Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Powtarza sie sytaucaja z koszulkami..
Ludzie sie loguja po to aby dostac odzywki..i pewnie maja jeszcze relacjonowac..przebieg..
Stary forumowisz rzetelny sprwdzony taki powinnien byc.. 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Tez moge być. Aparat posiada. Cwicze 4 razy w tygodniu, cały czas mam diete i chyba co najwazniejsze to wymieniłem.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

wymiatacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gliwice
  • Zainteresowania:sporty

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam......tez zgłaszam sie do tego testu :)............z aparatem nie ma probelmu,............ mam 22 lata, cw ok 2 lat w tym 5 miesiecy na poczatku pod okiem trenera na siłowni, wiec mam podstawowe pojecie o cwiczeniach , co do odzywek to na poczatku bralem na mase garniery ale na dzien dzisjejszy cwicze regularnie na sinłowni na sucho tylko stosujac diete domowa ................wiec chetnie bym przetestował ta diete bo wiem ze jak brałem garniery to było widac efekty............ Ps nie pije bo czesto jezdze autem a i tak mi alkohol mi niepodchodzi , i nie pale :) tylko zdrowy tryb zycia :)) POZDRAWIAM
  • 0

bedboyy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taniec, sporty

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Czesc mam nadzieje ze zdjecie nizej sie zamiescilo, co do opisu to dalem go nieco wyzej. Pozdrawiam

[ Dodano: 31-05-2005, 2:10 ]
No teraz powinno byc widoczne hehh :P

Załączone pliki


  • 0

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
JA jak brałem geinerka to mi sie rsotepy pojawiły a wiadomo ze karzdy nowy rostęp to nowy postęp :mrgreen: wiec napewno na mnie bten zestawik dobrze zadziała i efekty bedize widac czesto jestem codzienie w domu i o efektach moge pisac nawet codzienie :mrgreen: pozdro
  • 0
redukcja

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
dokładnie :) stary forumowicz = rzetelny i sumienny, a fotki w innym dziale na forum :) ale i tak pewnie mi się nie poszczęści, życzę postępów wygranemu, powodzenia :mrgreen:
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam,
mam staż na silowni 2 latka, wzrost 182 cm, waga 102 kilo, obecnie stosuje diete redukcyjną, trenuje na silowni 3 razy w tygodniu, raz w tygodniu chodze na basen i raz w tygodniu cwicze ręce w domu hantlami i sztangą krótką. Nigdy nie bralem zadnych sterydów. Mam aparat cyfrowy więc zdjęcia mogę aktualizować nawet codziennie, mam stałe łącze więc jestem dostepny codziennie wieczorem na 100%. Z suplementów biorę Thermo Fat Burner trec'a, l-glutaminę t6 trec'a oraz białkową odzywkę trec'a Perfect Protein. Mogę przetestować każdy suplement na redukcję masy oraz kazda odzywke wysykobialkową, suple na mase mnie nie interesują. ewentualnie HMB. Dziekuje i licze na rozpatrzenie mojej propozycji pozytywnie... ;d
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
to ma byc cykl odzywek i suplementow na mase czy rzeźbe ?
  • 0

kyniu_18
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja chcialbym testowac odzywki z takiego powodu iz:
1. Wlasnie mialem zamiar cos sobie kupic !
2. Bralem odzywki juz ze strony kreatyna.pl i wiem jak trzeba brac.... poprostu znam sie
3. Chodzilem na siłownie w zimie teraz przestalem bo mialem sezon piłko noznej! wlasnie od 1 czerwca zaczynam cwiczyc. Mam 190 cm wzrostu 80 kg wagi.
4. Chcialem przybyc jeszcze troche:D


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dodam ze jestem stalym klijentem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zakupilem prowiant ;p (kretyne) dla siebie i kolegow z druzyny i bardzo sie przydala !! Efekty byly widoczne juz po tyg brania !
  • 0

tamarind
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k Wrocławia
  • Zainteresowania:boks, kulturystyka, dobra książka i film,

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
fajnie sobie te bicepsy rękoma podważyłeś :mrgreen:
  • 0
walcze z virusami

Tomi1988
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Siema!! Jestem chętny do testowania odżywek. Świetnie się do tego nadaję.
Chodzę na silkę od 7 miesięcy, są już bardzo duże efekty. Dopiero teraz kończę pierwszy cykl zakupionej na waszej stronce ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) l-karnitynę. Prowadzę sportowy tryb życia. Mam bardzo dobrą genetykę. Chodzę na siłke oraz gram w reprezentacji szkoly w Siatkę. Stosuję dietę, przystosowuję sie do wszytkiego co jest zalecane. Oczywiście jestem bez nalogów. Nie piję alkocholu, nie palę papierosów. Siłkę odwiedzam regularnie.
Mam duży zasób wiedzy na temat suplementów.

oczywiście posiadam aparacik cyfrowy. :):)

Załączone pliki


  • 0

tomeczekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachpom
  • Zainteresowania:internet, kulturystyka, motocykle, sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam

Piszę w odpowiedzi na Twoje poszukiwanie kandydata do testowania odżywek. Mam 17 lat. Mój staż treningowy wynosi dwa i pół roku. Zacząłem przy wadze 63 kg, obecnie wynosi ona 76 kg, przy wzroście 182,5 cm

Od dawna interesuję się kulturystyką i sportami siłowymi. Posiadam dużą wiedzę na temat treningu, diety i suplementacji, czego dowodem mogą być moję postępy w budowaniu masy mięśniowej. Mój organizm bardzo dobrze reaguję na wszelkie odżywki, uwarunkowania genetyczne sprawiają, że dobrze czuję się w tym sporcie i z pewnością moj organizm bedzie reagowal odpowiednio do przyjmowanych suplementów. Prowadzę aktywny i zdrowy tryb życia, nie piję, nie palę, nigdy nie zażywałem narkotyków i sterydów anabolicznych. Jestem pewien, że podołam temu zadaniu i jeśli wybierzesz mnie, na pewno nie będziesz tego żalował.

