Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ale zianie chłopaki wam naprawde sa potrzebne sa dobre odzywki :oops:
i jak ładnie wszyscy zamiescili swoje fotki tylko na niektorych widac ze ktos cwiczy :twisted:

Załączone pliki

  • Załączony plik  4.jpg   28,36 KB   10 Ilość pobrań

  • 0
ich bin

kronung
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Sport i oliwki

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
A ja nie chce tego testowac bo nie mam na to ochoty! Jak mi sie spodoba to sobie kupie odzywek i koniec!
  • 0

Jaguar1418048738
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam, chciałbym sie podjąć testowania odżywek. Dlaczego, ponieważ bedzie u mnie najlepiej widać efekty, mam 23 lata ważę 80kg przy wzroście 182cm, jakieś 2 lata temu chodziłem na siłownię regularnie 4 dni w tygodniu i z największą przyjemnością to powtórzę. Więc jeśli jesteś zainteresowany to daj znać zanim sam kupię odżywki( 2 tygodnie). [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

KAZIK191418048753
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam.
uważam że sie nadaje ,ponieważ trenuje od 1,5 roku , w tym czasie brałem zaledwnie 2 kreatyny i aminokwasy BCAA, jest to mała ilość odzywek, ale duzo mi to dało. Mam 19 lat, na ławce wyciskam 145, na barki (suwnica na siedząco) 150, przysiad 170. Moje wymiary to: biceps 42cm, klata 115cm, przedramie 34cm. Nie pije alkoholu ani nie pale od czasu gdy zacząłem ćwiczyć do dnia dzisiejszego. Ostatni raz jadłem odżywke 4 miesiące temu, obecnie mam delikatne spadki, dlatego gdybym wygrał konkurs efekty na pewno byłyby widoczne. Aparat oczywiście posiadam.
  • 0

tomasz1989
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
chciałbym sie zglosic na ten test odzywek ale mam problem bo cwicze na amatoskiej silowni i mam mało spszentu i niewiem czy bum sie nadawałe niestety zmienilem logo bo stare zapomiałem a jesli dobze rozumiem to wy pszysyłacie mu odzywki i instrukcie jakie i ile i kiedy a ja wam wysyłam zdjencia ??admin,
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek

A ja nie chce tego testowac bo nie mam na to ochoty! Jak mi sie spodoba to sobie kupie odzywek i koniec!


Prawidlowo!! :mrgreen:


A co do postu to chlopaki nie dziwcie sie, ze ktos chce przetestowac za darmo odzwyki - testowanie odzwyek dostarczanych za darmo - sprawa jak z najlepszego snu :mrgreen: wiec jeszcze raz mowie nie dziwcie sie ze tak sie ludzie mnoza :) a co do przekretow to zawsze one beda gdzie jest jakis konkurs ;] admin wybierze osobe najbardziej odpowiednia - napewno bedzie sprawiedliwie ;-)


Stars tobie odzywki juz nie pomoga :P bierz clen dalej :P :PPPP
  • 0
[you]
pozdro :P

monto1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mogilno

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Hmmmmmmm
Co by tu napisać....Może na wstępie to że aparat mam. Nadają się pewnie wszyscy moi poprzednicy którzy tyle pisali o sobie...Ale może i ja spróbuje dorzucić kilka zdań o sobie może akurat mi się uda ...Ćwiczę już jakieś 1,5 roku bardziej intensywnie na siłowni bardziej siłowo niż wytrzymałościowo. Kiedyś trenowałem biegi i potrafie dostosować diete do swojego organizmu jestem przy okazji ratownikiem medycznym a więc wiem co nieco o białkach ich spalaniu itp.Sport to moje życie a teraz zaczyna się właśnie okres nadrabiania formy więc okazja wymażona. Ale decyja należy do pomysłodawców tego konkursu. Więc wszystko w waszych rękach.
Pozdrawiam
  • 0
Pozdro Dla wszystkich......CMG....
Jak macie czas to wejdzciena mój diennik- każda rada się liczy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

limak86
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja postanowiłem napisać, ponieważ wypada odpowiedzieć :) A dawno tutaj nie zaglądałem, ponieważ zniechęciłem się do siłowni, kiedy nie zauważałem rezultatów. Myślę, że nic nie może mi pomóc. Mierzę 189 cm wzrostu i ważę 66 kg. Chodziłem na siłownię przez rok z przerwami, niby coś próbowałem brać, ale nie wychodziło. Mnie masa chyba nie jest pisana :) Zamierzam co prawda jeszcze raz spróbować teraz, skoro mam wakacje - postanowiłem iść do siłowni, ale profesjonalnej. Jakby co, to mam aparat cyfrowy. Pozdrawiam!
  • 0

andrew3024
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:piłka nożna,kulturystyka,film

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek

Witam.
uważam że sie nadaje ,ponieważ trenuje od 1,5 roku , w tym czasie brałem zaledwnie 2 kreatyny i aminokwasy BCAA, jest to mała ilość odzywek, ale duzo mi to dało. Mam 19 lat, na ławce wyciskam 145, na barki (suwnica na siedząco) 150, przysiad 170. Moje wymiary to: biceps 42cm, klata 115cm, przedramie 34cm. Nie pije alkoholu ani nie pale od czasu gdy zacząłem ćwiczyć do dnia dzisiejszego. Ostatni raz jadłem odżywke 4 miesiące temu, obecnie mam delikatne spadki, dlatego gdybym wygrał konkurs efekty na pewno byłyby widoczne. Aparat oczywiście posiadam.


