Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc. Jak to brać ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Bioreaktor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:kulturystyka, komputery, fotografia

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc. Jak to brać ???
Witam.

Ćwiczę od 4 lat. Niestety z przerwami i zbyt wiele nie osiagnąłem, ale niedługo bedzie lato więc trzeba by troszke nad sobą popracować. Mam zamiar kupić Kreatyne (Hitec Nutrrition - Creapure Monohydrate) + HMB w płynie + Carbo + BCAA.

Mam 23 lata
Waga okolo 75 kg
Wzrost 182 cm
Tłuszczyk (no jest troche)
Mój trening:
Pon. Barki, nogi
Wt. Klata, triceps
Czw. Plecy, biceps
So. Klata (klate ćwicze 2x w tygodniu gdyż mam gorzej rozwinięte mięsnie oraz staram sie je połączyć)

Moje pytanie jest takie. Jak brać powyższe suplementy. Nie rozumiem np. czy Carbo rozpuścic w wodzie i potem jeszcze w tym rozpuscic Kreatyne zeby się szybciej wchłaniała??? Czy też może Wypić Carbo i zaraz potem rozpuścic Kreatyne w wodzie i wypić osobno ??? A gdzie tu wsadzić HMB i BCAA ??? Zastanawiałem się jeszcze czy nie kupić jakiegoś Gainera (może coś doradzicie)

Co sądzicie o miom treningu ???

Dieta: nie mam specjalnej diety ale staram sie wyeliminowac niekorzystne produkty typu fast food itp.

Jakie efekty mogę uzyskać ??? Np. ile po takiej suplementacji może przybyć w łapie ??? Pewnie nie są to 3 cm ale może ktoś określi mniej więcej ile ???

Z góry dzięki i pozdrawiam.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc. Jak to brać ???
Efekty uzyskasz jak wezmiesz sie za diete, bez tego moze byc ciezko - odwiedz dział odzywianie

co do trenigu to poszukaj na forum w dziale trening informacji o sposobie treningu zwanym HST

co do zestawu suplementow tez słaby

wez zamiast w hmb zainwestuj w ZMA - naprawde bardziej opłacalne, zamiast bcaa proponuje dokupic gainera, bulka, lub białko

tylko trzeba miec diete, bo piszesz ze masz troche tluszczu wiec trzeba uwazac zeby sie zbytnio nie otluscic
  • 0
Pozdrawiam Strong

Bioreaktor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:kulturystyka, komputery, fotografia

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc. Jak to brać ???
Wezme sobie do serca to co napisałes. A jaki Gainer byś polecił ??

Metabolizm mam dość szybki.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc. Jak to brać ???
tutaj zalezy od diety
musisz okreslic szybkosc Twojego metabolizmu, jezeli szybki to mass xxl, jezeli wolniejszy to swg 4000, lub bulki,
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024