Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko czy HMB ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

thor
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko czy HMB ??
Ello, ćwicze 2 miesiące i mam zamiar kupić jakąś odżywke. Staram się trzymac ustalonej diety. Zastanawiam się nad białkiem lub HMB, co bedzie lepsze??? Waze ok 70 kg i mam 178 cm. Chcialbym złapac jakies 5-6 kilo (oczywiscie masy mieśniowej).
Na siłowni, większość mowi, ze na poczatku najlepiej kupic gainera. Ale nie chce zeby mieśnie pokrywały się masą tłuszczową, co z tego ze zwiekszą obietośc jak bedą niewidoczne. Zależy mi na systematycznym zwiekszaniu masy mieśniowej. A wiem, ze po gainerach, masa ciała sie zwieksza sie, a mnie chodzi o mase mięsniowom.
Nie chce jeszcze brać kreatyny, choć wiekszość gosci z siłowni własnie od tego zaczynała (w 1-3 miesiacu ćwiczen :-P ). Sterydów wogole nie biore pod uwage.
Takze białko czy HMB, a moze myle sie co do dziłania gainera ???
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy HMB ??
HMB bralem ale nic po tym nie przybralem. Wiesz co gainer bedzie lepszy takie moje zdanie np. Mass XXl. Na nastepny raz chyba kupie sobie odzywke bialkowa bo nie mam jak dostarczyc dziennie tyle bialka.
Pozdrawiam
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy HMB ??
zalezy od diety czy bedziesz lapal tluszczu duzo......a jak sie oto boisz to kup bulka albo wlasnie bialko, raczej nie da rady zwiekszyc samej masy miesniowej, zawsze tluszczu troche tez sie zlapie, dlatego potem robi sie rzezbe
  • 0
Be free.

Python
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko czy HMB ??
Po pierwze dieta...i do tego gainer mozna dodac np carbo do tego...a co do HMB jestem sceptycznie nastawiony...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024