Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Gigs_*

Guest_Gigs_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
No to fajny sposob znalezliscie na rozkrecenie forum 8) Tylko ze tutaj pewnie ponad polowa chce wylapac odzywki za free i po sprawie, nie majac pojecia o cwiczeniu. :| Chetnie poobserwuje "ta zorganizowana akcje" do wieczora, zobaczymy komu sie poszczesci przy suplach :)

pozdro

olin3k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra
  • Zainteresowania:komputery, kulturystyka, samochody, dziewczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
A ja się nie zgłaszam bo bez foty i tak nie mam szans, a na razie nie ma co pokazywać za rok jak będzie podobna akcja to zgłosze się na bank :D W 7 miechów zrobiłem mase z 65 na 80kg przy 192 wzrostu ;] jeszcze dużo pracy przedemną....
  • 0
koks do koksa:
- co robisz w sylwestra?
- plecy i barki :D

nowaczek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
witam! posiadam Aparat cyfrowy.. mam juz dosc spory staż treningowy.... trzymam sie dobrej diety i trening 5 razy w w tygodniu... mam juz za sobą pare cykli na bialku kreatynie itp.....
  • 0

GośćGuest_elmek_*

Guest_elmek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
O rany ale ludzi (sepow), ja jestem nowy na tym forum.Co prawda troche juz zmolestwoalem ludzi pytaniami ale i tak jest mi glupio brac w tym udzial, tylko po to zeby wylapac za darmo odzywki.

michal_wasyl
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Mam 22 Lata, Ćwicze Z Małymi Przerwami Od Prawie 5 Lat, Czesto Próbuje Różnych Suplementów Najczesciej Wspomagających Odchudzanie (fat burnery) oraz l-karnityna Ale Na Lato Interesują Mnie Olbrzymie Wiaderka Gainerów :) Z Wielką przyjemnościa Mógłbym Zostać Testerem Odżywek :)
  • 0

zetrix666
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
witam mysle ze ja moglby przetestowac ten zestawik poniewaz mam troche cialka,regularnie cwicze na silowni od 4 miesiecy,nigdy nie bralem zadnych odzywek,oczywiscie aparat posiadam,postaram sie sumiennie informowac o wynikach .

pozdrawiam
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
demarco miales uzupelniony profil w 2polach waga i obwod lapy...sory za spam koniec juz;]
  • 0

andrew3024
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:piłka nożna,kulturystyka,film

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Z miłą chęcią bym przetestował zestawik na siłę !! Siła to jest to !! Jestem do dyspozycji !!
  • 0
Mistrz Świata i Mistrz Anglii !!

rastahedz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
chciałbym sie podjąc takiemu testowi - jestem studentem AWF(już po sesji) wiec mam dużo czasu i sumiennie cwicze. poza tym jeżeli chodzi o zestaw na mase to myśle ze jestem dobrym materiałem (brałem już różne rzeczy) i miałem umierkowane wyniki. mysle ze testując odzywki na mnie bede dawał rygorystyczne(bo słabo u mnie z nabieraniem kg) aczkolwiek wymierne wyniki i postępy. mój staż to prawie 2 lata a ostatnio miałem przerwe bo sesja (mógłbym zacząć nowy cylk) waga 68kg wzrost 185cm. aparat jest wiec nie ma problemu z fotkami.

pozdrawiam Wojtek
  • 0

Zacho
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydzia
  • Zainteresowania:Muzyka elektroniczna, fotografia cyfrowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
[shadow=red]Czemu ja?[/shadow]
No tak, jak tu niektórzy twierdzą, powinnienem udzielać się na forum, no coż robie to sporadycznie, ale chyba to nie znaczy, że mało ćwicze (i byłbym złym testerem, redagującym informacje ze zdjęciami o bierzących postępach), a może wniosek własnie powinien być wręcz przeciwny?!
Staż siłowniany mam dość spory, a więc i pewien bagaż doświadczeń.
Z odrzywkami nie miałem za dużo do czynienia (cykl kreatyny), stosowałem dotychczas raczej pośrednie diety i vitaminki, troche msm na wzmocnienie stawów.
Fotka w profilu, jak widać mam pewien zasób tłuszczyku, a wiec czysta masa mięsniowa by się przydała;)
Oczywiscie cyfrówka i stały dostep do neta jest.
  • 0
Hardcore will never die!!!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
BLUE - dzięki za zaufanie :-)

Dla mnie osoby poniżej 12 miesięcy treningów (ogólnie mówie o stażu) nie powinny być brane pod uwagę. Ponieważ mało jeszcze wiedzą... nie znają reakcji swojego organizmu na dane dawki odżywek itp.

Adam-nd: skup się na diecie a potem odżywkach.
manieQ^16: również skup się na diecie. Ćwiczysz zaledwie miesiąc...

StArS: rozstępy masz na lewym barku?

