Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

budo_bonku5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu

Kurde sry, za moja nieuwage. Wiem ze Bonku nie cwiczy w WAT, ale jesli ktos taki sie tu znajdzie to bym prosił o odpowiedzi.


No dobrze wywnioskowałeś :) że nie jestem z Wrocławia. Także nie pomogę ci jeśli chodzi treningi ale samo nazwisko jest znane więc na pewno skorzystasz..
A z tym mistrzem od wszystkiego to dałbym sobie spokój :)

Jeśli kogoś uraziłem to sorry ale takie moje zdanie
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
sorry za OT ale gdzie ty trenujesz chwyty bo pisales ze tym tez sie zajmujesz Sorge??
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Tsunami,

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] warunki super , uprzedzając pytanie 100 zł za miesiac
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Ty trenujesz na tej sali do judo która w rogu ma siłownie tak :?: , jeśli tak to ćwiczysz w tym samym budynku co ja
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
no to jak tam trenujesz to przeciez tam jest spec od uderzen i kopniec , bodajze mistrz swiata w jiu jitsu sportowym, wracajac do wypowiedzi amita jemu chodzilo o to ze muay thai nie skupia sie na koordynacji ruchowej i gibkosci w takim samym stopniu jak TKD a bardziej na klinczu i kolanach i statycznosci ogolnie i prostocie oraz sile oczywice w tym rowniez trzeba sie wykazac koordynacja ale w mniejszym stopniu niz w TKD a ze jestescie czepialscy to lapiecie ludzi za slowa zamiast trzezwo po prostu pomyslec nad sensem wypowiedzi

Pozdrawiam.
  • 0

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
dokladnie tak Tsunami.. widze ze na tym forum nic sie nie zmienilo. jak ktos zaczyna wyrazac juz swoje zdanie lub opinie tak jak napoczatku Sorge to juz zostal pojechany zamiast mu normalnie wytlumaczyc..
to ze pisze ze niechce trenowac z dzieciakami jest calkiem normalne..i chyba nie musze wam tego tlumaczyc bo przeciez jestescie eskpertami od SW..
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Sorge,
1) w WAT jest zdaje sie 6 grup. 3 dla doroslych: poczatkujaca, zaawansowana i "kadra".
2) termin na zapisy wybrales raczej slaby. jeszcze z miesiac treningow i przerwa. przejdz sie we wrzesniu na spotkanie organizacyjne, zobaczysz ile bedzie osob w twoim wieku chcialo zaczac.
3) trafiles na mniej osob bo:
a) pod koniec sezonu, jak robi sie cieplej, zawsze mniej osob przychodzi.
B) nie wiem czy przypadkiem w tym roku nie zostala polaczona grupa poczatkujacych mlodzikow i doroslych.

ja osobiscie polecam WAT. ceny moze i troche wysrubiwane, ale najlepsza we Wroclawiu sala, trener jakich malo i w porzadku ludzie.

Dolny ma tez chyba 2 dana w ITF z tego co pamietam.
co do WSKT to maja podobno niezla metodyke treningowa, ale sala kiepsciuchna ze hoho ;)

tak czy siak, z wyborem sekcji najlepiej poczekaj do nowego sezonu. zaczynanie miesiac przed koncem zajec jest wg mnie bez sensu.

pozdrawiam
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Kalgon,
no chyba w tym budynku,chociaz nie wiem. Widzialem wasz plakat ale nie zwróciłem wtedy uwagi. A tam dopiero od niedawna jestem , bo wczesniej chodzilem na Worcella , ale sparingi w formule vale tudo nie za bardzo mi odpowiadaja. Tutaj wlasnie jest sportowe ju jitsu no i pomyslalem, ze gdybym popracowal mocniej nad kopniakami to by mi sie ladnie zlozylo:)
Co do TKD to wlasnie widze ,ze wybralem zly moment na zapisy:)
Myslalem , ze w WAT cwiczy sie rowniez w wakacje:/ Ale rzeczywiscie lepiej poczekać, jak cos to sie bede rozciagal i staral cwiczyc sam, bo nie ma co sobie zawalac calego tygodnia kiedy sesja sie zbliza:)

Dzieki za odp
  • 0

budo_jobu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu

WAT zniechecil mnie , bo kiedy poszedlem na trening grupy starszej to... okazalo sie ze ta grupa starsza to tez dzieci.


W jaki dzień przyszedłeś i o której godzinie??
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
To byl ten czwartek, znaczy 10.05 bylem w godzinach kiedy miala byc starsza grupa poczatkujaca [ dokladnie godziny nie pamietam, ale tak jakos po 18:30, no ale wlasnie na sali bylo prawie pusto z wyjatkiem jakiejs mlodszej grupy.
Szkoda , ze na internecie nie podajecie nr tel do trenera, albo ja szukac nie umiem ;]
  • 0

budo_jobu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu

B) nie wiem czy przypadkiem w tym roku nie zostala polaczona grupa poczatkujacych mlodzikow i doroslych.



