Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podkrążone oczy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Podkrążone oczy.
Odkąd pamiętam mam wiecznie podkrążone oczy raz mniej raz bardziej ale ciągle wyglądam przez to jakbym nie rozstawał się ze strzykawką z heroiną czy innym syfem :) Robiłem badanie krwi - wynik bardzo dobry żadnych odstępstw od normy, jak na razie stosowałem żel pod oczy nivea ale niewiele pomogło. Zauważyłem że niezależnie od tego czy się wysypiam, czy patrzę w monitor pare h dziennie(miesięczna przerwa-żadnej poprawy) nie widać specjalnej różnicy:roll:

Czy można jakoś się tego pozbyć? Słyszałem od paru lekarzy że "taka już uroda" i nic z tym nie da się zrobić. :twisted:
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
To samo. Zrobilem 2 miesieczna przerwe od ekranu/kompa w ost wakacje. Zero poprawy. Tez keidys stosowalem mascie, zele, rumianki i inne bzdety, do tego wysypialem sie. Kladlem sie w miare wczesnei spac i nic z tego. Taka nasza uroda. Choc czasem w necie poczytam komentarze i niektore specyfiki pomagaja ludziom. Jednak ceny tych masci sa oszalamiajace. Calkiem mozliwe ze te komentarze to pisza sprzedawcy, aby ludzi przekonac do zakupu. Jedyne co pomaga na czarna skore pod oczami to opalenizna solidna. Wtedy tak bardoz nie rzucaja sie te cienie. :D
  • 0

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
Ja słyszałem, że silnie podkrążone oczy mogą iść w parze z problemami z nerkami. Nie wiem na ile to prawda, ale można by zapytać jakiegoś fachowca.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.

Ja słyszałem, że silnie podkrążone oczy mogą iść w parze z problemami z nerkami.

+1

jak masz permanentnie worki pod oczami, to nie jest to normalne.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.

Ja słyszałem, że silnie podkrążone oczy mogą iść w parze z problemami z nerkami. Nie wiem na ile to prawda, ale można by zapytać jakiegoś fachowca.


Bullshit. Ja mam dosyc mocne worki pod oczami od.....szkoły podstawowej. Wiec wychodzi +/- 20 lat. Sugerujesz ze przez ten caly czas mialem/mam problemy z nerkami? Jakos nei zauwazylem tych problemow :P
  • 0

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.

Sugerujesz ze przez ten caly czas mialem/mam problemy z nerkami? Jakos nei zauwazylem tych problemow :P

Nie wiem czy z nerkami, nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że jakaś przyczyna musi być. Może to niedobory jakichś składników w diecie?
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
Spróbuj solarium.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.

Sugerujesz ze przez ten caly czas mialem/mam problemy z nerkami? Jakos nei zauwazylem tych problemow :P

jakaś przyczyna musi być.

Słusznie.
W medycynie ludzi nie dzieli się na zdrowych i chorych, tylko na niezdiagnozowanych i zdiagnozowanych.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
dax man przeciwzmarszczkowy pod oczy z wyciągiem z trawy tygrysiej. likwiduje worki i takie "cienie" ze zmęczenia. bardzo dobre po ostrej imprezie do maskowania się i udawania, ze wszystko ok ;)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
Mam tak cale zycie. Nie przeszkadza mi to. Nie przejmuje sie.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
ja miałem, przeszkadzało, zacząłem smarować tym preparatem i już prawie nie widać tych naturalnych lim :) do końca raczej nie zejdą, ale znacznie zmalały.
  • 0

budo_barbatus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Green Harbour
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
UWAGA UWAGA!!! PROBLEM ROZWIĄZANY!!
Od lat mam dokładnie ten sam problem, tzn. mam cienie pod oczami, dosyć mocne, wszyscy mi mówią że wyglądam jak ćpun, albo jakbym wiecznie latał nocami po bibach i potem nie spał kilka nocy. Tak naprawdę nie chodzę na biby, odżywiam się bardzo dobrze, dużo śpię i mało siedzę przed kompem więc uznałem, że coś jest nie tak, ale nie z mojej winy. Poszedłem więc do lekarza na badanie nerek. Okazało się, że lekko szwankuje u mnie usuwanie wody z organizmu. Do tego mam alergiczne zapalenie spojówek w oczach, co dodatkowo pogarszało sprawę. Lekarz zalecił mi więc wypijanie 2 - 3 litrów wody dziennie, jakieś leki na nerki i krem pod oczy Vichy, pytajcie w aptekach, cena koło 70 zł. I już zaczynam widzieć poprawę :-) .
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
Wpedzicie mnie w kompleksy :(
  • 0

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.

(..) Poszedłem więc do lekarza na badanie nerek. Okazało się, że lekko szwankuje u mnie usuwanie wody z organizmu. (..)

A nie mówiłem? :D
  • 0

budo_volt555
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Podkrążone oczy.
woda?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024