Reyevan88: każdy ma szanse :-)

kennio: "nie ważne gdzie się ćwiczy - wazne że się w ogóle ćwiczy". Nie krytykuj domowych siłowni.

Blum: hehehe dobry wpis :D

Ogólnie KAROL - masz kawał trudnej roboty... hehe :-)
Życze powodzenia w "wyborach miss universu"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

GośćGuest_chester8585_*

Guest_chester8585_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam Serdeczenie chciałem zgłosić chęc testowania odżywek , posiadam aparat cyfrowy jak również i zwykły:) . Dlaczego sie nadaje , uważam że dlatego iz nie mam zbyt wielkiej masy i znakomicie było by u mnie widać efekty pozytywne lub uboczne . Dostęp do Internetu mam 24/h więc mogłbym na bieżąco informować o postępach , jak rownież przesyłać zdjęcia :)
Wybór należy jednak do Redakcji :)

Pozdrawiam

Kontakt GG 5361038
Lub @ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

xt4z
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:IT, e-security

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Fotkę dodałem to pierwszego posta.
  • 0

sheridan18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Myślę, że nadawałbym się idealnie do tych testów, gdyż nigdy jeszcze nic nie brałem, a ćwiczę cały czas regularnie. A pozatym mam siłownie w domu. I efekty czy brak ich były by widoczne bardzo szybko. Moge zjeść każdą odżywkę jaką mi dacie, nie ma z tym problemu
.Dyśponuje różnymi środkami komunikacji tel. dom, tel. kom. , gg, skipe, tlen itp. A pozatym mam wysokiej klasy aparat cyfrowy którym bezproblemowo mogę robić kazdą ilość zdjęc. Zaufajcie mi , a obiecuje że nie pozałójecie. No to na tyle. Powodzenia.
  • 0

ramzes001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kłodzko
  • Zainteresowania:to i owo

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam

Ja tez chcialbym byc testerem odzywek. Nigdy nic nie bralem i chcialbym sprobowac, bo wlasnie zamierzalem cos zrobic z swoja budowa ciala. Mam budowe ciala normalna czyli nie za gruby i nie zachudy "standard" :-) .
Chcialbym sprobowac odzywek poniewaz nigdy nic nie stosowalem a mysle zebym sie sprawdzil poniewaz jak cos zaczne to nigdy nie koncze i sie nie zniechecam jak nie widze rezultatów. Mam 19 lat i 181cm.
Pozdrawiam
Piotrek
  • 0

bartollomeo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ja z checia przetestuje gdyz jestem perspektywistycznym i mlodym kulturysta :-P

[ Dodano: 01-06-2005, 1:02 ]
ja z checia przetestuje gdyz jestem perspektywistycznym i mlodym kulturysta :-P
mam dosyc dobre predyspozycje do silowni i na mnie widac wszystko efektownie oraz efektywnie. czekam na pozytywna odpowiedz gdyz chyba nadaje sie z nich wszystkich najlepiej. Pozdro !
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Bartollomeo: jaka pewność siebie :brawo:
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
hehehe... niektore posty sa naprawde dobre :P:P:P maja ludzie inwencje jesli chodzi o cos za free...

WBD, dam szanse innym :) i tak mam zamiar jechac bez supli do jesieni :)

zycze powodzenia :D:D:D
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


GośćGuest_chester8585_*

Guest_chester8585_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Hehe ja kiedys brałem Gainera ale g.... mi dał , w sumie po tym miałem skutki uboczne :) , a chciałbym spróbować czegoś innego :)

Pzdr reynevan88

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
daaaaaawno nie widzialem taaaak rozwinietego tematu... ho ho 6 stron.... %-))))

ludzie zlitujcie sie...
to ze ktos wchodzi na forum pisze 1-2 posty i ubiega sie o bycie testerem odzywek (jedno z bardziej wdziecznych zajec jakie mozna sobie wyobrazic :PPPP ) jest troszke, wg. mnie, nie na miejscu.

Karol ciezka decyzja ale sam siem w to wpakowales ;-)
czesciowo zgadzam siem z WBD - wiekszosci osob przede wszystkim potrzebna jest dieta, a nie odzywy ;/
zeby te testy mialy w ogole sens testowane powinny byc przez osobe o pewnej ugruntowanej juz wiedzy (trzeba zapewnic jak najbardziej optymalne warunki; zeby bylo jasne - ja siem na razie nie zamierzam starac, dam szanse innym :D )
osoba taka powinna tez przynajmniej na okres testowania zrezygnowac ze wszelkich nalogow jak alko, trawka, nawet papierochy :P

chce tez ze swojej strony jako mod'a w odzywianiu zaznaczyc ze dana suplementacja powinna isc w parze z odpowiednia dieta... ale dieta powinna byc podjeta co najmniej miech przed rozpoczeciem suplementacji, aby nie mylic wynikow osiagnietych dzieki diecie z tymi dzieki suplementacji

ogolnie testowanie czegokolwiek to nie jest taka prosta jakby siem wydawalo sprawa...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024