Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 proste pytanka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

2 proste pytanka
prosze o wypowiedzi fachowe i konkretne, ok?
1. jaka bron polecacie do realnej samoobrony w czasie napadu , rozboju na tzw. "ulicy" poza bronia palna i oczywistym nozem.

2. jak sobie poradzic z przeszukiwaniem przez bramkarzy w czasie wchodzenia do klubow itp. chodze z nozem i uwazam ze to moja sprawa, z drugiej strony rozumiem doskonale zalecenia klubowe. jednak nie chce rezygnowac ani z jednego ani z drugiego, jaki jest kompromis?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
Mowiono juz wiele razy a nie tylko ze sie zgadzam ale wiem to na pewno , po nozu definitywnie jako "cywilne" narzedzie do samoobrony # 2 jest palka teleskopowa , a ze zabroniona , to co , u mnie tez jest zabroniona i nosze. Wole odpowiadac za posiadanie nielegalnej brobi , niz juz nigdy nie odpowiadac za nic.

NA drugie pytanie nie wiem czy tu mozna odpowiadac bo to forum publiczne , wiec chyba lepiej nie.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
1. Jeżeli duuużo ćwiczycz, to nóż lub teleskop. A jak nie to... gaz

2. Jest bardzo dobre wyjście - zostaw nóż w domu...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka

2. jak sobie poradzic z przeszukiwaniem przez bramkarzy w czasie wchodzenia do klubow itp. chodze z nozem i uwazam ze to moja sprawa, z drugiej strony rozumiem doskonale zalecenia klubowe. jednak nie chce rezygnowac ani z jednego ani z drugiego, jaki jest kompromis?


A jak jakos przemycisz do klubu i potem zobacza chlopaki , ze cos masz to wylecisz jak z procy i jeszcze cie sklepia.
Qrna to bylo najgorsze zawsze ... czlowiek nie wiedzial czy jakis gosc jeden z drugim nie wniosa czegos i w natloku przy swiatlach nie wsadza nere.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
no wlasnie ja nie chce przemycac nic, ale z tego co wiem nie ma chyba takiej mozliwosci zeby to dac jakos w szatni w depozyt czy cos w tym guscie. a co do zostawiania w domu to tak robie, ale szukam lepszego wyjscia. acha, przemycic to ja umiem, kazdy chyba ktorego pare razy nonszalancko oklepali wie jak to zrobic, ale rowniez nie w tym zecz, jakos glupio bym sie czul.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
Yak pogadaj z chlopakami na bramce.
Jesli wpadasz do jednego i tego samego klubu powiedz , ze chcialbys u szatniarza zostawic noz. Czy mozesz.
Jak sa w porzadku goscie to dadza ci tak zrobic.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
Pamietam kiedys jak alf przyniosl pistolet na sale i tanczyl tuz przedemna. Patrze a tu cos wystaje. Szybko wyrwalem do tylu razem z bronia i okazalo sie .... ze to plastki. Chlopak sie zmieszal i przeprosil ale powiedzial , ze glupio mu bez broni dziewczyny przyprowadzac a nosic normalny to sie boi , ze go rozwala.
Potem mialem zawsze u niego drinka bo nic nie powiedzialem dalej :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
dzieki. dobra rada.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
Jak ja idę do klubu (rzadko sie zdaża ale jednak ) to zostawiam nóż w domu i mam nadzieję, że ochrona jest na tyle wyczulona na tym punkcie ,że i tak nie udałoby mi sie przemycić noża, a to dlatego że będę miał pewność że nikomu innemu też się nie udało...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
WIdzisz narcyz ... nic nie jest tak proste jak sie wydaje.
Wyobraz sobie sprawdzanie kazdego klienta wlacznie z butami czy czegos nie przemycil ... przy wieczorze z 500 goscmi na sali. Kolejka przed klubem by sie zapetlala z 6 razy a wqrwieni goscie poszliby gdzies indziej. Wiska sie tych co zawsze ;) ... tych co zachowuja sie podejrzanie ... itp
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
wystarczy sobie wlozyc noz z przodu w gacie (za gumke sobie zaczepiasz ta blaszka od paska). zaden ochroniaz nigdy w zyciu cie tam nie dotknie (kravmagowiec chyba tylko :) ) nie zebym dawal jakies wskazowki, to wedlug mnie nie wporzadku jest i ja tak nie robie, ale mozna to zrobic.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
uhmm... tu sie mylisz ... wszystko zalezy od goscia co sprawdza. Sam wiskalem nogi , okolice pasa , pod pachami i plecy oraz rekawy ( nie mowie juz o kieszeniach ).
Duze ma znaczenie liczba gosci ... w natloku sie troche przepuszcza albo robi sie blokade ... czasami mozna sobie jednak odpuscic. Czego nie wychwyci bramka wyczaja goscie wewnatrz. No chyba , ze lokal nie ma ochrony wew. ale to juz traci bezsensem.

