Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanka %-))))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Pytanka %-))))
Mam takie pytanka :-)

1. Co mam brac przed aerobami??bo bede biegal na czco i co wziasc by nie spalic miesni??
Tauryne??glute??bcaa??

2. Mam troche chora tarczyce...ale nic sie na nia nie lecze....tylko kiedys zazywalem jod ale to bylo dawno...praktycznie to nic mi nie jest.....slyszalem ze przy chorobach tarczycy nie mozna brac tussipectu....czy to prawda i co mogloby mi sie stac jakbym wzial efke??a jak moge brac to ile tego tussi brac przed aerobami???

3. Przed aerobami chcialem brac tussi+aspiryne(bo slyszalem ze pomaga przy zrzucaniu tluszczu ale nie wiem czy to prawda)+kofeina - i w tym problem bo kawy nie pije....i czym co zawiera kofeine moglbym kawe zastapic ????
  • 0
Be free.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka %-))))
1 proponuje odzywke bialkowa, na 30 minut przed aerobami

2 Tutaj konsultacje z lekarzem polecam.
Miales nadczynnosc czy niedoczynnosc ?

3 kofeina jest w tabs, ale skosnultuj sie z lekarzem

z tego co widze chcesz zrzucic tluszcz, to predzej nasuwala by sie niedoczynnosc tarczycy, w tym przypadku bedziesz mgl pomyslec o gugglesteronach(zwiazki przyspieszajace konwersje T4 do T3)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka %-))))
ja mam chyba wole.....bo u mnie nie wystepuje wiele objawow niedoczynnosci ani nadczynnosci.....tylko pocenie sie i nadpobudliwosc..a jak nie mialem diety to waga mi sie trzymala na nie zmienionym poziomie....dopiero jak ulozylem diete to zaczelem tyc...

nie bede sie bral za efke ale napisz mi Strong jakie moglby by byc skutki gdybyl ja wzial majac chora tarczyce??????

wiele tluszczu nie mam tylko troche na brzuchu....mam tak 12-14%(mierzac metada trzymania skory z boku brzucha...nie pamietam jak sie ta metoda nazywa :PPPP )
a chce zrzucic troche z brzucha bo tak to mozna powiedziec ze chudy jestem....tylko ze mam 80kg 188cm i jak na taka wage to male wymiary
  • 0
Be free.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka %-))))
e to Ty nie masz co spalać, wez sie za robienie masy :D

masz małe BF nie ma sie czym martwic

skutki uboczne trudno mi okreslic ale skoro pocenie sie to raczej stawiałbym na nadczynnosc, tylko wtedy to raczej nie mialbys prblemow z tluszczem. Mozesz troche rozregulowac metabolizm przy chorej tarczycy.
Wiesz T4 bardzo mocno napedza metabolizm, epinefryna tez, wiec mozesz go nadmiernie przyspieszyc, zwiekszyc cisnienie(jezeli do gry wejdzie tez wazopresyna)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanka %-))))
wiem Strong ze spalac nie mam za bardzo co :D (oprucz malutniej oponki :PPPP )

ale oto mi chodzi ze nie chce wazyc 100kg hehehe bo porownujac ludzi z moja waga przy tym samym wzroscie to mam male wymiary i dlatego chcialem cos zrzucic :mrgreen:

no metabolizm mam szybki bo nigdy nie mialem problemow z tluszczemi zawsze bylem chudy......

Dzieki Strong za pomoc :-) nie bede zrzucal jeszcze tluszczyku...za mase i tak sie biore od stycznia.. tylko teraz przez swieta chcialem sprobowac zrzucic
troszeczke :-)
Pozdrawiam!
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024