Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż na gardle-pomocy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

salva
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nóż na gardle-pomocy...
Witam..
Potrzebuje waszej pomocy w kwestii drobnej zmiany diety z tego forum...Wybralem diete nr.1 poniewaz przy wzroscie 183 cm waze tylko 63 kg..Postanowilem zaczac cwiczyc(nerwowo nie wytrzymujac na niektore docinki:P) a nigdy wczesniej nie cwiczylem..
Zalezy mi zebyscie pomogli mi zmodyfikowac lekko ta diete, wylaczajac np.piers z kurczaka(brak czasu na smazenie i takie tam),a bogatsze uzupelnienie jej np.jogurtami czy czyms podobnym(moze byc wiecej sera i tunczyka)..Zalezy mi na jak najszybszym przyroscie masy...Chcialbym tez jak moglibyscie doradzic, jak do tej diety wlaczyc jakies mass xxl czy cos podobnego i co to mogloby byc..(nie chce by to zabrzmialo pozersko ale kasa nie gra roli)..Z gory bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi na ten post...Pomozecie?:)
  • 0

Flex1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
hm..no musez powiedziec ze dobrze konbinujesz:-) jedz duzo produktow bialkowych, niewazne czy to ser czy piers jesli niemasz ochoty na piersi to ich niejedz :!: zastap je czyms innym czyms co bedzie mialo duzo bialka, do tego gainerek i trening i powinno isc :mrgreen:
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
równie dobrze mozesz zastapic piers tunczykiem albo serem, w tych produktach jest rownie dobre bialko ;D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

salva
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
a czy jest roznica kiedy je sie cos innego w przeciagu dnia, czy chodzi tylko o to zeby dostarczyc to bialko i jesc np.caly czas samego tunczyka...?chodzi mi po prostu o to czy majac w domu np tunczyka a w diecie rozpisalem sobie wczesniej ze w trzecim np. posilku mam zjesc ser, to czy mpge zjesc kolejny raz tunczyka zamiast sera w tym trzecim posilku...
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
Ja proponuje zajrzec do tabel podwieszonych i wybrac sobie co Ci pasuje jesc zamiast tej piersi z kurczaka.....

dieta musi byc urozmaicona, nie jedz caly czas tunczyka..... i sa odpowiednie pory by go zjesc... np dobry jest po treningu..... a przed snem bardziej nadaje sie twarozek..... wiec jak masz ustalone w diecie lepiej tak jedz
  • 0
Be free.

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
no tak, najlepszy jest tunczyk po treningu bo sie szybo wchlania, znowuż na noc lepiej jest zjesc cos co sie wolniej wchlania, zeby skroci jak najbardziej stan kataboliczny, w jaki wchodzi organizm w czasie snu, zuzywa wtedy glikogen.
ale ja nie widze przeciwwskazan jezeli masz pod reką tunczyka, albo masz go za duzo to MOZESZ SWOBODNIE GO ZJESC, tylko sprawdz zeby sie ilosc bialka zgadzala i nie ma problemu. Problem bedzie jezeli bedziesz jadl tylko tunczyka, bopo 2 miesiacach rzygniesz jak pomyslisz chocby o morzu :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
co Wy gadacie za głupoty ! pierś z kurczka jest bardzo ważna zauważ sobie co je Roonie coleman lub inni kulturyści. Jak nie masz czasu to wstaw sobie ta pierś i rób coś innego w tym czasie !
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
a kto powiedzial ze nie jest wazna? a ronie coleman i inni wygladaja jak wygladaja nie dlatego ze zamiast tunczyka jedza piers, JEZELI SIE MA POD REKA DUZO TUNCZYKA I NIE MA SIE PIERSI TO MOZNA ZASTAPIC TUNCZYKIEM PIERS. Ale nie na stale w diecie, tylko w takim przypadku..
salva , musisz jesc piers, ale jak nie masz czasu to od czasu do czasu mozesz zamienic. Pojedz na diecie (tylko tak solidnie) ze trzy miesiace, potem dokup mass xxl
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...

wylaczajac np.piers z kurczaka(brak czasu na smazenie i takie tam)

ja piersi nie smaze wrzucam tylko do garnka chwile na full, a pozniej siem dusza na wolnym ogniu ze 20min. - nic czasochlonnego... :roll:


jedz duzo produktow bialkowych, niewazne czy to ser czy piers jesli niemasz ochoty na piersi to ich niejedz zastap je czyms innym czyms co bedzie mialo duzo bialka

1. flex nie gadaj glupot - w tym przypadku nadmiar bialka nie jest wskazany, trzeba siem raczej skupic na ww
2. dlaczego nie chartowac ducha ?? (nie lubisz to nie jedz - jak panienki ;/ )


równie dobrze mozesz zastapic piers tunczykiem albo serem, w tych produktach jest rownie dobre bialko

zalezy kiedy - duze roznice we wchlanialnosci... i nie ze wszyskim ser pasuje


nie widze przeciwwskazan jezeli masz pod reką tunczyka, albo masz go za duzo to MOZESZ SWOBODNIE GO ZJESC, tylko sprawdz zeby sie ilosc bialka zgadzala i nie ma problemu

ja widze.... pozywienie to nie tylko ww, bialko i tl., ale tez mikro i makroelementy, kultury bakterii itp.
nie polecam az tak uproszczonej diety..,.


Pojedz na diecie (tylko tak solidnie) ze trzy miesiace, potem dokup mass xxl

no tu bym siem zgadzal, przy rygorystycznej dieie zrobisz troszku masy :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
Ja też uważam że nie można zastępować cały czas piersi z kurczaka czymś innym. Może się to zdażyć w jakiejś sytuacji ale żeby nie było to zbyt często. Biały ser jest dobry przed snem ale nie w ciągu dnia. Tuńczyk też nie zastąpi mięsa. Ze swojego doświadczenia wiem (pomijając już wszystkich zawodowców) że nie ma lepszego źródła białka niż mięso (pierś kurczaka w szczególności). U mnie sprawdza się najlepiej. Po samym tuńczyku a w szczególności serze nie mam wogóle siły i chęci do treningu. Odbija sie to też w jakości i sile mięśni. Ale to jest moje zdanie , tak reaguje mój organizm. Nie każdy jest jednakowy. Jeśli chodzi o czs przegotowywania piersi to wcale nie trzeba na to dużo czasy. Poprostu wstawiasz do piekarnika większą ilość mięsa np. na 3 dni (albo gotujesz) wyjmujesz, studzisz dzielisz na porcje i mrozisz. Wyjmujesz z lodówki na na noc i masz gotowe na następny dzień. I przez 3 lub więcej dni (można piec większą ilość) nic nie musisz robić. Mięso podczas mrożenia nie traci wartości odżywczych więc nie musisz się tym przejmować. Pamiętaj o tym aby jak najrzadziej zastępować mięso czym innym.
Pozdrawiam
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż na gardle-pomocy...
ja nie mowie ze mozna zwariowac i zamiast piersi z kurczaka jesc caly czas tunczyka :D tylko jak nie ma akurat piersi, a ma w lodowce tunczyka to co ma nie zjesc w ogole nic? ma sie pochlastac bo piersi nie ma? ma wyjsc na miasto i szukac kury na piers?? :D
to co mowicie sie zgadza :D:D PIERSI SA NAJLEPSZE ;D;D
W MOJEJ DIECIE SA TAKIE DNI GDZIE PIERS WYSTEPUJE W 4 NA 6 POSILKACH
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024