Skocz do zawartości


Magnum 5000 czy Mass xxl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Magnum 5000 czy Mass xxl
Jaka odzywka z tych dwóch jest dla was lepsza ? co do kasy oplaca sie magnum ale jakosciowo i skladowo ktora jest lepsza ? pozdro

krzysio1087
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
Hmmm.... trudny wybór trec magnum 5000 jest wzbogacony o krete i olej mct ale moim zdniem lepszy będzie mass xxl ja ważam że lepiej jest brac gainera i krete osobno a najlepiej by było gdyby wypowiedział się ktoś kto brał magnum
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
mass xxl, zdecydowanie bardziej sie oplaca
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
Pod jakim wzgledem lepiej sie oplaca ? efekty sa bardziej widoczne ? pozdr

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
kasy..

efetky beda podobne, a jak ktos chce kreatyne to niech sobie kupi zwykła osobno a nie w gainerze.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
Strongbart . . jesli chodzi o kase to Magnum jest na rowni cenowo z Mass xxl...i tak np magnum 4kg kosztuje 99 zł ...a mass xxl 3.0kg 85zł .... 4.8 kg 130 zł heh czyli co do ceny nie ma roznicy a moze nawet z korzyścia dla Magnum..jestem ciekaw czy ta kreatyna co jest w magnum jakas wartosciowa dajaca chodzby minimalne korzysci czy jakas taka niebardzo dana by podniesc skladowo produkt.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
z tego co pamietam jest tam monohydrat, ale i tak w ogole wg mnie dziwny pomysl do gainera dosypywac kreatyne, musisz takiego gainera robic na wodzie(smak gorszy niz zły)

no i jest jeszcze teoria o tym ze białko spowalnia wchłanianie kreatyny, ale ostatnio nie jestem do niej zbytnio przekonany... ogolnie dziwny wynalazek...
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
sorki, ze sie wtracam, ale nie chcialem zakladac nowego tematu. mnie rowniez interesuje nabranie masy. tutaj na forum kilka osob doradzilo mi gainera i rowniez mam problem z jego wybraniem: mass xxl, gainer 1 z Vitalmax'u (w100g: 13,2g-bialko,76,3g-wegle) czy moze gainer 2 rowniez z Vitalmaxu(w 100g:27,9g-bialko,60,7g-wegle)?????? Prosze o pomoc

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
mass xxl jest jednym z najlepszych gainerow, mozna brac w ciemno(smak w zaleznosci od upodoban, wg mnie truskawka i czekolada ok)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
Strongbart ? a mam pytanko do Ciebie . . mówi sie ze odrzywki weglowodanowe najlepiej brac podczas cyklu kreatynowego wtedy maxymalnie mozna wykorzystac ich działanie . . a tak na codzien poza cyklem . . idzie przytyc dodajac odzywke do swojej diety . . tak na Twoje oko z odzywką czy bez . . ile mozna zyskac w wadze . . wiem ze trudno to ocenic i zalezy od predyspozycji danej oosby ale tak sobie pogdybajmy .. pozdro

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
odzywki maja na celu uzupelnienie diety, ich dzialanie jest takie same jak zwyklego jedzenia, ktorego odpowiedniej ilosci nie jestesmy zazwyczaj w stanie dostarczyc, bo poprostu jest go za duzo.

Oczywiscie moze byc to uzueplnienie na codzien, mozna brac stale.
Ile zyskac hmm... sam widze ze wiesz jak trudno jest to stwierdzic, moga byc bardzo rozne scenariuesz.
Ale mysle ze moge Ci powiedziec z srednio 2 kg masy na miesiac przy dobrej diecie moze isc, moze isc nawet 5, a moze stac w miejscu, naprawde nie da sie tego okreslic
  • 0
Pozdrawiam Strong

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
czesc wam. chce kupic sobie MASS XXL i do tego kreatyne powiedzcie mi ktora bedzie najlepsza???? PROSZE!! ;-)
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

pies83
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
multipower. jak dla mnie.
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
ja polecam TREC
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
Dla mnie kreatynka Treca jest ok :D

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
jak mozecie dajcie linka zebnym sobie mogl zobaczyc !! jaka kreatyne dokladnie uzywacie!! :-P
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
co sadzicie o smaku mass'a xxl pinacolada? czy ktos z was juz go probowal? jak smakuje? jest lepszy od pozostalych? bardzo prosze o odpowiedz

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
nie mam pojecia odnosnie akruat mass xxl pinacolady, ale z SNI białko o tym smaku sa ok

aczkolwiek nie chce tutaj doradzac, rozne gusta, nei wiadomo czy akurat Tobie bedzie pasował, najlepiej brac sprawdzone smaki :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
sprawdzone czyli jakie? :>

[ Dodano: Pią 07 Sty, 2005 ]
i jeszcze jedno pytanko: jeżeli zamierzam brac mass xxl w ilosci 100g dziennie to jak powinienem rozlozyc dawkowanie? 30g z rana, 70g po treningu czy cale 100g po treningu? zakupiłem równiez tauryne z olimpu, jak mam ja brac? 2 kapsulki z rana i 2 po treningu(przed treningiem?). Prosze o pomoc ze strony kogos kompetentnego ;)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magnum 5000 czy Mass xxl
jezeli chcesz brac po 100g to rozdziel na 2 porcje po 50g

tauryne 4 kaps przed trenigiem

sprawdzone czyli takie jakie juz probowales ;)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024