Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie
Cześć wszystkim! Mam do was pytanie! Wy świetnie się znacie na tych sprawach a ja jestem nowy! Dopiero zaczynam myśleć o odżywkach i suplementach! Cwiczę od ponad roku ale tylko w domu! zamierzam się zapisać na siłownię ale jak będę miał kasę! Chcę sobie kupić MASS XXl ale nie wiem jak on działa i jakie będą zauważalne efekty! Jeśli możecie to napiszcie czy będzie co.s widać po np.2000g?? a co jeśli na przykład kupię dwa takie opakowania po 2000g.Pomóżcie proszę! Liczę na was Dzięki!
  • 0

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie
Kup sobie 4,8 kg. wyjdzie cie taniej. I raczej nie oszczędzaj na dawkach bo nie osiągniesz maksymalnych efektów. I ćwicz dużo bo przytyjesz, ale w tłuszcz. No i oczywiście dietka. Jak połączysz to wszystko to będzie dobrze.
  • 0

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie
Jesli możesz to napisz coś jak mam ćwiczyć i co brać. Jeśli juz wziąłbym MASS XXl to jak to działa? Czy będzie coś widać już po jednym opakowaniu 2000g?
  • 0

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie
No więc najpopularnieszym systemem na mase jest :
Poniedziałek: Klatka, triceps
Środa: Plecy, biceps
Piątek: Barki, nogi.
Przy odpowiednim dawkowaniu 2 kg. gainera starczy ci na krótko ale efekty powinieneś zauważyć. Najlepiej dołóż do tego jakieś aminokwasy i będzie dobrze. No ale ja na twoim miejscu dokupiłbym przynajmniej jeszcze 2 kg. gainerka. Pozdro
  • 0

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie
Jeśli możesz to napisz jakie mam robić ćwiczenia!! Może się na tym znasz i wiesz co mażna robić na jednej sztandze 25kg, sztangietce 14kg dwóch hantelkach po 3 kg i obciążnikach po 2 kg. Niestety tylko tym dysponuję. Może niedługo zapiszę się na siłownię!Postaram się uzbierać na dwa opakowania MASS XXl 2000g i wtedy trochę przypakuję! Mam nadzieję,że coś będzie widać po skończeniu tych opakowań- nie zależy mi na super efektach-byleby być trochę szerszy!!Pozdrawiam!!Dzięki za odpis!
  • 0

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak działa MASS XXl i jakie będą zmiany w wyglądzie?Pomóżcie
Hey! Zobacz sobie najakąś stronę internetową i z tamtąd wybierz sobie ćwiczenia, które najbardziej ci podpasują. Najlepiej troche poeksperymentuj i wtedy wybierz te, które dają najlepsze rezultaty i wykonywanie ich sprawia ci przyjemność. Pozdro!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024