Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta na mase+ gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ariel01
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta na mase+ gainer
Witam mam 19 lat i ważę 80 kilo przy 192cm wzrostu chciałbym abyście mi zaproponowali początkowa dietę na masę ze tak powiem nisko cenową możliwość brania wspomagaczy ale jeszcze taki ból ze chodzę do szkoły iiiiiiiiiii jestem troszkę wyżej niz początkujący ćwiczę 4 razy w tygodniu od ponad 3 miesięcy czyli ogólnorozwojowy można powiedzieć ze mam zaliczony ......... co polecacie moje eksperty :) :D :D :D
  • 0

BodyBuildingKRK

BodyBuildingKRK
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na mase+ gainer
Wklej swoją diete.

ariel01
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na mase+ gainer
Śniadanie:
Mleko 250ml, Kanapki z serem, szynką, ogórkiem, pomidorem, sałatą, ew. Kanapka z twarożkiem, lub jajecznica

Szkoła: kanapki jw.

Obiad: piersi z kurczaka smazone z ryżem, spagetti, ryba, do tego sałatki ew. starta marchewka lub mizeria itd. potem ok 30 min odpoczynku.

Kolacja: to co mamusia zrobi ;p

staram się jeść w takich samych porach czyli śniadanie o 7:00 szkoła 10:25 obiad około 15 kolacja jak zjem tak zjem czasami wypije tylko jogurt
  • 0

BodyBuildingKRK

BodyBuildingKRK
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na mase+ gainer
Bez urazy ale to nie jest żadna dieta...Postaraj się ułożyc sam normalną dietę.Jeśli będziesz miał problemy ,napisz a pomoge Ci w tym!

ariel01
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na mase+ gainer
no to napiszcie mi dietę nie znam sie na tym dlatego tu napisałem chyba no nie zwracam sie o pomoc nie znam się na tym .mam szybka przemianę materii morze to w czymś pomoże aaaaa i jeszcze jaki wpływ na diete ma alkohol i papierosy
  • 0

BodyBuildingKRK

BodyBuildingKRK
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na mase+ gainer
Alkohol jak i papierosy sa szkodliwe i nie pozosataja bez efektow ubocznych na osobach cwiczacych. Polemika typu "alkohol jest zly bo scina bialko" lub "papierosy nie sa szkodliwe bo to szkodzi jak ktos biega lub jezdzi na rowerze ale dla kulturystow sa ok, i czesto strzelam sobie dymka po silowni" (Obie wypowiedzi pochodza z wypowiedzi uzytkownikow z ktorymi spotkalem sie na forum) sa bledne i nie mozna szkodliwosci lub nieszkodliwosci tych rzeczy sprowadzac do jednego mianownika. Gdyby chciec odpowiedziec na Twoje pytanie od strony czysto medycznej wtedy nie mozna dac jednoznacznej odpowiedzi. Czytajac bowiem na temat papierosow i alkoholu doqwiadujemy sie ze nie ma w naszym ciele ukladu ktry nie bylby "niszczony" w skutek dzialania kazdej z tych rzeczy. Nie o taka odpowiedz jednak Ci chodzi zapewne wiec postaram sie napisac inaczej. Jesli chodzi o palenie kluczowa sprawa bedzie to iz powoduje ono spadek ogolnej sprawnosci organizmu,wydolnosci i wspolczynnika VO2max. Moze z pozoru w ciwczeniach czysto silowych wydawac by sie moglo ze nie odgrywa to wiekszego znaczenia. Nic bardziej mylnego. To ze jestesmy spoceniu juz po kilku ostrych seriach,lapie nas zadyszka, a przy krotkich przerwach miedzy seriami nie jestesmy w stanie poworocic z tetnem do stanu sredniego to rzeczy z ktorymi zetknal sie kazdy cwiczacy palacy. Nasze cwiczenia nie sa tak intensywne, a nie dostarczajac silnych bodzcow organizmowi slabiej pobudzmay nasze miesnie do wzrostu. Regenracja osoby palacej przebiega wolniej. Nie mowiac juz o tym, co bedzie jesli postanowimy spalic troche tluszczu i obok cwiczen silowych wlaczymy do rozkladu cwiczen aeroby. Tragedia. Co do alkoholu natomiast to nie mozna powiedziec ze szkodzi mniej a zwlaszcza piwo. Tutaj kluczowa sprawa jest czestotliwosc spozywania oraz ilosc jednorazowego uzycia.By zaobserwowac efekty uboczne ktore powstaja w skutek dlugofalowego picia alkoholu przyszloby nam czekac pewnie kilka lat jednak, spozywanie alkoholu nawet w malych ilosciach regularnie u wielu osob powoduje zatrzymanie przyrostow ujemnie wplywajac na rownowage azotowa w organizmie. Niektorzy pisza nawet ze po jednej ostrej imprezie traca 3 miesiace cwiczen. To przesada ale powinna dasc do myslenia przed kazda impreza. Jest takze grupa zwolennikow ktorzy twierdza ze imprezuja co tydzien i efekty treningow sa znakomite. Ich zdanie dziala czesto destrukcyjnie na innych. Trudno odmowic im prawa do wypowiedzenia ale w ten sposob daja niejako przyzwolenie innym, u ktorych alkohol przyczyni sie do spadku sprawnosci i umiesnienia.
Jak widzisz wiec tak zle i tak niedobrze. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem tak jednego jak i drugiego wiec nie moge odpowiedziec na to pytanie. Jedno piwo raz na jakis czas nie bedzie problemem podobnie jak jeden papieros np. raz w miesiacu. Sami wiemy jednak ze takie utrzymywanie nalogow w ramach czesto moze sie zle skonczyc. Proponuje wiec jak najszybciej zerwac znalogami a "ustanie" w postanowieniu nagradzac jednym piwem spozywanym w gronie znajomych tak rzadko jak tylko mozemy.

ariel01
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta na mase+ gainer
no to dyskusje na temat alkoholu i papierosów uważam za zamknięty czyli muszę rzucić palenie .
A teraz powracamy do tematu mojej upragnionej diety
proszę was pomóżcie mi bo nie mam zielonego pojęcia na temat diet
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024