Skocz do zawartości


Zdjęcie

no temat to temat:D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

papasmerf
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gołdap
  • Zainteresowania:Hip Hop

Napisano Ponad rok temu

no temat to temat:D
siema wszystkim! na siłke bujam sie już jakiś czas.. przygode zaczołem rok temu w wakacje.. zaczełem od 36 kilo na klate i to było moje maximum.. po kilku dniach pakowania moja siła zaczeła wzrastać.. ważyłem zaledwie 56 kg.. ćwiczyłem jakieś 4 miesiące w czasie czego zrobiłem może 40 dobrych treningów bo szczeżę mówiąc obijałem sie.. no i w końcu skończyłem z siłką.. wyciskałem wtedy 57,5kg na klate.. teraz od wrzesnia znów zaczołem pakować.. wale na siłce u kumpla.. no i kurde coś nie idzie mi najlepiej.. wale trening na pałe bo nie mam planu żadnego.. treningi mam 3 w tygodniu.. no i kurde dalej wyciskam 57,5:( coś jest nie tak.. wiecie co może być tym spowodowane? i przy okazji możecie mi powiedzieć jakiś plan ciekawey i może jakieś odrzywki policić;] licze na waszą odpowiedz;] pozdro

a i jeszcze jedno.. chciałbym zauwazyć ze nie podoba mi sie moja sylwetka:( mam małe przedramie bo niewiem co trzeba robić żeby je zwiększyć a do bicepsa nie pasuje:( no ale najgore jest to że mam zapadniętą klate.. znaczy taki dołek mam na srodku.. no a widze żę mięsnie sie chcą rozwijać bo są nawet duze..(nędzie to wygląda) myśleze to jest spowodowane tym ze mam brzuszek nawet nawet ale nie da sie go zbić.. czuje żeźbe ale nie widze jej:( i na dodatek mam odstające łopatki:( wiecie jak można to zmienić? bo mnie to dołuje:( piszcie prosze
  • 0

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: no temat to temat:D
napisałes:

a i jeszcze jedno.. chciałbym zauwazyć ze nie podoba mi sie moja sylwetka:( mam małe przedramie bo niewiem co trzeba robić żeby je zwiększyć a do bicepsa nie pasuje:( no ale najgore jest to że mam zapadniętą klate.. znaczy taki dołek mam na srodku.. no a widze żę mięsnie sie chcą rozwijać bo są nawet duze..(nędzie to wygląda) myśleze to jest spowodowane tym ze mam brzuszek nawet nawet ale nie da sie go zbić.. czuje żeźbe ale nie widze jej:( i na dodatek mam odstające łopatki:( wiecie jak można to zmienić? bo mnie to dołuje:( piszcie prosze[/quote]

musisz cwiczyc ,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc wszystko przyjdzie z czasem za odżywki sie jeszcze nie bierz dopiero po 4 czy 6 miechach intensywnego treningu teraz mozesz wziasc jakas dietke poszukaj na forum,rób ogólnorozwojuwe ja miałem tez taki sam problem co ty z łopatkami ,cwicz kijkiem i na drążku to ci pomoże.Takie jest moje zdanie...
  • 0

papasmerf
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gołdap
  • Zainteresowania:Hip Hop

Napisano Ponad rok temu

Re: no temat to temat:D
fajnie .. hm...... ale kijem kurde co nim trzeba robić ciekawe:D:D
a co do drążka to bede walił ostro :D
dzięki;]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024