Jeśli o to chodzi to najmłodszy ma 13 lat, a najstarszy koło 40.
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
ty Sorge a co za uraz masz do WSKT? co jak co ale to najlepszy klub we Wrocku fakty i osiagniecia trenerow i zawodnikow mowia same za siebie...najwiecej bys nauczyl sie wlasnie tam..Andzrej U. jest dobrym trenerem dla dzieci ale nie dla mlodziezy i doroslych a sala w WSKT jest dobra normalna gimnastyczna mamy worki i tarcze wiec luz niewiem po co ci stroboskopy i inne pierdoly z WAT to dobre dla dzieci.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
wyniki z Ciechanowa to potwierdzają.
Gratulacje!
Nieco nas wyprzedziliście, ale odkujemy się w przyszłym roku :)
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Dzieki wielkie, no młody Kamil sie popisal wielkie brawa bo latwo nie mial , szkoda ze Radka zdyskwalifikowali bo poslal Pelke bandae dollyo do szpitala..

Pozdrawiam
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu

, szkoda ze Radka zdyskwalifikowali bo poslal Pelke bandae dollyo do szpitala..


Nasza Kamilka ponoć trenera Jeduta nieco zdenerwowała zbyt silnym kontaktem :) (nie w walce z nim of korz ;) )
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Wiem, ze WSKT jest bdb klubem:) Moj kolega tam cwiczy / cwiczyl [ nie wiem jak teraz jest ale raczej to drugie :( ]. WSKT niestety jest dokladnie na drugim koncu miasta:) Tak po linii prostej. No moze w 2 h dojechalbym :D Takze gdyby nie ten dojazd to mimo wszystko pewnie bym sie zdecydowal. Bo jakies tam moje kaprysy nie maja znaczenia.

Btw, widzialem jak lejecie Kick bokserow i fajne demo na youtube:)
  • 0

budo_bonku5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu

, szkoda ze Radka zdyskwalifikowali bo poslal Pelke bandae dollyo do szpitala..


Nasza Kamilka ponoć trenera Jeduta nieco zdenerwowała zbyt silnym kontaktem :) (nie w walce z nim of korz ;) )


Ale na pucharze A to jakoś nie nawalczyliście :P Z monopolizowali pierwsze miejsce podium hehe
  • 0

budo_akn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
czesc,
mysle ze nie warto czekac do wrzesnia.
do konca "semestru" zostało jeszcze 1,5 mc-a wiec warto zaczac treningi juz dzis.
jak pojdziesz na kilka trenigów do jednej sekcji a potem do nastepnych to od poczatku wrzesnia bedziesz wiedzial gdzie chcesz chodzic.
poza tym niektore sekcje trenuja tez przez wakacje - my np spotykamy sie czesto na boisku.
pozdr,
andrzej.
  • 0

budo_dr pytalski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
Jeżeli chodzi o sekcje we Wrocławiu ITF, o GTF się nie wypowiadam, szkoda niestety słów, to możecie sobie porównać wyniki sportowe z ostatnich lat. Najlepiej wypada WSKT, bez żadnego porównania w WAT i Centrum. Chodzi o to, że jeszcze w juniorach i juniorach młodszych wyniki się wyrównują, (choć w tym roku WSKT wygrał całą Olimpiadę Młodzieży) to w seniorach tylko on reprezentuje poziom. WAT Wrocław, choć jest największym klubem w Polsce, nie istnieje w seniorach. Co do kolegi nechrista to powiem mu tylko jedno. Co potrafisz i kim jesteś, że oceniasz TKD po sali, na której ćwiczą. Przez wiele lat Lubartów ćwiczył w zawalającym się baraku a osiągnięcia jako Klub miał największe w europie, jak nie w świecie. A ja ćwicząc na "super sali" u Andrzeja wiem że poziom sportowy jest tam mizerny.
Coś mi się wydaje że Bartek i Amit Batra ćwiczący właśnie w WSKT są jedynymi medalistami mistrzostw świata i europy w seniorach we Wrocławiu. A może jakiś mistrz w WAT się ukrywa i nic o tym cała Polska nie wie?
i tyle!
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o ocene tej sekcji TKD we WRoclawiu
ktos naprawde musialby miec sporo samozaparcia, zeby zaczynac kariere sportowa od zera w TKD w wieku 22 lat.
faktem jest, ze do seniorow AU nie przywiazuje duzej wagi i skupia sie na juniorach glownie.
jedni wola cwiczyc przy zapadajacym sie parkiecie, inni wola na fajnej macie. tak samo jedni lubia jak im smierdza stopy a inni lubia dlugonogie brunetki. co kto woli.
nie bede sie klocil na temat wyzszosci tutaj. chcesz sie poklocic, wpadnij na trening do WAT. chcesz wiedziec kim jestem, to odpowiedz na pw.
nie mam nic do WSKT. kto chce niech tam sobie idzie. ale wyniki sportowe to nie wszystko. TKD to nie tylko sport.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024