jest potrzebny w niekotorych przemianacha..
masz np. omega 3 tłuszcz ryb morksich pomoga w koncentracji obniza cienisnie krwi i taki tam..ale trzeba stosowac trwale..
Apropos przez zime..kazdmu odłozy sie tłuszczyk..musi przeciez utrzymywac cieplote orgaznimu
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024