To jest tak jak z wnoszeniem wlasnego alkoholu... mozna cos przemycic ale jak ochr. albo obsluga ( tudziez zyczliwi bywalcy ;) ) wyczaja to butelka idzie na straty , zalicza sie z liscia i otrzymuje sie wilczy bilet na wstep do lokalu ...i po co to komu.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
Haaa .. i tu YAk wspomnial o bardzo ciekawym problemie tzn o wiskaniu.
Standartowo maca sie sylwetke, plecy i kieszenie ale malo kto zdobedzie sie na obmacanie kobiecie piersi a facetowi krocza. A to sa wlasnie najlepsze miejsca na przemycenie jakiejs "niespodzianki".
W kilku przypadkach kiedy przeszukiwalem gosci (akurat mieli pecha ze nowa kamere zalozyli) przelecialem takze mimo pewnej krepacji za pierwszym razem takze i krocze. I wyobrazcie sobie ze jeden mial mala kose zaczepiona tak jak Yak napisal.
Od iskania pan byla u nas dziewczyna i przepraszala ze musi ale piersi (zwlaszcza z przodu za stanikiem) tez macala.
Lepsze nieco wstydu czy skrepowania niz osoba z niebezpieczna zabawka.
A swoja droga sam za paskiem z przodu przemycilem Victorinoxa malego na koncert w mlodzienczych latach .... No jakos sie do niego baardzo przywiazalem :)

A jak wy przeszukujecie ??
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
Ja wiskalem tak jak napisalem na gorze czyli rekawy, plecy , pachy i kieszenie a krocze przy spodniach zbyt szerokich by widac bylo, ze cos tam jest poza penisem.
Osoba na sali i tak musi miec oczy szeroko otwarte bo nikt nei moze byc w 100% pewny.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
no i wyobrazcie sobie ze w zeszly piatek bramkaz znalazl przy mnie noz...mialem go w kieszeni plecaka, bo specjalnie przelozylem zeby sie nie czepiali, wszak plecak w szatni zostawiam. ale bramkarz nie kupil tego (pewnie ze nie, przeciez moglbym z sali potem podejsc do szatni na chwile i noz wyjac) i wiecie co? dogadalem sie z nim ze on go sobie schowa do kieszeni a ja wychodzac odbiore. i naprawde oddal! rowny gosc. tylko mi powiedzial ze posiadanie noza z blokada jest nielegalne. mylil sie, mam racje? :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka

... tylko mi powiedzial ze posiadanie noza z blokada jest nielegalne. mylil sie, mam racje? :)

tacy ochroniarze jakie ich szkolenie....z blokadą zabroniony a ze stałą klingą-kara smierci....
w polsce żaden nóż nie jest zbroniony (prawie)..
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
yak. Mylil sie.

A co do przeszukan na bramce. To kiedys w postawowce, poszedlem an koncert Captain Jack'a w starej Vivie (jak jescze byla w oliwie) poza ubraniem i kasa na "wjazd" mialem tylko legitke szkolna w saszetce na pasie z tylu. Saszetka miala sztywne obramowanie wiec byla prostokatna ale plaska (mozna bylo ja wyczuc). Na bramce standard przeszkukanie. No i mi ochroniarz lapa przejechal po boku i zachaczyl o ta saszetke na plecach (jak ja to poczulem to on na pewno) i co???? I nic ani sie nie zapytal ani nie zareagowal w zaden sposob... Moze dlatego ze bylem mlodziutki? Ale w takim razie po co to "przeszukanie"? Dla szpanu?

A zeby byla jasnosc. Nosilem wtedy na codzien jakiegos scyzoryczka ale wtedy go nie mialem.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka

no i wyobrazcie sobie ze w zeszly piatek bramkaz znalazl przy mnie noz...mialem go w kieszeni plecaka, bo specjalnie przelozylem zeby sie nie czepiali, wszak plecak w szatni zostawiam. ale bramkarz nie kupil tego (pewnie ze nie, przeciez moglbym z sali potem podejsc do szatni na chwile i noz wyjac) i wiecie co? dogadalem sie z nim ze on go sobie schowa do kieszeni a ja wychodzac odbiore. i naprawde oddal! rowny gosc. tylko mi powiedzial ze posiadanie noza z blokada jest nielegalne. mylil sie, mam racje? :)


Tak, jasne. Rowny gosc. Tylko co, jesli pod koniec powiedzialby ci ze nie bral zadnego noza ze to on nic nie ma a ty lepiej idz do domu bo to wszystko skonczy sie zle...Naprawde zaufales kolesiowi? Moim zdaniem mozesz mowic o duzym szczesciu. Ja nie wyobrazam sobie zostawiac w obcych lapach kozika za 200$...przy okazji - jaki miales noz?
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
dark lord. Ja nie zostawil bym zadnego swojego noza nikomu... Jakos sie do nich przywiazuje :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 proste pytanka
heh, po pierwsze to nie byl noz za 200 $ tylko taki kupiony na stadionie, po drugie to byl taki klub w ktorym znam pare osob i mysle ze bym w razie czego zalatwil sprawe. po trzecie zaufalem i nic sie nie stalo, ja w ludzi wierze, nie podchodze do typa z narzuconym z gory negatywnym nastawieniem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024