Skocz do zawartości


Zdjęcie

propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
moja propozycja jest taka: usunac spam [pol tematu %-)))] i odblokowac temat - moze jeszcze ktos bedzie mial cos ciekawego do powiedzenia - np ja :] ;)

mianowicie chcialbym zaznaczyc co do wypowiedzi galiego ze forum "podupada" nie dla tego ze spada liczba pisanych postow [tak by wynikalo w wypowiedzi], ale np wg mnie z powodu obnizenia poziomu wypowiedzi, szerzenia siem chamstwa... foch userow i ogolnie czasem totalnych nieporozumien - to moje subiektywne wrazenie
panowie zrozumcie jedno - ostrzezenie normalna sprawa - jeszcze w tak konfrontowej sytuacji jestescie jak nigdy [warny wygasaja] wiec nie widze potrzeby czepiania siem modow za egzekwowanie regulaminu co jest jednym z ich glownych obowiazkow

jakby forum bez tego wygladalo ?? - sodoma i gomora, jedno wielkie burdello... i to bum bum :P
3mta siem i zastanowcie siem czasem zanim cos napiszecie :oczami:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
aha i temat moglby zostac odczepiiony bo w koncu ktos z jakas oczyszczajaca inicjatywa wyskoczy :hyhy: ze forum ze statusu "upadajacego" przejdzie na "rozkwitajacy" ;)

ludzie - jesli ktos chce uciekac - bardzo prosze, ale jeszcze zatesknicie za k.pl :P
nasze forum ma w sobie to cos ;) i ja go nie opuszcze chocby niewiem jak nisko mialo upasc ... i na ile czas mi pozwoli, na tyle bede staral sie czynic je lepszym.

na naszym forum nie ma tysiaca milionow uzytkownikow - podejscie jest dosc przyjemne i indywidualne do kazdego usera, wielu poznaje siem lepiej, latwo siem wybic :P
niektorzy dzielili siem tu na forum swoimi problemami; inni czy to z problemow czy to z ludzi kpili... ale to wszystko zalezy od kultury osobistej czlowieka i nie mamy na to wplywu.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
No jeden pozadny gosc z Ciebie :D
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
avanger, gadaj z tym ktory zablokowal temat :>
  • 0
[you]
pozdro :P

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
ja Was nie kumam...ja to zablokowałem...czepiacie sie doslownie o wszystko...moze wogole mody nie potrzebne w na kazdy temat skoro to na kazdy temat... :(
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
dyndlus ;) damy rade :P
wyszlo ze siem pomylilem... myslalem ze temat nie zostal jeszcze wyczerpany [mimo bezproduktywnej dyskusji wydawalo mi siem ze niektorzy jeszcze maja co nieco przemyslanego do powiedzenia]
blue wypuscil go spowrotem i... lipa nikt nie kontynuluje %-)))
a ja na sile dyskusji nie bede stymulowal... :looka:
takze sorka ;)

[co to siem dzieje... juz 2gi raz w tym dziale w przeciagu kilku dni publicznie ludzi przepraszam za nietrafnosc moich decyzji.... stazeje siem czy jak ?? :/ moze powinienem emeturke... jak wszyscy to wszyscy %-))) ]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"

jak wszyscy to wszyscy %-))) ]

Ty nie możesz :D
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
spoko ava tylko sam wiesz jak jest nie blokuj nie dawaj ostrzezen nie kasuj postow kazdy ma jakies ale wiec moze mody wogole nie sa potrzebne w tym dziale
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"
gadacie bzdury. Jak sie ktos bezpodstawnie przyczepia to mu sie ban nalezy i tyle...
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: propozycja co do tematu "rezygnuje z forum"

spoko ava tylko sam wiesz jak jest nie blokuj nie dawaj ostrzezen nie kasuj postow kazdy ma jakies ale wiec moze mody wogole nie sa potrzebne w tym dziale

dyndel - a my wciaz stac bedziemy niezwyciezeni :P
niech sobie gadaja co chca... chyba tacy userzy nie zdaja sobie sprawe z tego jak forum wygladaloby bez modow [i to wcale utopia by nie byla]
a co do naszych decyzji... praktycznie zawsze mozna siem nie zgadzac - tylko zeby polemika byla sensowna [ja np ostatnoi podjalem wydaje siem 2 nietrafne decyzje... i co ? i nic - jestesmy tylko ludzmi :P starajmy siem byc tylko jak najbardziej neutralni i obiektywni ;) ]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024