Skocz do zawartości


Zdjęcie

odblok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

-mlody-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odblok
Witam..Mam Pytanie..Sasiad Zjadl rok temu 100 tabspow metki teraz che wrocic do trenigow czy potrzebuje odbloku jak nazywa sie taki srodek?ile kosztuje i gdzie go dostac jezeli potrzebuje?
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
widze ze sasiad mete wzial a o odbloku wogole nie myslal. po takim czasie sadze ze juz produkcja testosteronu androgennego powrocila do normy gdyz meta blokuje w okolo jednej trzeciej jego produkcje. ale na wypadek moglby ten twoj sasiad wziasc 12 tabletek clomidu. na czarnym rynku kosztuje okolo 30 zlotych zas w aptece closilbegyt kosztuje okolo 6 zlotych oczywiscie na recepte.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
omg rok temu zjadl mete to na co mu ten odblok?? nie robcie sobie jaj. nawet jesli tego kolezke cos przyblokowalo to po 2 miechach bylo w normie. rok po cyklu odblok hehehehehehehe dobre usmialem sie troche
  • 0
Anglia

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
Racja, odblok teraz ten sąsiad to se może tylko analnie zaaplikować za swoją głupote.
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
to wcale nie jest regula ze po 2 miesiacach juz bedzie w normie. mimo ze minal rok moze miec jeszcze nieunormowany poziom produkcji naturalnego testosteronu. nie mowie tu o zablokowaniu.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
nie mowie ze to regula ale metka nie blokuje w duzym stopniu. bez przesady odblok po roku po 100 metki. cyrk
  • 0
Anglia

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
metka blokuje w okolo jednej trzeciej. a co do odbloku to mi chodzi ze mozna wziasc clomid ale nie na samo odblokowanie ktore zapewne po takim czasie dlugim nastapilo samoczynnie. chodzi mi o to ze jeszcze moze miec nierownomierna produkcje tescia wiec biorac moze ja unormalizowac. clomid nie tylko odblokowywuje ale rowniez wplywa uregulowanie ruwnomiernej produkcji androgennego testosteronyu. to samo sie tyczy nolvadexu. oczywiscie nie musi brac bo mozliwe ze juz mu sie unormalizowalo lub jeszcze ten proces zachodzi
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
Niestety DaYmon tym razem muszę się w 100% zgodzić z WojtekX'em odblokowanie po roku po 100tab. mety to głupota...
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
kujsus mi noechodzi o odblokowanie w senisie ze odblokuje sobie linie przysadka muzgowa-jadra. chodzi mi o unormowanie. bo wiadomo jest ze produkcja testosteronu zostala wznowiona po takim czasie. mi chodzi o unormowanie choc to tez sie po jakims czasie dzieje. jak organizm wznawia sam produkcje testosteroony u to jeszcze mija jakis czasa zanim unormuje sie jego poziom. mozliwe ze juz sie to stalo.ale niemozna byc na 100 % pewnym. w sumie to racja marnowac w tym momencie kase na clomid. ale niktorzy sa tacy ze i by wzieli.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
ja robilem badania ostatnio na poziom testo we kwi i wyszlo ze mam go ponad norme !
co jest dla mnie szokiem bo niecale 3 miechy temu bralem prolke...
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
ja mysle że po roku jest w pełni unormowany, a Clomid to nie jakiś cudowny środek który normuje ilość teścia we krwi tylko powoduje jego zwiększone wydzielanie...
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
i tu wlasnie blad. bo clomid nie powoduje zwiekszonej ilosci wydzielanego tescia tylko odblokowywuje naturalna produkcje tescia na lini przysadka muzgowa-jadra oraz stabilizuje poziom wytwarzanego tescia przez organizm czyli zapobiga nadmiernym wachaniom stezenia testosteronu we krwi.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
zwiekszenie wydzielania a raczej "wyrzut" tescia z jader powoduje hcg.
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

Flex1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
i o co tyle chalasu niech sobie kupi tribusteron albo zma i bedzie po sprawie, ale facet jest wczesny teraz chce kupowac clomid :cisza: :mrgreen: :D niezle sobie jaja robi :brawo:
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
no wlasnei mi szkoda ludzi ktorzy robia cykl i nie biora w nim pod uwage odbloku.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
jest takich ludzi bardzo duzo ...
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
ta panika jaką tu szerzymy co do odblokowania jest przesadzona...
Znam wielu ludzi którzy się nie odblokowywują i wcale nie mają większych spadków od tych co się odblokowali... Na erekcje też nie narzekają... Sam się zaczełem zastanawiać czy to odblokowanie jest napewno takie konieczne...
  • 0

PALEC
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
siemanko mam podobny problem jak mial kolego w tamtym roku robilem cykl z mietka i zjadlem go ok 150 tabsow doszedlem do ilosci 5 dzienie po tem nagle przerwalem bo poszedlem siedziec. Siedzialem ponad rok i niedawno wyskoczylem. Myslalem ze po tak dlugim czasie przysadka sam sie odblokuje i wydzielanie wlasnego testeronu wroci do normy ale niestety tak sie nie stalo. Jak wiecie podawan jest tam brom do zarcia ktory zminiejsza poped seksualny. Co moze spowolnilo odblo. Jajka mam duzo mniejsze niz mialem i zasoby spermy sa rowniez duzo mniejsze. Z erekcja nie mam problemow. Ale i tak czuje sie nie tak w stosunkach damsko meskich :( Czy faktycznie clomid mi teraz nic nie pomoze?? Moze cos innego ?? Prosze o opinie i pomoc. Z gory wielkie THX
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
walnij HCG z 5 strzałów później pojedź ze 20-30 tab Clomidu... może coś pomoże... :D
Pozdro trzymaj się.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok
Po co odrazu HCG? Niech weźmie pierw Clomid 36 tabsow i zobaczy czy mu pomoze czy nie i dopiero wtedy siegnie po HCG.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024