Skocz do zawartości


Zdjęcie

urósł mi bęben...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

urósł mi bęben...
od tej diety, to mi az tak brzuch wypchneło do przodu ze masakra, to nie jest tłuszcz, tylko po prostu nigdy tak duzo nie jadłem, i mi rozepchało żołądek. Zauwazylem ze jak napinam brzuch, to sie zmniejsza troche.

Jakie wiec cwiczenia na brzuch? nie zeby był masywny jakis, tylko zeby sie zmniejszył, i krateczka zrobiła itd. dodam ze kiedys robilem brzuch, ale tak bardzo delikatnie... prosba pomocy,
i jak długo robic dziennie brzuch itd. prosze o wszystkie info.
  • 0

Piotras1418048751
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: urósł mi bęben...
Powinienes spóbować Aerobicznej Szóstki Weidera (A6W). Wielu ludzie poleca to ćwiczenie. Więcej informacji znajdziesz na forum.
  • 0
KNOWLEDGE IS POWER
Więc czytajcie forum ;)

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: urósł mi bęben...
lol terz amm bębenka^^ ale niewielkiego i tez od rozepchania żoładka tak na mase szedlem^^ mam juz mniejszy po prostu musisz jesc mniejsze posilki ale wmiare czesto zeby w anemie nie zapasc i staraj sie na noc nic nie jesc ;] ja od godizny 20 juz nic nie jem ;] gl&hF^^
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: urósł mi bęben...
to pytania do forum trening

co do diety to na Twoim miejscu zrezygnowalbym z tl. zwierzecych i zastapil je roslinnymi ew. innymi nienasyconymi

najlepsze cwiczenie na dolne aktony brzucha - podnoszenie wyprostowanych nog na poreczach
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024