Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Po 6 miechasz lajtowych poszukiwań wreszcie znalazłem zakład piaskujacy elementy metalowe ,łaziłem wszedzie a on jest 25 min od mojego domu 8O dałem za ten zabieg 10 zyli nie wim czy to duzo czy mało i efekt jest taki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i teraz dylemat czy dac sznurek jako najprostrzy oplot nie strider ale taki banał dobrze lezy w łapie ale pytanie o estetyke wygląda to mniej więcej tak :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
czy zastosować ten gumo pochodny materiał od szewca którey kiedys tam juz prezentowałem
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i teraz pytanie do was co wam sie bardziej podoba i dla czego , mozecie też krytykowac do oporu bo to mój pierwszy nóż który mam zamiar skończyć i troche sie nim pobawić w terenie bes ogromnego strachu że go zgubie , choć przyznaje ze od kiedy odebrałem go z piaskowania to juz nie chciałbym go zgubić :twisted: zakochałem sie w tym efekcie PS: wiem ze troche źle spasowałem okłądziny to jest jeszcze jedan z tych rzeczy która mi nie wychodzi za dobrze :( :evil: ale w końcu to moja pierwsza k0osa POZDRAWIAM CAŁĄ NOZOWNICZĄ BRAĆ WSZELKIEJ MASCI ;p
  • 0

budo_speedy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Witam
No jak dla mnie ciekawsze sa okladziny z tego gumopodobnego materialu... nie wiem co prawda jakie jest to w dotyku ale wydaje mi sie ze sznurek i to nie w Striderowym oplocie tylko zwyklym sprawi ze rekojesc bedzie zbyt cienka co z kolei sprawi niewygodnym uzywanie noza przynajmniej w ciezszych pracach typu rabanie itp. Osobiscie wole gdy rekojesc wypelnia mi dlon bym mogl pewniej chwycic...
Swoja droga fajny noz mnie sie podoba... a piaskowanie dalo fajny efekt sam kiedys nad tym myslalem ale... czy nie bedzie to sprzyjalo rdzewieniu?
Jak juz pouzywasz napisz jak sie to sprawuje w terenie i mozesz rzucic adresem zakladu na prv ;) tak wlasnie patrze ze jestes tez ze Slaska :)
  • 0

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
jasne że rzuce adresem , Świętochłowice ul.Harcersa bezpośrednio koło strazy pozarnej więc łatwo trafić ostrzegam tylko ze świony to troszenke tak dziura i cięzko trafic ale chyab warto, a co do rdzewienai to sie zobaczy wiem ze piaskowanie z czasem bedzie złazić podczas mocnijszych prac ale tak sobie kombinuje żeby kupic pistolet do piaskowania bo ojciec sprawił sobie ostanio nowy kompresor więc :twisted: ... a pozatym efekt piaskowania dla mnie to prawdziwe love od pierwszego ...czyli jak sie dorwe do takiego pistoletu to zapiaskuje wszystko , pozdro
:!:
  • 0

budo_speedy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Swiony nooo... to juz calkiem blisko spoko chodzilem tam do technikum :) a co do piaskowania to efekt tez mi sie bardzo podoba... daj tylko znac jak w praktyce po przetestowaniu :)
Dzieki za namiary
  • 0

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
jak tylko zrobie kilak testów i naostrze tą dziecinę do pożadku to napisze zreszta dziś ja dokończyłem tznaczy klej okładziny i piny + sznurek na nadgarstek moze jutro kilak fotek skonczonego w 3/4 bo jeszce pochwa a tu musze sobie ją przemyśleć :twisted: , co do samego piaskowania to będzie sie to nazwijmy to zdzierać :evil: przykre ale efekt jest tak niesamowicie piękny ze warto. ja zdecydowałem sie na ten zabieg z powodu ze na obrabainym kawałku stali z której powastał noż była slady głebokich rys których nie dało sie usunąc paierem sciernym zbyt głebokie po piaskowaniu defekty sa niew idoczne trzeba przejechac łapka zeby poczuć ze coś atm było , po drugie stal wyglada niesamowicie ja jestem zakochana w tym efekcie ,po tzrecie chociaż mi kompletnie nie potzrebne taktyczne zastosowanie brak odbicia coprawda noż myśliwski a ja z jednostki AT nie jestem ale co mi tam :wink: POZDRAWIM NOŻOWNICZĄ BRAĆ :!:
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Tak guma jest fajniejsza. Pozatym nożyk z nią wygląda bardziej taktycznie. (jak dla mnie)
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Zdecydowanie guma lepiej wygląda. Pozdrawiam.
  • 0

budo_bona
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Dla mnie lepiej wygląda guma bo tego sznurka to trochę za mało to tych gabarytów :nie: . Poza tym to bardzo fajny kozik. Oby tak dalej. :wink:
  • 0

budo_polwo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3 Miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Moim zdaniem guma bo sznurek do takiego ostrza średnio pasuje
  • 0

budo_-simon-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Ja rowniez jestem za guma
pozdro
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Lukas ty dymaj co nam sie widzi , to jest twoj noz i wybierzesz to co tobie sie sprawdza.
Wykonujesz ten noz dla siebie ,wiec patrz co tobie pasuje i nie przejmuj sie innymi.Krytyka jest wskazana , a nawet potrzebna ale tylko odnosnie design , wykonania czy innych technicznych detali ,ale noz jest ciagle TWOJ , i pracuj nad tym co tobie sprawja satysfakcje.

PS
Bylem z moimi chlopakami w rodzimym ocenarium ,i co
..............foka robie co jej powiedza , a shark robi to co chce .........

Badz takim sharkiem Lucas..........
  • 0

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna porada na temat co wam sie bardziej widzi !!! :P
Seiken dzięki ale ja z ciekawości chciałem wiedziec jednak guma była lepsza a za rade dzięki :twisted: a pytałem daltego ze że siedze w tym od bardzo niedawna no i warto pytac pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024