Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Wari
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Clubbing

Napisano Ponad rok temu

Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał

Witam! mam wielka prosbe!
moglby mi ktos rozpisac dawkowanie kiedy jak ile i z czym to brac.
Zakupilem przez allegro od was Kreatyne z tauryna oraz dextrose, kupilem dodatkowo bialko serwatkowe. Powiedziano mi ze mi tu ktos pomoze.
Bede bardzo wdzieczny jesli mi ktos pomoze.
Pozdro.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...e-500g-2,p.html


  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
Pomozemy :D

kreatyna najpierw wysycenie(przyjecie 100g kreatyny) potem dawki podtrzymujace 0,03g na 1 kg masy ciala

dekstroza 50 g po trenigu

tauryna 4 kaps przed trenigiem

bialko w zaleznosci od diety
  • 0
Pozdrawiam Strong

Wari
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Clubbing

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał

dzieki dzieki :) ale ja mam kreatyne z tauryna :) a nie kapsy :P

[ Dodano: Wto 05 Paź, 2004 ]
bez kitu nikt naprawde nei ejst w stanie mi pomoc? :?
to jest creatine micronized 200 mesh + taurine 280g firmy trec
nie mam pojecia jak to laczyc z bialkiem :/ czy mam brac to jedno po drugim ? moze razem czy tez w odstepach czasu. juz keidy bralem ta sama kreatyne tlyko bz tauryny.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...50kaps-2,p.html


  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
eh to masz problem, bierz na raz bo raczej wysycenia nie zrobisz :D
bierz cyklicznie w dawkach 5g kreatyny na dzien(tauryny nie wliczam bo nie ma poco), a dekstroza tak jak napisalem
  • 0
Pozdrawiam Strong

Kcysiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
Witam,

ja brałem takie coś tak:

w dni nietreningowe łyzeczke tą co masz w pudełku (6,5g) 2 razy dziennie, rano i wieczorem
w dni treningowe tez 2x 6,5g 30 min przed treningiem i bezposrednio po

dextrosy dodawałem 2 łyzeczki czubate, czyli jakies 15g ale do tego dozucałem jeszcze jedną tablete d-ribose, wedlug mnie duzo lepsze od dextrosy :-)

u mnie 7kg przybyło przy pierwszym cyklu, oczywiscie dodałem diete do tego, duzo bialego sera niskotluszczowego, duzo tunczyka, zamiast smarzonych rzeczy gotowane na parze np płaty z kurczaka, duzo ryzu i makaronu zamiast ziemniaków, oczywiscie nie mozna zapomiec o witaminach do tego, ja miałem HI-TEC'a A-Z

no i jako uzupełnienie dodawałem mass'a xxl
w dni nietreningowe jako sniadanie wraz z witaminami i na kolacje
w dni treningowe 1h przed treningiem i 30 min po treningu

ps. jeszcze 2 miesiece i pochwale sie co udalo mi sie wypracowac, podesle zdjecia ;-) bo to dzieki wiedzy z tego forum udalo mi sie sporo "przytyć" za co wszystkim dziekuje :-)

Pozdrawiam
  • 0
Chodzenie po bagnach wciąga.

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
Kcysiu mozesz napisac cos wiecej??jaki wzrost,waga,lat itd????jaka dieta???i cos szerzej??z góry dzieki.

[ Dodano: Sro 06 Paź, 2004 ]
chce nabrac masy i nie wiem co kupić,mam 18lat ,182cm ,waże 70kg
  • 0

Kcysiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał

Kcysiu mozesz napisac cos wiecej??jaki wzrost,waga,lat itd????jaka dieta???i cos szerzej??z góry dzieki.

[ Dodano: Sro 06 Paź, 2004 ]
chce nabrac masy i nie wiem co kupić,mam 18lat ,182cm ,waże 70kg

ja mam 20 lat, 170 cm wzrostu i z 64 kg przytyłem na 71
brałem kreatyne treca z tauryną 280g z dextrose i d-ribose z olimpa w tabletach, witaminy hi-tec i 3kg mass xxl z trec'a, a jedzenie na przemian, to co wyzej, ser biały chudy, tunczyk, makaron i ryż, nieraz to były nalesniki z serem białym, innym razem bułka z serem biały a jeszcze inaczej to pierogi ruskie z duza iloscia sera, tunczyk na kolacje, albo piers kurczaka gotowana na parze, z bolka albo makaronem albo ryzem, i tak wkolko ;-) to dla wytrwałych ;-)
ale przynosi fekty :D po jednym cyklu z 70kg na klate zrobilo sie 98 :D

Pozdrawiam
  • 0
Chodzenie po bagnach wciąga.

