Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie maksymalnego laika nożowego ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
Ostatnio zacząłem przeglądać Magię Stali ...
Oczarowała mnie :P ...
Zdjęcia, opisy nożyków itd. ...

I mam takie pytanko do userów ...
Czy posiadacie kolekcje noży a może po jednej/dwóch sztukach? ...
Czy używacie ich a może stoją na honorowym miejscu gdzieś w mieszkaniu? ...
Rozumiem że większość sprowadzacie zza granicy :P ...
A jak na to rodzinka reaguje ? :) ...

Pozdrawiam
Smoke
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
poczytaj se troche to forum i pokrewne a znajdziesz wszystkie odpowiedzi
a tak po krotce
jedni maja po sztuce inni cale kolekcje
jedni lamia je i rabia mlotkiem innni trzymaja za szybka
wiekszosc sie sprowadza z zagranicy bo tam robia najlepsze
a rodzinka reaguje zazwyczaj przerazeniem
pozdrawiam
sucker
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
Smoke wlasnie miedzy innymi dla takich jak ty przygotowuje felieton "Po co ci to? - rzecz o posiadaniu noza" - niebawem sie ukaze na magiastali.pl . Byl jakis czas temu watek zalozony przeze mnie o tej tematyce wlasnie w celu uwiarygodnenia mojego tekstu ;)
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
W moim przypadku, jest tych zabawek kilkanaście. Jednak używam tylko kilku z nich. Tych które naprawdę do czegoś się nadają. Reszta leży i zbiera kurz.
Pozdrawiam.
p.s. rodzinka, ma tyle do powiedzenia, co żyd za okupacji.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...

Byl jakis czas temu watek zalozony przeze mnie o tej tematyce

sorry mea culpa ...
ale dzięki za wyrozumiałość i czekam na felietonik :) ...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
u mnie nozy jest niewiele, ale wszystkich uzywam (nie zazynam, ale uzywam) u mnie noz musi na siebie pracowac, bo inaczej leci :)
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
Vince!!
Tu się różnimy.
Nawet te noże, których nie używam, niosą ze sobą jakiś ładunek emocjonalny.
Część z nich przywodzi wspomnienia z GB, część z Tunezji, część z CA. Mają wszystkie swoje miejsce w moim domu, bo każdy z nich coś dla mnie znaczy.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...

Czy posiadacie kolekcje noży a może po jednej/dwóch sztukach? ...

:)

http://www.forum-kul...showtopic=66981
  • 0

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...

(...)
A jak na to rodzinka reaguje ? :) ...
(...)


Ja tez jestem zupelnym laikiem, fascynacja nozami jest u mnie na etapie czystej teorii - brak hajsu na porzadny sprzet :( - ale troche szajsu z dawnych lat wala mi sie po mieszkaniu :P Natomiast zachowanie mojej kochanej mamy jest po prostu przebojowa... co i rusz znajduje jakis z moich nozy w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach szukajac jakiegos zapomnianego ciucha, gdzies za ksiazkami czy w szafce z porcelana :lol: Oczywiscie moja mama nie ma pojecia skad tam sie wzielo moje zelastwo, pewnie sam schowalem i zapomnialem :lol: Jakos nie potrafi do niej dotrzec to, ze od paru lat nie biegam codziennie z nozem po miescie :roll: A jakie to jest wkurzajace kiedy czlowiekowi naprawde jest noz potrzebny...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
Ostatnio mi urosła kupka żelastwa w domu, ale wygląda to tak, że używam dwóch, a reszta leży w szufladzie i czeka na wyrok ;)

Jak to War powiedział: "o jeść nie woła", więc nie ma co się wygłupiać ze sprzedawaniem sprzętu skoro nie ma takiej konieczności. Leżą. Może się przydadzą. Życie mi właśnie pokazało, że nie ma się co spieszyć z pozbywaniem się zabawek, bo może człowieka spotkać przykra niespodzianka. O mały włos nie opchnąłem Mini AFCK II w stanie praktycznie idealnym, jak się okazało że wyszły z produkcji. To samo TSEK. Z tym, że to nie jest "leżenie w gablotce", po prostu nie mam lepszego pomysłu co z nimi zrobić niż po prostu wrzucić do szafki. A, uprzedzam wszystkich co wpadli na lepszy pomysł ;) - mimo że mam wąsy i brodę, NIE JESTEM ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM! ;)

A korzystam z dwóch, bo jeden co mi ostatnio podpasował jest jednak lekko przerażający, i mam pewne obawy przed rozcinaniem nim zgrzewki wody w supermarkecie ;) więc do kompletu noszę mały, grzeczny i spokojny.


Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
Ja caly czas wymieniam na interesujace mnie modele. Te, ktore przestaly mnie interesowac sprzedaje. Bardzo czesto zaluje pozniej. I zdarza sie, ze nabywam taki sam model tylko... grozje za niego place niz psrzedalem, ale trudno...
Kiedys mialem przynajmniej kilkanascie. W koncu wiekszosc rozdalem, sprzedalem etc. Teraz mam dwa. Z tych kilkunastu kilka cenilem i mialem dylematy, ktory akurat dzis wziac i czasami chodzilem obwieszony nozami jak choinka bombkami. A na dokladke jeszczeze dwa mialem w plecaku. Teraz mam dwa znaczace i juz nie ma problemow co nosic, ale wkrotce moze sie to zmienic.
K_P
PS. Przymierzam sie do napisania krotkiego tekstu pt. "Pozegnania". Bedzie oczywiscie o nozach.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...

Ostatnio mi urosła kupka żelastwa w domu, ale wygląda to tak, że używam dwóch, a reszta leży w szufladzie i czeka na wyrok ;)

Ja mam podobnie... z tym, ze wymyslam mnie lub bardziej (bez)sensowne powody usprawiedliwiajace rotacje nozy w mojej kieszeni :) Np. ten na codzien, ten na weekend, ten na wyjazd a tamten na impreze... W ten sposob zaden nie kurzy sie zbyt dlugo ;)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...

Z tym, że to nie jest "leżenie w gablotce", po prostu nie mam lepszego pomysłu co z nimi zrobić niż po prostu wrzucić do szafki. A, uprzedzam wszystkich co wpadli na lepszy pomysł ;) - mimo że mam wąsy i brodę, NIE JESTEM ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM! ;)

Ale jakby jakiś szeptał "Hellfire, hellfire..." to 1)możesz mi go podarować 2) zgłoś się do lekarza, bo to mogą być objawy schizofreni :wink:

Pozdr
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie maksymalnego laika nożowego ...
Kurde! A mi ostatnio mój mały brzdąc zaczął podbierać niektóre sztuki z szuflady... Chyba wychowałem następnego maniaka... :twisted: A jak listonosz już wchodzi do mieszkania, to jego pierwsze pytanie brzmi: "Psyniós pan nowy nós"? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024