Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
W klasyfikacji drużynowej liczyła się jedynie ilość zdobytych medali?
Ciekawy sposób punktowania... :roll:
  • 0

budo_abdul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
Liczyła się zarówno ilość medali jak i to jakie były to medale. Z tego co pamiętam to było:
5 punktów za brąz , 7,5 za srebro i 9 za złoto.
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś udzielił mi informacji ilu zawodników startowało w kategorii -97 kg, do pierwszego roku.
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
jezeli chodzi ci o:

1. Michał Fijałka (Linke Gold Team)
2. Stefan Białas (Linke Gold Team)
3. Grzegorz Szatkowski (Linke Gold Team)

to byla to chyba waga +97
i bodajrze 5
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

W klasyfikacji drużynowej liczyła się jedynie ilość zdobytych medali?
Ciekawy sposób punktowania... :roll:

Ciekawa to była twoja waga w warszawie, 2 w kategorii i z tego samego klubu :lol:
A sposób punktowania i liczenie robił twój trener dudu więc do niego z jakimiś pretensjami.
Abdul ci odpowiedział bo widzę że z pamięcia u ciebie na bakier.
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

A sposób punktowania i liczenie robił twój trener dudu więc do niego z jakimiś pretensjami.
Abdul ci odpowiedział bo widzę że z pamięcia u ciebie na bakier.


Bardzo dziękuję Abdulowi za wyręczenie organizatora. Gdyby punktacja była podana od razu, nie byłoby pytania. A z Marcinem też sobie pogadam, bo trochę mi się dziwnym wydaje, aby dwa brązowe medale były więcej warte niż jeden złoty.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Bardzo dziękuję Abdulowi za wyręczenie organizatora. Gdyby punktacja była podana od razu, nie byłoby pytania.

Nie masz co dziękować to jego zadanie, był sędzią na zawodach.

Tak przy okazji paplasz bzdury drow i tyle, punktacja od zawsze jest ta sama na lidze i jest ujęta w regulaminie.

A z Marcinem też sobie pogadam, bo trochę mi się dziwnym wydaje, aby dwa brązowe medale były więcej warte niż jeden złoty.

No wiadomo że taki brąz zdobyty przez ciebie, gdzie przejebałeś wszystkie walki a mimo to dostałeś to o kant dupy potłuc, ale wg. punktacji to jeden złoty to 9 pkt. a 2 brązowe to 10 pkt. Teraz porozmawiaj sobie ze swoim trenerem.
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Tak przy okazji paplasz bzdury drow i tyle, punktacja od zawsze jest ta sama na lidze i jest ujęta w regulaminie.


Cieszę się, że to ustaliliśmy.
Wobec tego MMA Lublin oraz Berserkers Team mają po 32 punkty i zajęły ex aequo czwarte miejsce drużynowo.
Gratulacje.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Cieszę się, że to ustaliliśmy.

Nic żeśmy nie ustalali chłopie, to było wiadome od czasu jak powstał regulamin ligi czyli jakieś lata temu.

Wobec tego MMA Lublin oraz Berserkers Team mają po 32 punkty i zajęły ex aequo czwarte miejsce drużynowo.
Gratulacje.

Dziękuję, ja natomiast nie pogratuluje ci brązu bo ci się nie należało, o ile inni brązowi wygrywali przynajmniej coś o tyle w twoim przypadku nic. Ale że regulamin to regulamin. Wiem jedno że trzeba by to poprawić na przyszłość.
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
Fiodor co sie tak spinasz? Chlopak zapytal bo nie wiedzial jak bylo i tle.

Punktacja na lidze BJJ jest identyczna jak na wszystkich zawodach Judo. Osobiscie uwzam ze jest duzo bardziej sprawiedliwa niz ta co byla na "Mistrzostwach Polski"
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Fiodor co sie tak spinasz? Chlopak zapytal bo nie wiedzial jak bylo i tle.

Drow nigdy nic nie wie, o ile w przypadku pierwszoroczniaka bym puścił o tyle w jego przypadku to błazenada.

