Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna Przerwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

owca1985
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna Przerwa
mam pytanie ?? Chce sie dowiedziec czy nie zaszkodzi mi kreatyna gdyz bralem ja przez 30 dni 100 tabletek i chce wziosc po 3 tygodniowej przerwie 200 kreatyny białko i aminokwasy .Czy moze mi to wjakis sposob zaszkodzic czy da to jakis efekt czy jest to daremne dzieki z góry.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Przerwa
Zaszkodzić na bank niezaszkodzi, ale po co teraz. Lepiej zrobic dluzsza przerwe. Pamietaj kazdy kolejny cykl na kreatynie dziala slabiej wiec sie zastanow.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

andyrage

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Przerwa
jesli chcesz odczuc pozytywne dzialanie kreatyny do kolejny cykl zrob dopiero wtedy kiedy bedziesz czul zniznke formy po pierwszym cyklu(osobiscie przez 2-3tygodnie po skonczeniu cyklu czuje sie OK,pozniej nastepuje lekkie oslabienie i po kolejnych 10-20dniach rozpoczynam nastepny cykl.czyli wychodzi w sumie 4-5tygodni przerwy!a dodanie "bialka" i aminokwasow(domyslam sie,ze chodzi i BCAA?)to super sprawa.a tym bardziej ze trwa teraz promocja Treca na BCAA:)Trzymanie organizmu caly czas na wysokich obrotach nie ma sensu,wiec okres 4-5tygodniowy treningow z nizsza intensywnoscia jest potrzebny(mozna sie zregenerowac fizycznie,a co najwazniejsze psychicznie!ja pracuje z duzymi ciezarami i takie "light" pomiedzy cyklami treningowo-suplementacyjnymi dziala na mnie bardzo dobrze.Pozdro
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna Przerwa
zawsze radze bac ciągle i niecyklicznie tak i teraz w tym przypadku

ale jezeli chcesz cyklicznie to rob 3 cykle na rok, nie wiecej, rozloz te cykle na rowne odstepy czasu(1 cykl powinien trwac okolo 8 tygodni)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024