Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

l1510s
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Rower, kompy

Napisano Ponad rok temu

Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
Siema. Sorki że zakładam nowy temat. Ale jest nowy i nie wiem gdzie pisać :P No i zależy mi na czasie. Więc przejde do rzeczy. 30 lipca wyjerzdzam nad jezioro na wakacje :P Jestem troche za tłusty ( troche mi za to wstyd ;( ) i myśle jak szybko stracić na wadze.
Moj starz na siłowni - dwa wejścia po 2 h - wiem że mało ale na najblisze dwa tygodnie wykupiłem karnet na siwłonie - 4 wejścia w tygodniu. ( potem również będę chodził na siłownie ale 2 raz w tygodniu ) Myślałem również o jakimś wypalaczu tłuszczu :P Podobno najlepszy to Thermo Speed. Nie wiem czy go kupić. Co mi proponujecie ??? Co do mojej diety - mało jem :P Nie tłusto, mało słodyczy, dosyć zdrowo.
Wiem że wciagu 2 tygodni bedzie cieżko stracić 5 kg ale może sie uda :P A jeżeli nie to i tak muszę to stracić do końca wakacji. A i jeszcze jedna sprawa. Kupiłem sobio nowy rower do skakania :P i dzienie jeżdze na nim tak około 5-8 h wieć chyba też dużo trace energi.
1) Waże 84 kg
2) 184 cm
3) Wiek 16 lat - choć wygladam na 19 :P
4) Kasa - teraz 40 zł :P Ale kasa to nie problem.
Wieć prosze o pomoc. Co kupić, ile chodzic na siwłownie .... :P
Za wszystki odp serdecznie dziękuje. :)
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
to sie chlopie obudziles, heh... najpierw zaopatrz sie w dobra diete, w dziel odrzywianie jest duzo dietn na redukcjie, i trzymaj sie tak jak amen w paciezu tej diety, po 2. dobry trening z areobami, tez wazne i to bardzo..... dopiero po tem jakies wspomagacze, np. thermo fat burner, green tea, ale i tak watpie czy osiagniesz to co zamiezyles w tym czasie... powodzenia :D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
thermo speed jest przereklamowany, jak ktos juz bral wczesnij inne spalacze , ktore wyrobily u niego pewna tolerancje na skladniki zawarte w termogenikach, to sie na nim zawiedzie. Wg mnie na poczatek jest najlepszy Thermo Fat Burner - środek jest rewelacyjny a potem jak zjesz opakowanie 180 tab. i jeszcze nie osiagniesz efektu takiego jak bys chcial polecam Ci Dymatize Dyma Burn X treme. Wszystkie te suplementy znajdziesz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to najtanszy i najpewniejszy sklep.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
moze zamiast jezdzic 5-8 godzin na rowerze bo to troszke za duzo moim zdaniem zapisz sie na basen i troszke poplywaj czy poskacz na skakance,jezeli masz ochote mozesz pobiegac ale to niszczy stawy wiec najlepiej pojsc na basen ;). pozatym zgadzam sie z jasqoo zajrzyj do dzialu odzywianie zaopatrz sie w diete ktorej musisz przestrzegac jezeli sobie z tym nie poradzisz to mozesz tutaj napisac ile razy jesz dziennie oraz co, to ktos napewno Ci to zmodyfikuje i poprawi. A na silownie zabieraj wode mineralna z dodatkiem l-karnityny teraz tego mnostwo w sklepach,podejrzewam jednak ze jej ilosc nie jest rewelacyjna ale jednak zawsze lepiej pic taka wode niz zwykla. Aha areoby po treningu pozatym cos dlugo siedzisz na tej silowni ja zawsze mieszcze sie w 1h :). oczywscie zakladam ze trening masz poprawnie ulozony przez trenera klubu bo skoro wykupujesz karnety to znaczy ze nie cwiczysz w suszarni czy piwnicy ;) ale jak cos to pytaj lub dzial trening
  • 0

l1510s
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Rower, kompy

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
Trennig mam ułozony :P Ale cieżko dać rade 2 h :P Co do jedzenie to tak . Wstane o 10.00 - zjem sobie chleb 2 kwałki + masło + wendlina. Potem sobie koło 15 coś przegryze a o 17 mam obiad , no i wieczorem cos znowu przegryze ale wszystko w małych ilosciach. Często jem owoce i jogurty. Takie moje jedzenie :D Ale często też nie jem obiadu :D To zależy :P Ale raczej jem mało.
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
Słuchaj
1.dieta redyjcyja scisle przestrzegana, lepiej zastosuj
2.aeroby(bieganie..no na drugim miejscu rowerek.. trening rzezba-na pewno nie trwa 2h tak ja mowisz) ogolnorozwojówka ...hmm
3.basen 45min
4.jak juz tak pilnie to zakup green tea ..białko ..i tfb
5.Kasa napewno wiecej niz 40zl

Chesz to osiagnac to zastosuj sie do wskazówek 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
i pamietaj ze najwazniejsza jest dieta a nie jakies odzyweczki czy supplementy !!!!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem - mam trochłe tłuszczu :P Prosze po pomoc :P
BLUE_ARMY, dobrze napisal, diete znajdziesz w dziale odzywianie, ale sam musisz nauczyc sie nia operowac :) wiec czytaj tam duzo, to kopalnia wiedzy :)

co do odzywek to oczywiscie bialko w duzej ilosci :), a jak starczy kasy to jakies green tea, czy cla :)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024