Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

NiaGa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Witam i pozdrawiam wszystkich!! Potrzebuje zrzycić kilka centymetrów w pasie najlepiej z 10. \Potrzebyje jakis plan treningowy aby stracic moje fałdy które mam na brzuchu. Dzieki za pomoc wszystki którzy do mnie napisza!!!
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
po profilu widze ze trening na rzezbe raczej nie bo nie masz co rzezbic.......
ale aeroby i dieta musza byc
  • 0
Be free.

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
a dodatkowo trening ogolnorozwojowy na siłowni
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Dokładnie - co chłopaki napisali :-)

  • 0

NiaGa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Ale najlepiej z czego zrezygnować?? Czego mniej jeść a co zwiększyć??

[ Dodano: 13-02-2005, 9:42 ]
Mam jeszce jedna prośpbę!! Dajcie mi jakis zestaw ćwiczeń z hatelkami!! POZDRAWIAM 4ALL!!
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
zmniejsz spozywanie weglowodanów a zwieksz spozywanie bialka,
jedz mniejsze porcje ale częściej najlepiej 5 do 6 posiłków dziennie
trening masz tutaj wybierz sobie te cwiczenia z hantlami [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

NiaGa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Serdeczne dzieki
:D :twisted:
  • 0

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Ja starciłem kilka centymetrów trenując brzuszki. Jak chcesz daj maila to Ci prześle szczegółowy plan. Jak moi znajomi zobaczyli,że schudłem wszyscy się za to wzięli :-)
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
no to Maniuś pokaz tu ten trening...zobaczymy pewnie z checia wszyscy :-)
  • 0
Be free.

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Ja to ćwiczyłem w domu kiedy jeszcze nie chodziłem na siłkę, więc myślę, że da to się jeszcze połączyć z urządzeniami na siłowni, by uzyskać lepsze efekty. Oparłem go o zestaw ćwiczeń ściągnięty z netu. Niestety rozprowadzanie całego pliku jest nielegalne, a nie chce podpaść adminą, więc podam jak ja ćwiczyłem:
Pierwszy tydzień:
Codziennie:
Jedna seria po 20 powtórzeń. Jeśli ktoś nie ma wytrenowanego brzucha oczywiście niech robi po 15.
1) Unoszenie bioder- leżymy najlepiej na jakiejś ławeczce (ja wykorzystywałem 2 solidne taborety), unosimy i zginamy nogi tak, by uda były prostopadłe do podłogi, a łydki równolegle i w takiej pozycji podnosimy dolną część pleców jak do „świecy”. Rękoma trzymamy się ławeczki. Ja z początku miałem wzdłuż ciała, później jak się trochę wyrobiłem trzymałem przy głowie.
2) Półpompki
3) Siedząc na brzegu taboretu podginamy nogi do klatki piersiowej. Następnie je prostujemy, trzymamy tak kilka sekund i wracamy do pozycji wyjściowej.
4) Leżymy na brzuchu ręce kładziemy na pośladkach. Unosimy tułów w górę pilnując, by nie odrywać bioder. Dla lepszego efektu można „w górze” potrzymać kilka sekund jednak doradzam dopiero 2-3 tygodniu. Można też mieć ręce pod brodą lub po prostu wzdłuż ciała. Ja osobiście stosowałem wszystkie odmiany wykorzystując zasadę czy więcej tym lepiej, zwłaszcza, że jest to ćwiczenie przede wszystkim rozciągające.
5) Brzuszki przy zgiętych uniesionych nogach (pozycja jak w 1) tyle, że robimy normalne brzuszki)
6) Któraś z odmian 4)
7) Brzuszki z nogami na taborecie, czy też łóżku (najlepiej by między udami a łydkami był kąt prosty)
8) Mostek
9) Leżymy na plecach z ugiętymi, rozszerzonymi nogami. Unosimy się do połowy skręcając tułów ku jednemu z kolan. Wytrzymujemy tak kilka sekund i wracamy do pozycji wyjściowej. Następnie powtarzamy to z drugim kolanem. Opanowanie techniki tego ćwiczenia zajęło mi kilka dni, więc nie zrażajcie się jeśli z początku wyda Wam się trochę bez sensu.
10) Tak jak 9 tyle, że nie skręcamy tułowia.
11) Koci grzbiet (mocno rozluźnia i relaksuje po ćwiczeniach)

Drugi tydzień:
Codziennie rano i wieczorem po 20 powtórzeń każdego ćwiczenia

Trzeci tydzień:
3 serie co 3 dzień przerwa ( ja sobie dołożyłem ciężarki 0,5kg każdy na nogi w ćwiczeniu 3))

Czwarty tydzień:
4 serie co drugi dzień
Osobiście odradzam stosowanie ciężarków za głową jako że trening i tak już jest intensywny. Nie zwiększałem też ilości powtórzeń w serii. Oczywiście jeśli ktoś ma silniejszy brzuch to dlaczego by nie,ale mnie wystarczyło 20.

Ja dłużej nie wytrwałem, bo zacząłem chodzić na siłkę i stwierdziłem, że nie jestem w stanie utrzymać treningu :oops: . Dlatego teraz ćwiczę tylko co drugi-trzeci dzień kiedy nie idę na siłkę po 2 serie.
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
cw nr 4 i 8 to nie sa cwiczenia brzucha tylko prostwnika grzbietu i pośladków, mozna ewentualnie je potraktoowac jako cw rozciagajace miesien brzucha szczegolnie podpór tyłem "mostek"
  • 0

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Trening nawet ciekawy tylko nie napisałeś Manius jakie jego efekty? czy jest skuteczny? :)
  • 0

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje stracic kilka centymetrów w pasie
Ja po nim i biegając co 2 dzień schudłem w niecały miesiąc 5kg a w pasie zeszło mi coś ok4-5cm. Z tym,że mnie się ostro w wakacje przytyło (piwko,imprezki,niezdrowe żarcie), więc myśle,że ktoś kto ma unormowaną wagę i nie ma nadmiaru tłuszczu, może nie mieć aż takich efektów. Co do wyglądu to już po 2 tygodniach widać poprawę - mięśnie zaczynają się uwypuklać. U mnie w tym momencie nie widzę już zmian (staram się utrzymać to co mam, a skupiam się na rozwoju innych mieśni) jednak koleżanka której zaserwowałem ten trening w styczniu w odmianie znacznie mniej intensywnej jest bardzo zadowolona. :-)

[ Dodano: 16-02-2005, 5:19 ]
Co do ćwiczenia 4 i 8 to przyznaję, że działają głównie na mięśnie grzbietu, jednak dla mnie były bardzo dobrymi przerywnikami miedzy "właściwymi" ćwiczeniami na brzuch. Starałem się, by co drugie ćwiczenie było rozciągające dzieki czemu nie trzeba praktycznie robić przerw między ćwiczeniami. Oczywiście jeśli ktoś chce może je sobie darować. Dodam,że po tym treningu poza kilkoma pierwszymi dniami nie miałem zakwasów choć to może kwestia organizmu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024