Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

zelo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc :)

Witam wszystkim, jestem tu nowy, więc na początku się przedstawię. Mam na imie Karol, mam 20 lat.Na codzień pracuję jako spedytor międzynarodowy oraz jestem strażakiem. Moja przygoda z sportami siłowymi zaczęła się ok.2 lata temu.Jednakże opierała się na typowych ćwiczeniach w domu, miałem ławkę, hantle, sztangi, jednak to była czysta "amatorka". Ćwiczylem tak przez ok 2 lata z przerwami. Na początu mojej przygody ważyłem 81kg przy wzroście 175cm, chciałem coś zmienić dlatego zacząłem. Po roku było to już 71 kg, po następnym roku było to juz ok.68kg.Wtedy nie tylko ćwiczyłem siłowo w domu, biegałem, bardzo dużo biegałem, średnio po 15km, do tego dochodziły jakieś treningi cardio itp. Odziwo po mimo swojej spadającej wagi  byłem dosyć dobrze zbudowany, dobrze widoczne mięśnie, dobrze widoczny "kaloryfer". Mięśnie były dosyć ładne i było widać że ćwiczę. Niestety nadszedł brak motywacji i rok przerwy.Znowu wróciłem do wagi 80 kg.Miesiąc temu postanowiłem wrócić, jednak zapisałem się na profesjonalną siłownie. Ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni i 2 dni w domu.Mój tydzień wygląda tak:

 

Poniedziałek-siłownia:

klata, kaptury

Wtorek-w domu:

Biceps, Brzuch

Dochodzi do tego trening na skakance(30 min) i trening na worku treningowych(30 min)

Środa-siłownia:

plecy, klata,triceps

Czwartek-w domu

Biceps, brzuch

Dochodzi do tego trening na skakance(30 min) i trening na worku treningowych(30 min)

Piątek-siłownia

Nogi

 

DO TEGO CODZIENNIE OK.300 POMPEK

 

Dokładnych ćwiczeń nie jestem w stanie wam podać ponieważ nie znam "profesjonalnych" nazw tych ćwiczeń.Zdaje Sobie sprawę że pewnie jest w tym "planie" sporo błędów. Nie posiadam swojej dniety, jednak staram się odżywiać dobrze. Zero słodyczy, alkoholu, jakiś kolorowych napojów, zero fastfoodów itp. Staram się jeść dużo nabiału w każdej postaci, oraz biorę białko OSTROVIT WPC 80.Białko biorę rano i po treningu. Jem też dużo warzyw i owoców,różne rodzaje mięsa, głównie gotowane. Nie jadam smażonych potraw na oleju/tłuszczu.3 razy dziennie zielona herbatka :D

 

 

 

Przedstawiłem swoją historię oraz teraźniejszość. Teraz proszę o waszą pomoc.Jestem kompletnym żyłtodziobem, chciałbym żeby ktoś ułożył/poprawił mi w jakimś stopniu mój plan treningowy i podał jakieś rady dotyczące żywienia. Co, jak, kiedy? Chciałbym trochę pozbyć się wagi, mam dosyć ladne mięśnie, jednak są zalane tłuszczem, chciałbym się go pozbyć i trochę podbudować mięśnie. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)


Użytkownik zelo edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc :)

Witam na forum. 

 

Ja mam jeszcze kilka pytań. 

 

Czy w czasie intensywnych treningów, przed przerwą miałeś dietę ? 

 

Czy ten plan aktualnie przynosi efekty ? jakie masz samopoczucie ? 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024