Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak apetytu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Wito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brak apetytu...
Witam, mam pewien problem. Ćwiczyłem od początku kwietnia do dzisiaj i udało mi się do końca wakacji uzyskać wagę 59 kg (przed ćwiczeniami ważyłem 53, wzrost 180). I kiedy rozpoczął się rok szkolny zaczął się problem. W ciągu półtora tygodnia schudłem do wagi 56 kg ponieważ bardzo mało jadłem, z rana nie miałem apetytu potem jadłem jedynie obiad i drobną kolacje, np. dzisiaj. Na śniadanie wcisnąłem pół zupki chinskiej pomidorowej, potem dopiero po 13 zjadłem 1/4 pizzy, potem dojadłem kawałek a teraz staram się wcisnąć bułkę. Kupiłem nawet sobie syrop który jest podobno na pobudzanie apetytu ale po za szybszym trawieniem nic mi to nie dało, bo nadal mimo głodu potrafie nie mieć chęci na jedzenie. Czy znacie jakiś sposób aby pobudzić swój apetyt? Prosze o poważne potraktowanie tej sprawy ponieważ bardzo zależy mi na konkretnej odpowiedzi. Z góry dziękuje :)
  • 0

BodyBuildingKRK

BodyBuildingKRK
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Zwiększ podaż witaminy B12, ona podwyższą łaknienie. Poza tym nic nie tak nie podwyższą apetytu jak ruch na swierzym powietrzu i wysilek. Musisz zacząć solidnie albo cwiczyc na silowni albo biegać, jeździc na rowerze.

PS:W aptece, cena chyba 13zl nie pamietam w kazdym razie niewiele, CITROPEPSIN, roztrów kwasu cytrynowego z dodatkiem naturalnego enzumy(pepsyny).

To co napisalem musi ci troche chociarz pomódz a jak nie to radze isc do lekarza.

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Ja ci powiem że na zupce chińskiej i na pizzy nie przytyjesz !! :) Na sniadanie zjedz chociarz chleb ziarnisty z szynką i serem ewentualnie serkiem topionym :D
Biegania nie polecam bo sie chudnie a jak chcesz przytyc to mija sie z celem ;p.
  • 0

Wito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Mam ten syrop co pisałeś i on nie działa, wcale nie czuje po nim chęci na jedzenie tylko włancza sie mi wtedy max szybkie trawienie, bekam po każdym gryzie bułki itd a problem ciagle jest taki sam. I nie chodzi w tym, że nie wiem co zjeść przed szkołą, mój problem polega na tym, że ja się budze mega głodny a niepotrafie nic przełknąć bo nie mam smaku, w tej chwili wróciłem ze szkoły i też bardzo mało zjadłem, w wakacje o tej porze dnia jadłem max a teraz nie mam smaku na jedzenie. Chciałbym mieć apetyt taki jak wcześniej, że budziłem się z rana i jadłem max, kilka posiłków dziennie i było spoko a teraz nie mam tego.
  • 0

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Idz do lekarza.
  • 0

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Albo zacznij jeść rzeczy z błonnikiem który pomaga w trawieniu i pij dużo wody :) Czyli płatki ;] Zacznij jeść jakieś multiwitaminy nie musza być te mega drogie dla sportowcow ale z apteki za 10 i jesdz np. 3 dziennie :D
  • 0

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
ale witaminy po posiłku, bo sie nie przyjmą :)
  • 0

BodyBuildingKRK

BodyBuildingKRK
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Idź do lekarza.

Wito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Nie mam czasu na lekarza, a może jakieś nie wiem, soki czy coś? Wypicie kubusia przed szkołą dałoby mi troche siły? Chodze ostatnio taki pół nieprzytomny, nie wiem jak to opisać. Mało śpie, mało jem a ćwicze tak jak ćwiczyłem 3x w tydniu. Na prawdę bez pomocy lekarza się nie obejdzie? Dopiero we wtorek w przyszłym tygodniu bym mógł odwiedzić lekarza, chociaż i tak wątpie bym zdołał. A zmuszanie się do jedzenia może pomóc? Tzn. boje się że wychaftuje, takie dziwne uczucie ;p
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Jak nie lekarz to proponuje supla na poprawienie apetytu: CONTROLLED LABS Black Hole. Jak to Ci nie pomoże to udaj się koniecznie do lekarza.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
Jak wychawtujesz to trudno sprubuj wmusic w siebie jak najwicej zarcia xD tyko zeby ci zoladek nie pekl ;p Kubus ci nic nie da bo nic w nim nie ma xD on jest dobry dla malych dzieci, no jak chodzisz pol nprzytomny to i tak bym juz przez to poszedl do lekarz bo padniesz na treningu i sztanka ciebie zabije ...
  • 0

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak apetytu...
tzn sztanga co ja pisze xD
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024