Punktacja na lidze BJJ jest identyczna jak na wszystkich zawodach Judo. Osobiscie uwzam ze jest duzo bardziej sprawiedliwa niz ta co byla na "Mistrzostwach Polski"

Punktacja jest ok, bardziej bym się skłaniał nad zlikwidowaniem sytuacji gdy zawodnik nie wygrał żadnej walki ani nie zdobył żadnego punktu na dodatek przegrywa wszystko przez poddanie dostaje brąz (sytuacja Drowa jedyna w zawodach), i mamy sytuację gdy np. zawodnik kończy swoje walki przez: poddanie przeciwnika, drugiego na punkty i staje na pudle brązowym na równi z gościem który nie ma nic.
Ale to dysputa na spotkanie najbliższe.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś udzielił mi informacji ilu zawodników startowało w kategorii -97 kg, do pierwszego roku.

4 zawodników, w trakcie walki jeden odpadł po kontuzji, czyli 3.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
A ktora kategoria najliczniej obstawiona? Do 79 kg?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
sprawdzę i ci powiem, chyba -67 do roku
w -79 8 zawodników było (2 grupy) (do roku i zaawansowani)
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Dziękuję, ja natomiast nie pogratuluje ci brązu bo ci się nie należało, o ile inni brązowi wygrywali przynajmniej coś o tyle w twoim przypadku nic.


Gratulacje składałem Berserkerom. 4 medale i 4 miejsce drużynowo - bardzo ładny wynik.

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że w swojej kategorii wagowej miałem tylko jednego przeciwnika (Sławka, od którego regularnie dostaję manto na sparingach), w kategorii wyżej startowała tylko jedna osoba, zaś Ty je połączyłeś i zrobiłeś kategorię +85kg. Jeśli tak bardzo Ci się nie podobało, że w tej kategorii startują tylko 3 osoby, to trzeba było w ogóle tych walk nie rozgrywać - przynajmniej szybciej bylibyśmy w domu.
Swoją drogą gdybym wiedział wcześniej, że będę miał tylko 2 przeciwników (w tym jednego z klubu), to w ogóle bym się z niego nie ruszał.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że w swojej kategorii wagowej miałem tylko jednego przeciwnika (Sławka, od którego regularnie dostaję manto na sparingach), w kategorii wyżej startowała tylko jedna osoba, zaś Ty je połączyłeś i zrobiłeś kategorię +85kg.

No i znów zonk.
Możesz mieć pretensję do Dudu, bo zapewnił że dla was gk nie będzie to problemu i sam zaproponował połączenie, na które ja i manolo się zgodzilismy. Widocznie dudu nie zna cię aż tak i jeśli masz jakiś z tym problem to pogadaj z nim. +91 przy okazji a nie +85

Jeśli tak bardzo Ci się nie podobało, że w tej kategorii startują tylko 3 osoby, to trzeba było w ogóle tych walk nie rozgrywać - przynajmniej szybciej bylibyśmy w domu.

Nie pisz śmy, tylko ty, bo jak na razie ty szukasz dziury w całym, zresztą nie pierwszy raz.

Swoją drogą gdybym wiedział wcześniej, że będę miał tylko 2 przeciwników (w tym jednego z klubu), to w ogóle bym się z niego nie ruszał.

Ale nie powstrzymało cię to przed wyjściem w warszawie gdy zdobyłeś srebro walcząc z tym samym kolegą klubowym we dwóch w kategorii?
Poza tym gdzie twoje zgłoszenie na ligę było? oczekujesz od innych informacji jak sam ich nie podajesz. Dlaczego Sławek nie ma z tym problemu, ten o którym piszesz?
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Możesz mieć pretensję do Dudu, bo zapewnił że dla was gk nie będzie to problemu i sam zaproponował połączenie, na które ja i manolo się zgodzilismy. Widocznie dudu nie zna cię aż tak i jeśli masz jakiś z tym problem to pogadaj z nim. +91 przy okazji a nie +85


Od początku wiedziałeś, że będą startowały tylko 3 osoby w tej kategorii (powinno być +85, dobrze o tym wiesz), a teraz masz pretensje do całego świata, że przegrywając swoje walki wylądowałem na 3 miejscu. Sorry - jest mi strasznie przykro z tego powodu. Dla mnie ten medal nie ma żadnej wartości. Możesz wykreślić mnie ze statystyk i nie uwzględniać w klasyfikacji drużynowej. Możesz nawet przyjąć, że w ogóle mnie na tych zawodach nie było - wcale się nie obrażę.