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
Mam jeszcze pytanie jaka diete konkretnie miałes???ile posiłków dziennie??mógłbys rozpisac diete??
w dni nietreningowe brałes rano i wieczorem sama krete i massa z witaminamii razem??

w dni treningowe brałes krete ,dextrose i 1 tablete d-ribose razem i to wszystko 30minut przed treningiem i bezposrednio po??i massa brałes 1h przed treningiem i 30 minut po?

a kiedy jedzenie??tzn.dieta,ile miales posiłków dziennie??i w jakich odstepach czasu od krety i gainera?chodzi mi oto czy jadłes np.tunczyka po wzięciu 30minut po treningu massa xxl???sory za takie gadanie ale nieznam sie zabardzo na tym..próbuje sie własnie czegos dowiedziec z góry dzieki

[ Dodano: Czw 07 Paź, 2004 ]

po jednym cyklu z 70kg na klate zrobilo sie 98

ja brałem wczesniej krete 250kaps. i gainera 2,25kg przytyłem 2-3kg i wyciskałem 77kg teraz jade na samym ryżu i wyciskam 90kg przy tej samej wadze-70kg
  • 0

Kcysiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
[quote name="kartel"]Mam jeszcze pytanie jaka diete konkretnie miałes???ile posiłków dziennie??mógłbys rozpisac diete??
w dni nietreningowe brałes rano i wieczorem sama krete i massa z witaminamii razem??[/quote]
jesli mam być szczery, to na to nie zwracałem uwagi :) jadłem wtedy kiedy byłem glodny, albo miałem czas, sam rozumiesz, studia, praca w nienormowanych godzinach, nie mogłem sobie wyodrebnic czasu ze teraz to i to, jadłem jak było to mozliwe, jak nie to byłem glodny ;) a potem wsuwałem wszystko naraz

[quote name="kartel"]w dni treningowe brałes krete ,dextrose i 1 tablete d-ribose razem i to wszystko 30minut przed treningiem i bezposrednio po[/quote]
tak

[quote name="kartel"]??i massa brałes 1h przed treningiem i 30 minut po?[/quote]
tak
[quote name="kartel"]a kiedy jedzenie??tzn.dieta,ile miales posiłków dziennie??i w jakich odstepach czasu od krety i gainera?chodzi mi oto czy jadłes np.tunczyka po wzięciu 30minut po treningu massa xxl???sory za takie gadanie ale nieznam sie zabardzo na tym..próbuje sie własnie czegos dowiedziec z góry dzieki [/quote]
tak jak wyzej, nie miałem normowanego jedzenia, wcinałem kiedy mogłem :/ niestety nie moge inaczej bo czas nie pozwala :/

[quote] po jednym cyklu z 70kg na klate zrobilo sie 98 [/quote]
ja brałem wczesniej krete 250kaps. i gainera 2,25kg przytyłem 2-3kg i wyciskałem 77kg teraz jade na samym ryżu i wyciskam 90kg przy tej samej wadze-70kg[/quote]
kreta w tabsach to lipa, tzn tak gdzies tu przeczytałem ;) i powtarzam

Pozdrawiam
  • 0
Chodzenie po bagnach wciąga.

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o dawkowanie! - Kreatyna+Tauryna, Dextrose & Biał
nie mam ułożonej diety nie znam sie zabrdzo na tym czy mógłby mi ktos ułożyc diete ??bylbym wdzieczny, jem od dłuższego czasu codziennie ryz, makaron, tunczyka itd pije duzo mleka staram sie ,i masy nie ma,patrzyłęm na te diety podwieszone np.

1 posiłek
Mleko 0,5% - 500g
Płatki owsiane – 100g

2 posiłek
Chleb żytni
azowy – 150g
Margaryna roślinna – 15g
Tuńczyk – 75g

3 posiłek
Ryż – 150g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek 15g

4 posiłek(potreningowy)
Carboglukoza – 100g
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron – 100g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek – 15g

6 posiłek
Odżywka wysokobiałkowa – 35g

czy to dobra dieta ,ktos to juz sprawdzał??zebym czasem z głodu nie umarł :-)

[ Dodano: Nie 10 Paź, 2004 ]
[/quote]
jesli mam być szczery, to na to nie zwracałem uwagi :) jadłem wtedy kiedy byłem glodny, albo miałem czas, sam rozumiesz, studia, praca w nienormowanych godzinach, nie mogłem sobie wyodrebnic czasu ze teraz to i to, jadłem jak było to mozliwe, jak nie to byłem glodny ;) a potem wsuwałem wszystko naraz

kcysiu jem tak od miesiaca i nie pomaga a tak wogle kupiłęm sobie 4800g mass xxl bo chce popracowac nad masanajpierw a pozniej kupie sobie ten zestaw o którym mówiłes tylko ze zamiast mass xxl to mass gain'a lub gainera mct .dzieki:-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024