Jeszcze się nie spotkalem żeby ktoś więcej wyciskał na barki niż na klatkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
Mistrz Świata i Mistrz Anglii !!

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam.
Hehe wiem że nie mam szans być wybranym ale szczęściu trzeba pomagać :) Myśle że nadaje sie na testera, jestem stanowczy i żądny bycia wielkim :) Masa by mi sie przydała waże zaledwie 68kg i mam 176cm, ćwicze juz 2 lata. Brałem już niektore odzywki i wiem jak co dawkować i staram sie trzymac diete, siłownie mam 5 metrów od domu, ogólnie to wymarzony ze mnie tester :P
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji :)
  • 0

fxct
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Hey,

Również zgłaszam swoją kandydaturę. Posiadam aparat fotogarficzny, mój staż siłowni to 2 lata, zaczynałem od wagi 59kg przy 183cm, mój organizm jest podatny na odżywki różnego typu, gdyż dzięki nim osiągnąłem wagę 80kg.

Pozdrawiam,
Tomek
Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
hehe, wieksze walki tu odchodza niz o koszulki :D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Co do rostepow mam na barko na i co da sie zretuszowac :-)
A clenu toche bralem ale malutko :P
Moj starz treningowy to prawie 2 lata mam ulazona solidna diete i trening wiec niejest zle
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ćwicze około 1 roku i 10 miesięcy. Mam 21 lat, moje ćwiczenia opierają się na ćwiczeniach na mase. To czy się nadaje jest trudne do powiedzenia bo wielu kandydatów jest na tym forum co by chcieli przetestować na sobie suplematy. Jestem osobą żetelną i stanowczą jeśli zaczne coś brać to biore a nie opuszczam czasami bo zapomne jak wiele osób co stosują środki. Efekty mam cały czas nie mówie że jestem super silny. Tylko taki średni jak każdy chłopak w tym wieku. Mam 179 cm wzrosu waże 80,5kg. Zdjęcie moge przysłać w każdej chwili. Więc jeśli będzie taka potrzeba prześle je jeszcze dzisiaj przed wieczorem na maila do Admina.
Pozatym pozdrawiam wszystkich co piszą na forum i tych co je odwiedzają. Moim zdaniem wybrany zostanie jakis szczupły gość co chce mieć efekty na mase ponieważ suplematy się sprawdzą i producent będzie zadowolony :) trzeba jednak pamiętać o efektach jakie mają nam przynieś te odżywki.
Także chciałbym wiedzieć jakiego rodzaju będą to odżywki na mase (firma, wyrób domowy). Czy uprawianie sexu mam zredukować podczas suplemacji tych że odżywek (oczywiście jak zostane wybrany) LOL :D
  • 0

Kamasz666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Do ADMINA --->> Heh jak mnie wybierzecie to kiedy mi o tym powiecie :mrgreen:
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
hehehe... widze ze teraz najwaznejsza rzecza zeby dostac te suple to posiadanie aparatu :D:D:D


:P:P:P:P:P:P:P:P

tak trzymajcie panowie... to samo bylo jak byly koszulki... jak daja cos za darmo to nagle robi sie w ch*** ludzi... a jak jest typowy dzien bez zadnych darmowych supli to jakos pustki sie robia... heh... tylko sie nie pozabijajcie o te suple...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


grzesiek9090
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja sie nadaje i tyle yo wiem a czy mi dacie szanse to sie zobaczy... :P:P:P ;):):):):););):):):) pozdrawiam Czesia(mariusza) Huga(irka) Grzybcia(Piotrusia) Mnie Genego(jarka) i cala nasza wielka rodzine..... heeeeeeeh
  • 0

szoperx
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Kilka pozdrowień, skad mnie znacie??????????????????


Heheh sorki nie zjarzyłem MOtywu:DDD:D:D

SOrki za post jak co to usuwajcie:)
  • 0

wujas1418048751
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skórcz
  • Zainteresowania:muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Co to koncert życzeń :mrgreen: :PPPP
  • 0
Wszyscy mają opis, mam i ja !!!!

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
avanger dawno nie widziales tematu na 6 stron bo dawno Cie na forum nie bylo :)

ale masz Karol roboty hohoho... powodzenia
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024