Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc doswiadczonych!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

rypien
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc doswiadczonych!
Witam!
Mam 17 lat , wzrost ok 185 cm , waga ok 65 kg.
Nie trenowalem dopiero teraz zaczne i wraz z zaczeciem trenowania chcialbym sie dowiedziec jakie suplementy dokladnie mi polecacie na mase i rzezbe? Pisze tutaj poniewaz na llegro jest tylu sprzedawcow ze sam nie wiem czy oni sprzedaja tylko towar czy tez sie troche na tym znaja ale kazdy mi polecal cos innego. Prosze mi polecic jakis towar i podawac przy okazji swoje numery gg. :) Z gory dziekuje!
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc doswiadczonych!

na mase i rzezbe?

Najpierw masa pozniej rzezba.

Pisze tutaj poniewaz na llegro jest tylu sprzedawcow

Na allegro kupuj tylko od uzytkownika [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zreszta bezposrednio na tej stronie tez mozesz kupic.
Jezeli zaczynasz to suplementy sa zbedne, zbieraj kase to pozniej kupi sie jakis dobry zestawik. Zacznij od diety na mase, znajdziesz w podklejonych postach, to samo z tereningiem tyle ze wez adaptacyjny, jest w podklejonych postach odpowiednio w dziale odzywianie/trening.
Kup sobie witaminy i w ostatecznosci carbo...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kochanka1
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc doswiadczonych!
Cłopaku, albo masa albo rzezba...Masz naście lat i dopiero zaczynasz przygodę z siłownią, odpuść sobie teraz odżywki bo pewnie nie są Ci jeszcze potrzebne... zresztą z fusów się nie wywróży...za mało info o Tobie. Nadrób wiedzę nt. trening, dieta. Zyczę powodzenia...
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc doswiadczonych!
dokąłdnie, nie bierz sie narazie za suple, narazie trening ogólnorozwojowy i dieta.
Uzupełnij profil !! :-)
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc doswiadczonych!
zrob narazie trening ogolnorozwojow 6 -8 tygodni ułuż dobą diete kup jakieś witaminki do diety i potem zacznij trenning na mase odżywki możesz kupić gdzieś dopiera za 5-6 miechów jak coś to pisz na gg.4775884
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc doswiadczonych!
przede wszystkim, znajdz sobie dobry trening, diete (masa Ci pojdzie blyskawicznie), a z odzywkami daj sobie spokoj, najwyzej gainer albo bialko do diety...

poczytaj forum jest tu duzo ciekawych rzeczy dla poczatkujacych
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024