Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie Dotyczace HMB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

lexks1418048745
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gliwice

Napisano Ponad rok temu

Pytanie Dotyczace HMB
Witam. Jestem tu nowy :) i mam pytanie: Czy po cyklu hmb powinienem miec jakas przerwe ?? (kupilem hmb od was czyli [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] za 99 zl) czy tez moge pownowanie zaczynac naspteny az zoabcze jakas znaczna poprawe ?? a drugie pytanie dotyczy alkocholu poniewaz teraz zblizaja sie swieta.. sylwester.. i moje urodziny 11 stycznia.. a hmb bede bral do konca stycznia.. i w najblizych tygodniach wpadnie bardzo duzo %% i moje pytanie jest takie: czy moge miec przez to jakies komplikacje albo czy cos zlego ?? :) dziekwoa z gory za odp :)
  • 0

masiul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
Jak bez alkoholu niemożesz wytrwać miesiąca to ty sie wes za inny sport. Kulturystyka jest dla ludzi twardych . a zamiast hmb to byś się wzioł za dietę dobry trening
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
mozesz spokojnie brac hmb....

Masiul, nie samą kulturystyką człowiek zyje....
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
czas swieta bozego narodzenia - do sylwestra to swietny czas by zrobic sobie przerwe od treningow :-) do tego Ciebie teraz namawiam - jezeli nie to ja bym sobie odpuscil te HMB - sam wiesz jak to jest po % wiele na silowni nie zdzialasz - zostaw je sobie jak sie bedziesz mogl powaznie zajac silownia :)
  • 0
[you]
pozdro :P

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
anar dobrz mowi to hmb zostaw sobie na polowe stycznia wtedy sobie zaczniesz ladnie cwiczyc...a teraz szkoda marnowac alkoholowej wigili ,sylwestra 3dniowego jak u mnie ....zaszalej bracie...!!!!wszystko da siem nadrobic !!! :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

lexks1418048745
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
Witam ponownie a wiec tak masiul : niewiem jak dla ciebie moze ty niemozesz pic %% ale wydaje mi sie ze wiekrzosc albo i nawet 3/4 osob wypowiadajacych sie na tym forum bedzie pilo w sylwestra alkochol.. wiec takie texty zebym wzial sie za inny sport to mozesz mowic do kogos innego.. i jeszcze jedno nie pytalem sie co mam stosowac i nie prsoilem o diete ani o trening wiec ta uwaga tez jest bezsensu.
anar : Tez tak chcialem wlasnie zrobic ze zaczne brac hmb po tych wszystkich libacjach :P :P i tak zrobie dzikowa za odp normalna.. :)
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
a masz juz jakies przyrosty po tym HMB?? pomaga cos??
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
Hehe Jak można nie pić :??: hehe nie bierzesz to pijesz :P Ja mieszkam w miescie które nazywa sie Łask :) i w tym małym miescie jest sprzedawane i wypijane najwiecej alkoholu na jednego mieszkańca Łasku w całym województwie Łódzkim :) Hehe i najednego mieszkańca przypadają 2 bary :) No i powiedzcie mi jak tu nie pic :]
  • 0

lexks1418048745
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
jasqoo: jeszce nie zaczelam brac.. dopiero zaczne po tych wszystkich libacjach.. to napisz ale to nastapi dopiero 15 stycznia gdzies.. ta.. dokladnie ja nie pije bez okazji :P a teraz bedzie ich wiele wiec zaczynam Cykl %% :P
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
to jak skonczysz brac to napisz jakiegos bloga o treningu i odrzywianiu, z gory dzieki
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
jasqoo jezeli jedzac hmb liczysz na "szybka i tania" mase to cie rozczaruje.zeby zalapac troszki masy po hmb musisz naprawde duzo tego zjesc i wydac duzo siana ale nie zniechecam cie poniewaz ja jadlem i jestem bardzozadowolony.a wracajac do picia to sadze ze wiadomo alkohol jest dla ludzi ale... ludzi z glowa :D
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
Adrian, HMB działa na samym poczatku(1-2 tygodnie cyklu) potem działania praktycznie nie ma....


a te 3 miesiace to jest stary, obalony mit
  • 0
Pozdrawiam Strong

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB

jezeli jedzac hmb liczysz na "szybka i tania" mase to cie rozczaruje

a czy ktos powiedzial ze ja chce jakas mase ?? poprosilem goscia tylko zeby opisal swoja "przygode" z HMB bo mnie to interesuje, twoj komentaz byl zbedny
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie Dotyczace HMB
wiesz co koles nawet nie mam ochoty z toba konwersowac.czytalem pare twoich postow i fujj.nie komentuje

[ Dodano: 22-12-2004, 10:55 ]
ten poprzedni post dotyczyl oczywiscie jasqoo.Strongbart oczywiscie jesli chodzi o ten mit to sie zgadzam(w wiekszosci przypadkow) i nie mam sie zamiaru z toba sprzeczac bo jestes wymaitacz.ja opisalem tylko jak dzialalo na mnie.zgodisz sie chyba ze mna ze kazdy na suple moze inaczej zareagowac albo wogole nie zareagowac.a ze pierwsze tygodnie kazdego cyklu zaczynam przewaznie z kretka i aminy itp. to jakos to dzialanie hmb bylo trudno zauwazlane.ale pozniej juz widzilam po hmb jakies zarysy rzezby :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024