Wróćmy jeszcze na chwilę do sprawy wyjątkowo dla Ciebie drażliwej, czyli klasyfikacji drużynowej. Wytłumacz wszystkim, z jakiego powodu MMA Lublin znalazł się na 4 miejscu, przed Berserkers Team? Jeśli nie zadecydowała ilość zdobytych medali (o czym od razu mówiłem), to co innego?
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

sprawdzę i ci powiem, chyba -67 do roku
w -79 8 zawodników było (2 grupy) (do roku i zaawansowani)


w juniorach -70 tez bylo 8 osob w 2 gupach po 4
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)
Też mam jeden brąz za to, że wystartowałem. ćwiczyłem krótko, więc nie miałem szans z tymi o wiekszym starzu. W każdym razie to była liga w Krakowie. I mam do powiedzenie tylko jedno: Przynajmniej ani ja, ani Radek nie sramy w gacie na myśl o zawodach i startujemy, w przeciwieństwie do kilku mistrzów o dużej buzi a małych umiejętnościach.

Bolo: nie przejmuj się niczyim gadaniem, bo wiesz, że jesteś dobry i my to wiemy w klubie, a w internecie to każdy jest mistrzem i może podważyc umiejętności innych.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Liga Bjj 6 - ogólnopolskie zawody bjj(Pytanie)

Od początku wiedziałeś, że będą startowały tylko 3 osoby w tej kategorii (powinno być +85, dobrze o tym wiesz)

Ty chyba chory jesteś albo masz problemy z rozumieniem słowa pisanego, napisałeś że połączyłem wagi, to była decyzja dudu, co ty pleciesz czy wiedziałem że startują 3 czy nie? no chłopie jak mamy przed sobą zgłoszenia to tylko idiota nie wie ilu jest w kategorii, chcesz powiedzieć że dudu nie wiedział że w kategorii -91 jest tylu? znaczy wg twojego rozumowania połączył bo tak mu się zachciało? :)

a teraz masz pretensje do całego świata, że przegrywając swoje walki wylądowałem na 3 miejscu.

Ty masz jakieś pretensje ciort wie jakie chyba chodzi ci o to że MMA Lublin znalazł się przed Berserkerami z ilością medali, mało ich startowało to i mało medali zdobyli. Co jak co ale ty powinieneś zamknąć buzię bo najwięcej zyskałeś najmniejszym zerowym kosztem.

Sorry - jest mi strasznie przykro z tego powodu. Dla mnie ten medal nie ma żadnej wartości. Możesz wykreślić mnie ze statystyk i nie uwzględniać w klasyfikacji drużynowej. Możesz nawet przyjąć, że w ogóle mnie na tych zawodach nie było - wcale się nie obrażę.

Ten z warszawy medal też oddasz honorowy człowieku? ale krótka odpowiedź bez owijania w sreberka.

Wróćmy jeszcze na chwilę do sprawy wyjątkowo dla Ciebie drażliwej,

W twojej głowie, drażliwej, mnie drażni to że gość z drużyny bliskiej MMAL czyli GK podważa publicznie decyzje twórców ligi, czyli dudu, mnie i manolo. Wbij sobie do do głowy że jakieś niejasności załatwia się na privach. Woda sodowa ci do łba uderzyła widać.

Wytłumacz wszystkim, z jakiego powodu MMA Lublin znalazł się na 4 miejscu, przed Berserkers Team? Jeśli nie zadecydowała ilość zdobytych medali (o czym od razu mówiłem), to co innego?

Raczej tobie.
Ciebie zaintrygował wpis na stronie ligi że po 4. MMA Lublin nie było oznaczenia 4. przy Berserker Team tylko 5. No i?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024