Oczywiście posiadam aparat cyfrowy. Jeszcze dzisiaj, gdy tylko dowiedziałem się o tej akcji poprosiłem kolegę, aby pstryknął mi kilka fotek, których połączenie załączam poniżej.

Pozdrawiam


Tomek

Załączone pliki

  • Załączony plik  foto.JPG   24,17 KB   22 Ilość pobrań

  • 0

kosmit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Z wielka chęcią przetestuje te odżywki.
Nadaje sie jak nikt inny ponieważ:

1. Mam dosyć duże doświadczenie jezeli chodzi o branie supli, wiec macie pewność ze nie zostana one zmarnowane.( jakies efekty nas pewno beda).
2. Chce być troche wiekszy, a na koksowanie na razie sie nie nastawiam.
3. Chcialbym miec 50 cm w bicepsie :P (ale tego bez koksow sie chyba nie osiagnie).
Ewentualne foty na:
http://www.forum-kul...showtopic=35148
  • 0
Pot, ból i zakwasy drogą do sukcesu
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Robi się coraz ciekawiej :-)

Na foto testera czekam do juta do godziny 16:00
W godzinach wieczornych zostanie wybrany testet któremu dzien później zostanie wysłany zestaw odżywek.

Liczą się kandydaci którzy prześlę zdjecie ( jeśli chcesz to twarz na foto wyciąć)
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Hmmm... Zastanawiam się i nie wiem... A co to za suple? Jak możesz to napisz
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ja bym chetnie przetestował ale nie mam aparatu ale myśle że rozmyślicie moje zgłoszenoe na pozytywa :-)
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

Buli100
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:SIŁOWNIA KOSZYKÓWKA KOMPUTERY

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Chętnie się zgłaszam do testu! Po pierwsze jestem urodzonym królikiem doświadczalnym. Po drugie kocham ćwiczyć na siłowni i nie widze żecia bez niej. Po trzecie troche znam się na tym sporcie. Po czwarte używałem już kilka rodzajów odżywek i całkiem nieźle mi one wchodzą. Po piąte nie koksowałem nigdy ale wiem dużo na temat sterydów bo sie tym interesuje troche. Po szuste chodze na siłownię regularnie i staram sie trzymać diete. Po siódme NA SUCHO TO NAWET TRAWA NIE ROŚNIE!! I za wszelkie choroby lub skutki wywołane podczas doświadczenie przyjme z szacunkiem PS.(chociaż mam znajomego adwokata-to był żarcik) Naprawde byłbym zaszczycony testująć jakiekolwiek odżywki. Pozdrawiam i polecam się.
  • 0

bzykla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kresy wschodnie :))

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
no dobra.
ja tez cosik zarzuce.
jak juz pisalem to dzis skonczylem 1 cykl kreatynowy.
nic wiecej nigdy nie bralem.

pierwsze dwa zdjecia byly robione w lipcu 2004
wtedy nic nie bralem i nawet nie mialem hantli (cwicze przewaznie w domu jednak mam w planach wykupienie karnecika na silke) dlatego tez moj biceps jest prawie niewidoczny.

Dołączona grafika
Dołączona grafika

trzecie zdjecie robione w polowie maja tego roku.
troszke za daleko stalem i niewiele widac ale moze uda sie zauwazyc efekty polowy cyklu kreatynowego

Dołączona grafika
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
http://www.forum-kul...showtopic=35641 fotki sa tutaj....

jesli chodzi dlaczego?! dlatego ze jestem juz starszym i troche doswiadczonym forumowiczem. cwicze dluzszy czas, nie mam problemow z lapaniem masy miesniowej, mam sporo sily, a pozatym lubie wyzwania (nowe odzywki) czy tak czy tak mialem zamiar niebawem kupic nowy zestawik, wiec jestem zainteresowany, czekam na decyzje pozdrawiam :)



p.s
Jak gadalismy zeby foty wklejac to nie bylo chetnych teraz nagle wszyscy hehe no ale tak to jest....
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
hymm jak bym mogl to chcem wtracic swoje 3grosze...i odrazu mowie ze nie startuje w tym plebiscycie:Dale dam swoj dotychczasowy typ:
1.no o stazu juz nie wspominam musi byc ponad 2lata takie 7miesiecy dla mnie odrazu powinno byc usuwane z listy startujacych;)
2.nie wspominam ze ludzie palacy nalogowa,pijacy alkohol,cpajacy czy po koksach jak wyzej odpadaja
______
3.Adams850 zajmujesz sie kulturystyka od dluzszego czasu??chyba czytasz gazetki itp bo nie wyglada zebys trenowal od dluzszego czasu
4.siłacz dales jedna fote z ktorej malo mozna wywnioskowac
5.bedboyy widac, ze malo tluszczyku, ale brzuchy widac odpuszczasz na treningu i z kapturami to samo
6.tomi1988 maly staz, ramiona zaniedbane i taka moja rada opal sie rownomiernie
7.kosmit fajna sylwekta bardzo fajna
8.tomeczekk widac zbita fajna sylwetka, widac ze nie jestes rozlany i duzo pracujesz na treningu, miesnie ladnie wyciagniete poza malymi niedociagnieciami jest bardzo dobrze.
z osob ktore daly foty pozycja 7 i 8 jak dla mnie prowadzi:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024