Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki suplement na początek ????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

sieraq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kórnik

Napisano Ponad rok temu

Jaki suplement na początek ????
Witam. Mam 18 lat i ćwicze 4 miesiące. Chciałem teraz dołożyć jakąś odżywke do mojego treningu, aby efekty były bardziej widoczne. Narazie mam tylko 30cm w bicepsie, ale to i tak ładnie biorąc pod uwage moją mase... 4 miesiące temu przed rozpoczęciem ćwiczenia ważyłem zaledwie 56kg, a mój biceps to była poprostu kość!!! Teraz waże 65 kilo przy 178cm. Zastanawiam się nad zastosowaniem kreatyny Trec Nutrition Creatine + Tauryna + Dextrose. Czy opłaca mi się zastosować ten suplement??? Czy może lepiej zainwestowąćw jakiegoś Gainera na mase??? Cwicze co 2 dni niestety w warunkach domowych...pompki, ciężarki, sztanka, ale gdy zdecyduje sięna krete odrazu zapisuje się na siłke. PLEASE HELP
  • 0

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki suplement na początek ????
Twoja postura potrzebuje białka... A co ci po krecie, ty musisz złapac masy. Jak ty masz 178cm i 56kg i masz 18 lat, a ja mam 176cm i waze 69kg i mam 17 lat i na mnie mówią chudy to ciekawe jak ty wygladasz... musisz sie zmasowac troche zebyś miał sie w czym żeźbic. Poćwicz jeszcze do stycznia, bo pewnie w sylwka bedzie gazował ;) to i tak Ci wszystko zejdzie. W styczniu kup sobie xxl, albo jakiegoś garniera, albo jakies białko 80% i wcinaj :)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki suplement na początek ????
zandego bialka !!!
cala masa wegli a nie bialko !
  • 0
Pozdrawiam Strong

sieraq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kórnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki suplement na początek ????

Twoja postura potrzebuje białka... A co ci po krecie, ty musisz złapac masy. Jak ty masz 178cm i 56kg i masz 18 lat, a ja mam 176cm i waze 69kg i mam 17 lat i na mnie mówią chudy to ciekawe jak ty wygladasz... musisz sie zmasowac troche zebyś miał sie w czym żeźbic. Poćwicz jeszcze do stycznia, bo pewnie w sylwka bedzie gazował ;) to i tak Ci wszystko zejdzie. W styczniu kup sobie xxl, albo jakiegoś garniera, albo jakies białko 80% i wcinaj :)


TERAZ MAM 65 KG :):):) nie doczytałęś...:D
  • 0

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki suplement na początek ????
Heheh Sorrki mój bład :P Sorry sieraq :) Strongbart dlaczego zadnego białka??
Nie rozumiem twojich intencji :P
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki suplement na początek ????
bialko przyspiesza metabolizm, bardziej na nim schudniesz niz przytyjesz, dla Ciebie to tylko wegle i tluszcz( w odpowiednich proporcjach, bialko oczywiscie tez az ilosci nie powinny byc duze, 1,5g na 1 kg mc wystarczy)
  • 0
Pozdrawiam Strong

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki suplement na początek ????
Hm... W sumie mądre to co napisałes. Widzisz :D czegoś sie ucze :P Juz nie bede pisał głupot :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024