Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krolik doswiadczalny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Krolik doswiadczalny
Witam.ten post kieruje do adminow.wiem ze mozecie byc zniecheceni udzielaniem porad i braniem pod swoja opieke adeptow,jednak po 4 miesiecznej przerwie chcialbym powrocic do treningow i z przyjemnoscia zostalbym ''krolikiem doswiadczalnym'' oczywiscie nie doslownie.Interesuja mnie treningi i diety itp.W zamian sluze wszystkimi spostrzezeniami na temat skutkow treningu.Jesli bedziecie zainteresowani podam wszystko o mnie.Zapraszam do wspolpracy.Pozdrawiam.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
ja moge Ci pomoc, ale nie jestem pewin czy bede mial czas

Ile trenowales przed przerwą, jakie suplementy brales, miales diete,

Jezeli chcesz ode mnie uzsykac porady to musisz nastawic sie na ogromna zmiane dotychczasowych treningow(bedziesz trenowac HST), dieta bedzie typowa na mase.
  • 0
Pozdrawiam Strong

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
Mialem przerwy 4 miesiace,wczesniej trenowalem okolo 5miesiecy czyli nie dlugo.Diety zadnej nie mialem a to co bralem to kreatyna.Teraz wiem ze bylo na to za wczesnie.Cwiczylem na mase i tak samo chcialbym teraz trenowac.Moge poswiecic na to pomiedzy 3-4 dni w tygodniu.Moja budowa ciala to chyba mezomorfik chociaz wydaje mi sie ze mam dosc szybka przemiane materii.176wzrostu 71kg.suplementy mile widziane,ale w rozsadnej cenie:)

[ Dodano: Czw Paź 14, 2004 9:45 pm ]
Na poczatek prosilbym o rozpisanie mi jakiegos treningu na roztrenowanie i jak dlugo powinienem go uskuteczniac.Gotowy do cwiczen bede za jakies 1.5 tygodnia bo mialem wyrwanego zeba i lecze rane.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
zaden trening na roztrenowanie :D
HST

Jezeli chcesz moge Ci pomoc, ale bedziesz trzymal diete ? suplementow narazie nie trzeba duzo
po tym 1 makrocyklu weszedlbys na kreatyne
  • 0
Pozdrawiam Strong

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
Brzmi niezle.Bede napewno trzymal diete,bo mam na nia duze samozaparcie.HST z przyjemnoscia.Interesuje mnie jedynie jakiej firmy.Czekam na wiecej.Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Paź 15, 2004 2:47 pm ]
Wybacz za pomylke.Powalilo mi sie HST z HMB.Zauwazylem wyzej podwieszony post.Teraz juz wiem o co Ci chodzilo.hehe :oops:
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
nom HST to rodzaj trenigu

Zobacze jak bede stal z czasem, trenig i diete rozpisze szybko
w pierwszym makrocyklu wiele do roboty nie bedziesz mial
  • 0
Pozdrawiam Strong

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
Wlasnie zapoznalem sie z w/w treningiem.Mam co do nie go kilka pytan.Wydaje mi sie dosc intensywny,biorac pod uwage fakt iz kazdego dnia bede cwiczyl wszystkie partie ciala.Czy proponujesz jakas konkretna kolejnosc?Czy zaczynac od duzych partii miesni a potem male, czy pomieszac duze z malymi wedle upodobania.Nie widzialem miejsca na brzuch?Chyba nie chcialbym go odpuszczac ale z drugiej strony to bedzie ten trening pochlanial troszki czasu.Rozumiem ze przerwe stosuje sie po 8 tygodniu.Z obliczeniem maksow sobie poradze.Czy mozesz mi wyjasnic pojecie negatywnych powtorzen?I ostatnia prosba,z przyczyn zdrowotnych narazie chcialbym odpuscic sobie przysiady ze sztanga i wioslowanie.Jesli mozesz to podaj mi zamienniki.Z niecierpliwoscia czekam na diete.Pozdrawiam
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
Trening ja Ci rozpisze.
Negatywne powtorzenia to są takie gdzie robisz 2-3 powtorzenia sam a reszta(tak zeby lacznie bylo 5 powtorzen) robisz przy pomocy partnera(on podnosi Ty opuszczasz wolno)

A jakie sa przeciwwskazania medyczne ze nie mozesz robic przysiadow(jedno z najwazniejszych cwiczen !) i wioslowania ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
Wiem ze to nie ma zwiazku ale kilka lat temu przeciazylem sobie bardzo odcinek ledzwiowy i akurat przy tym tylko cwiczeniu odzuwam straszny bol.Lekarz powiedzial mi ze moge generalnie robic to cwiczenie i ro bilem wczesniej ale naprawde malymi ciezarami.Moge sprobowac ponownie.
  • 0

Python
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Krolik doswiadczalny
Przy okazji mile widziane na forum spostrzezenie i trening :-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024