Skocz do zawartości


Potrzebuje pomocy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Arek#9_*

Guest_Arek#9_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje pomocy :)
Potrzebuje odpowiedni trening i odżywki dla mojej Dziewczyny :) Ona chce schudnąć chociaż nie wiem z czego :D ale looz. Potrzebuje jakiś plan treningowy dla niej głównie ćwiczenia na bieżni rowerku i brzuszku napiszcie mi prosze co ile serii itd. I oczywiście jakieś odżywki dla niej :) Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy :)
Polecam aeroby np jazda na rowerku 30minut w poniedziałek i środa bieznia sobota równiez 30 minut niech co tydzień dodaje 10 minut do czasu trwania treningu az dojdzie do 60 minut.Zamiast odzywek proponuje diete
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy :)
odżywki? chyba raczej suplemety jeśli już, bo odżywka to np białkowa albo mass xxl a tego to ona nie potrzebuje.

jesli juz to l-carnityna albo fat burnery
  • 0

0pL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gw
  • Zainteresowania:..Silownia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy :)
i diete
  • 0
Jeden cel -masa-




REDUKCJA

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy :)
jeśli chce schudnąć musi trzymać dietę, żadnego cukru przetworzonej żywnośći fast - foodów i tego typu śmieci.Zero węgli na noc.Odpowiedni trening,napisz czy chce włączyć trening siłowy. Do tego aeroby zaczynając od 20 min jeśli nigdy nie ćwiczyła.stopniowo niech wydłuża czas trwania aerobów. Niech jeździ na rowerze stacjonarnym albo biega na bierzni lub w terenie. Suplementów nie polecam a jeśli już to np. karnityna lub CLA, ale w żadnym wypadku termogeniki bo nie jest przyzwyczajona (chyba nie, a może już coś stosowała). trzeba wyliczyć zapotrzebowanie na kalorie i makroskładniki, jeść dosyć często ale w mniejszych porcjach.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy :)
monika, zgadzam siem (jak milo czytac posty tak "oswieconej" bialoglowy - nie odczytuj tego jako szowinizmu, ale raczej czystych intencji radosci) praktycznie we wszystkim za wyjatkiem CLA...
jezeli chodzi o suplementy to do tfb moze dodac green tea (olimp), przy czym wg. mnie dieta wystarczylaby - dodatkowo niech zwiekszy podaz bialka (przyspiesza metabolizm), jak jakies soki, owoce to raczej rano dieta niech idzie w kierunku rano ww -> ww i b -> b wieczorem

wydaje mi siem ze po ok. 1,5 miecha bedzie zadowolona ;)
jak beda problemy w ulozeniu diety to podbij ;) (postaram sie choc kobiecie jesio nigdy nie ukladalem :oops: )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy :)
czuję się wyróżniona że taki specjalista raczył mnie docenić ;-)
z tymi węglami to masz rację
za 1,5 miesiąca powinna zobaczyć poprawę jeśli będzie przestrzegać wszystkich porad. :-)
pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024