Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

co ty pleciesz czy wiedziałem że startują 3 czy nie?

Od początku wiedziałeś że startują 3 osoby, a teraz masz pretensje, że znalazłem się na 3 miejscu.
Zgadzam się, że taki wynik jest niesprawiedliwy i krzywdzący dla tych, którzy zajęli trzecie miejsce pokonując po drodze kilku przeciwników. Uważam że taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Jeśli do danej kategorii zgłosi się mniej niż 4 osoby, to ta kategoria w ogóle nie powinna być rozgrywana, ewentualnie połączona z inną.

Ten z warszawy medal też oddasz honorowy człowieku? ale krótka odpowiedź bez owijania w sreberka.

Już dawno to zrobiłem, człowieku. Oba moje medale ma Dudu, powiedziałem mu że może sobie z nimi zrobić co chce, nic dla mnie nie znaczą. W Warszawie proponowałem Mirkowi, aby połączył kategorie -91 oraz -97 (wtedy byłoby 4 zawodników), ale się na to nie zgodził.

mnie drażni to że gość z drużyny bliskiej MMAL czyli GK podważa publicznie decyzje twórców ligi, czyli dudu, mnie i manolo. Wbij sobie do do głowy że jakieś niejasności załatwia się na privach. Woda sodowa ci do łba uderzyła widać.

Zapomniałeś jeszcze dodać, że jestem wyjątkowo wrednym, upierdliwym i wścibskim skurwielem (Dudu może to potwierdzić).
Zadałem Ci proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi. Przyznaj, że w klasyfikacji drużynowej wziąłeś pod uwagę jedynie ilość zdobytych medali, a nie ich wysokość, i będzie po sprawie.

Ciebie zaintrygował wpis na stronie ligi że po 4. MMA Lublin nie było oznaczenia 4. przy Berserker Team tylko 5. No i?

I policzyłem sobie do 32. I okazało się, że oznaczenie 4 powinno być również przy Bersekers Team.
A tak w ogóle to zaintrygował mnie Twój post na forum, w którym podawałeś pełną klasyfikację drużynową z ilością zdobytych medali. Już go zdążyłeś przeedytować (całkiem rozsądnie zresztą).
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
Poprosze Panow o rozstrzygniecie tej sprawy prywatnie, a nie na forum.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Od początku wiedziałeś że startują 3 osoby, a teraz masz pretensje, że znalazłem się na 3 miejscu.

Pretensje to ja chłopie mam do ciebie że zamiast zwrócić mi uwagę na privie, tak jak to było w przypadku ludzi którym np. pomyliłem nazwisko albo wpisałem w kategorii dwa 2 miejsca, zadajesz pytania jakbym jakiś wał zrobił. Nie dziw się chłopie że ktoś ci się odgryzie.

Zgadzam się, że taki wynik jest niesprawiedliwy i krzywdzący dla tych, którzy zajęli trzecie miejsce pokonując po drodze kilku przeciwników. Uważam że taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Jeśli do danej kategorii zgłosi się mniej niż 4 osoby, to ta kategoria w ogóle nie powinna być rozgrywana, ewentualnie połączona z inną.

No proszę dotarło po sieczce postów pokazujących jak się w lidze kłucą.

Już dawno to zrobiłem, człowieku. Oba moje medale ma Dudu, powiedziałem mu że może sobie z nimi zrobić co chce, nic dla mnie nie znaczą. W Warszawie proponowałem Mirkowi, aby połączył kategorie -91 oraz -97 (wtedy byłoby 4 zawodników), ale się na to nie zgodził.Zapomniałeś jeszcze dodać, że jestem wyjątkowo wrednym, upierdliwym i wścibskim skurwielem (Dudu może to potwierdzić).

No to chwalebne i znów trzeba było napisać to wcześniej a nie w momencie kiedy już wszyscy poznali że niezłe siupy jaja są na zawodach bjj.

Zadałem Ci proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi. Przyznaj, że w klasyfikacji drużynowej wziąłeś pod uwagę jedynie ilość zdobytych medali, a nie ich wysokość, i będzie po sprawie.

Nie, wziąłem klasyfikację punktową, jako że normalnie nie wpisywaliśmy punktacji powyżej 3 miejsca, umieściłem ją po raz pierwszy+ilość medali, wszystkie kluby które zdobyły medale + ich liczba ale w zgodzie z punktacją, to że BT był pod 5 a nie 4 nic nie znaczyło, tylko i wyłącznie kolejny pkt.

A tak w ogóle to zaintrygował mnie Twój post na forum, w którym podawałeś pełną klasyfikację drużynową z ilością zdobytych medali. Już go zdążyłeś przeedytować (całkiem rozsądnie zresztą).

Normalne chłopie żebyś przestał nękać mnie swoimi idiotyzmami. Wystarczyło to na privie załatwić jak przystało na myślących o opini o lidze, tobie to widać lata.
Jak dudu organizował zawody wszystkie niejasności i nieścisłości załatwialiśmy telefonicznie bądź mailem, nikt afery na forum nie robił bo nic to dobrego nie przynosi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024