Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam Pomocy. Chce zaczac.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

rurex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Szukam Pomocy. Chce zaczac.
Mam 16 lat. Wzrost 195cm. Waga okolo 75 kg. Chcialbym zaczac brac kreatyne. Nie wiem tylko w jakich dawkach i czy mi to nie zaszkodzi ? ! Trenuje od 3 miesiecy konkretnie. Dzieki kreatynie chcialbym osiagnac sile i rzezbe. Prosze zebyscie odpisali mi na pytania. Chcialbym tez zeby ktos napisal mi jaka diete powinienem stosowac przez miesiac albo dluzej zazywania kreatyny. Z gory thx za wyczerpujace odpowiedzi ;>
  • 0

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
Trzy miesiace to za mało musisz mniej więcej z rok ćwiczyć!!! więc ci narazie nie bedzie potrzebne :!: a diete masz w podwiszonych!!!
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.

Dzieki kreatynie chcialbym osiagnac sile i rzezbe


narazie wedlug mnie nie masz co rzzbic wez sobie najpierw mase zbuduj a potem bedziesz mogl smialo rzezbic

i tak jak kolega wyżej dietka na mase plus ewentualnie jakiś gainerek ( narazie bez kretki )
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

rurex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
Mi sie wydaje ze mam mase. Czy naprawde jest jeszcze za wczesnie ? :F Prosze o odpowiedz tych ktorzy maja wieksza wiedze na ten temat.
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
wieksza wiedze powiadasz...hehehe kazdy Ci powie to samo na tym forum ze kreta niepotrzebna...zrobisz jak zechcesz :-(

a masy nie masz ja jestem od Ciebie nizszy o prawie 10 centymetrow i waze tyle sam i nie mam masy a Ty masz ja z pewnoscia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
nie no stary masy z takimi wymiarami to na pewno zbytnio nie masz. zrób tak jak koledzy piszą, gainerek dietka i będziesz rósł w oczach.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
Stary ja mam takie same wymiary jak ty
i wiesz co??? moim zdaniem taka masa to tragedia dlatego też ostro zabrałem się do ćwiczeń głowny cel jaki sobie postawiłem to masa żeby potem mieć materiał do rzeźbienia :-)

a co do krety do jednego nie rozumiem piszą wszędzie że to alternatywa dla sterydów i wogóle że mięśnie i siła rosną jak na drożdżach a tu na tym forum wszyscy tylko piszą żeby krety nie brac a bo to nie działa a bo to za wcześnie itp itd etc... ???
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.

tu na tym forum wszyscy tylko piszą żeby krety nie brac a bo to nie działa a bo to za wcześnie itp itd etc...

bo nam chodzi o to że jak ktoś zaczyna ćwiczyć to ma świetne efekty, bez kreatyny. kreatyne powinno wziąść wtedy kiedy ma sie np. stagnacje. po co brać wcześniej jak masa idzie? w pierwszum miesiącu ćwiczeń na diecie zrobisz 5kg a na diecie i krecie 7kg, to już nie jest taka różnica lepiej zostawić se kretke na później, jak już z masą nie będzie tak łatwo. zobacz że im dłużej ćwiczysz tym więcej wiesz o treningu odżywianiu i tym lepiej możesz wykorzystać cykl na krecie. bo pierwszy cykl na krecie jest jak koks! bez kitu i dlatego trzeba wykorzystać go jak najlepiej. a to kiedy wziąść to sprawa względna. uważąm że jak ktoś ćwiczy nawet pół roku na siłce ale bez żądnych przerw i naprawde dużo z siebie daje i dopadnie go stagnacja to moze zrobić se cyklon. ale z drugiej strony są też ludzie którzy sie obijają przez rok i uważam że tacy nie powinni brać.
  • 0

rurex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
Ja tez juz nic nie rozumie . Kazdy mowi inaczej. Jaka mase powinienem miec aby zaczac brac ? Chce jeszcze wiedziec jakie sa ujemne skutki brania zbyt wczesnie albo brania bez cwiczen -- Kreatyny? Ehh . .. nie wiem juz co mam robic ?! :|
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
rurex ty czytasz co ludzie pisza?? czy ty sobie jaja robisz??
napisales ze chcesz robic rzezbe. ale ty nie masz czego rzezbic rozumiesz?? kreatyna to inny temat. mozesz robic redukcje kiedy masz duzo masy, a ty jestes chudy.
kreatyne mozesz brac kiedy ci sie tylko podoba. jak wezmiesz na poczatku to nie umrzesz. chodzi o to ze pewnie nie masz diety, nie wiesz jak sie cwiczy, to ze widziales na zdjeciach to nie to samo. musisz miec doswiadczenie bo inaczej wywalisz krete do kosza i powiesz ze myslales ze wiecej po niej osiagniesz. druga sprawa to taka, ze na poczatku wymiary i sila ida bardzo szybko wiec kreatyna nie jest ci potrzebna,

nie wiem juz co mam robic ?!

cwiczyc, jesc, spac-na poczatku to ci wystarczy do budowy miesni
pzdr
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
RUREX wiem jedno jak chcesz mieć masę to 1-2 gramów białka na kg masy i do tego 6-8 gram węglowodanów na kg masy ciała czyli w twoim przypadku 75-150 gram białka i jakieś 500 gram węgli
znaczną część tego uzyskasz jedząc dziennie 100 gram max carb + 200 gram Mass xxl
do tego np 200 gram ryżu
z tego co podałem wyciągniesz jakieś 50 gram białka i 400 gram węgli reszta w diecie
jeśli się mylę nich mnie ktos poprawi ;-)
  • 0

rurex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
Spoko dajcie mi jeszcze linka gdzie i jakie konkretnie powinienem kupic witaminki :P
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
kup w aptece: vitaral, centrum itd.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
kup sobie na kreatyna.pl w sklepie masz tam zajebiste witaminy TREC NUTRITION
takich nie dostaniesz w zadnej aptece osobiscie tez je zazywam są cool!!!
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy. Chce zaczac.
dieta!! trening, regeneracja, i troche czasu i beda z Ciebie ludzie..... a i bym zapomnial motywacja i samozaparcie jeszcze :P
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024