Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

I ze Stivenem Sigalem w filmie "Nieuchwytny" 10 Krissów nie dało by rady :)

Zejdź na ziemie- znasz tego gościa z linku :roll:


Steven Segal to aktor (jakbyś nie wiedział), a ja nie oglądam filmów w których gra, w przeciwieństwie do Ciebie. A tego pana widziałam w akcji, również w przeciwieństwie do Ciebie.
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
:lol:
Charlotte - jesteś pewna że dobrze zrozumiałaś post..???? :)
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
Chrlotte - Wiesz co w tak dobry humor jak ty swoim postem to mnie tylko BZYK potrafi wprawic 8O :peace: :drinking: :rofl:
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
A jest w Polsce ktos kto kiedys trafil TYSONA ... NIE ??? No to caly polski boks jest do :dupa: . A trafil ktos kiedy Oyame ??? NIE .. no to polskie Karate SUX. A trafil KUPS Vasilieva .. NIE ?? NO to Combat 56 SUX a Sistiema RULEZ ... widzisz jak prosto uogolniac ... NIe wypowiadajac sie o skutecznosci C-56 bo moze dla wojska sie to nadaje .. Kriss pokazuje COS dla bardziej cywilnych (choc nie koniecznie) osob :)
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
heheh Kris i Arkadiusz to przeciez znajomi hehe Charlot nawet Kups zapraszal Krisa aby prowadzil zajecia hehehe
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
Guli ) Nawet nie wiedzialem :) Ale super
  • 0

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

A jest w Polsce ktos kto kiedys trafil TYSONA ... NIE ??? No to caly polski boks jest do :dupa: . A trafil ktos kiedy Oyame ??? NIE .. no to polskie Karate SUX. A trafil KUPS Vasilieva .. NIE ?? NO to Combat 56 SUX a Sistiema RULEZ ... widzisz jak prosto uogolniac ... NIe wypowiadajac sie o skutecznosci C-56 bo moze dla wojska sie to nadaje .. Kriss pokazuje COS dla bardziej cywilnych (choc nie koniecznie) osob :)


A ja przyjdzie Twój stryj to wpierdoli całej grupie starszaków 8O bo to on jest the best, tak?
Zrób coś dla siebie i nie upadaj tak nisko...
  • 0

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

heheh Kris i Arkadiusz to przeciez znajomi hehe Charlot nawet Kups zapraszal Krisa aby prowadzil zajecia hehehe


I prowadził? Walczyli? Jaki był wynik? (hehehe)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

A jest w Polsce ktos kto kiedys trafil TYSONA ... NIE ??? No to caly polski boks jest do :dupa: . A trafil ktos kiedy Oyame ??? NIE .. no to polskie Karate SUX. A trafil KUPS Vasilieva .. NIE ?? NO to Combat 56 SUX a Sistiema RULEZ ... widzisz jak prosto uogolniac ... NIe wypowiadajac sie o skutecznosci C-56 bo moze dla wojska sie to nadaje .. Kriss pokazuje COS dla bardziej cywilnych (choc nie koniecznie) osob :)


A ja przyjdzie Twój stryj to wpierdoli całej grupie starszaków 8O bo to on jest the best, tak?
Zrób coś dla siebie i nie upadaj tak nisko...


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
o co Ci chodzi :roll: bo albo ja za głupi :oops: albo ty zbyt mądra :lol:
  • 0

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

A jest w Polsce ktos kto kiedys trafil TYSONA ... NIE ??? No to caly polski boks jest do :dupa: . A trafil ktos kiedy Oyame ??? NIE .. no to polskie Karate SUX. A trafil KUPS Vasilieva .. NIE ?? NO to Combat 56 SUX a Sistiema RULEZ ... widzisz jak prosto uogolniac ... NIe wypowiadajac sie o skutecznosci C-56 bo moze dla wojska sie to nadaje .. Kriss pokazuje COS dla bardziej cywilnych (choc nie koniecznie) osob :)


A ja przyjdzie Twój stryj to wpierdoli całej grupie starszaków 8O bo to on jest the best, tak?
Zrób coś dla siebie i nie upadaj tak nisko...


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
o co Ci chodzi :roll: bo albo ja za głupi :oops: albo ty zbyt mądra :lol:


Nigdy nie powiedziałam, że Kriss jest kiepski - to Wy coś tworzycie. Jeśli obaj Panowie nie walczyli albo nic nie wiecie na ten temat, to po co te teksty?
Wiadomo, że instruktor jest zazwyczaj lepszy od uczących się. Jeśli uważacie, że jest najlepszy, to macie przecież do tego prawo. A ja tylko zastanawiam się, jaki byłby rezultat pojedynku dwóch ludzi np. o podobnych umiejętnościach.
Jeśli ktoś się obraził przepraszam :o
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

No dobra, dla dobra ogólnego zdradzimy generalną zasadę której używamy.

"wejść na wzwodzie i wydymać" to jest idea fix, której używamy i która nadaje rytm w sparingu.

Ale to była taka mała tajemnica :wink:


Spróbuj najpierw na treningu trafić w tego przeciwnika :P
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jeśli uda Ci się choćby raz, to moje gratulacje!


Nigdy nie powiedziałam, że Kriss jest kiepski - to Wy coś tworzycie.


ja z tego wywnioskowałem
  • 0

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

No dobra, dla dobra ogólnego zdradzimy generalną zasadę której używamy.

"wejść na wzwodzie i wydymać" to jest idea fix, której używamy i która nadaje rytm w sparingu.

Ale to była taka mała tajemnica :wink:


Spróbuj najpierw na treningu trafić w tego przeciwnika :P
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jeśli uda Ci się choćby raz, to moje gratulacje!


Nigdy nie powiedziałam, że Kriss jest kiepski - to Wy coś tworzycie.


ja z tego wywnioskowałem


i prawie dobrze, tylko, że nie w Moskwie, ale w Leningradzie i nie samochody, tylko rowery i nie rozdają, tylko kradną. W ten sposób tworzą się plotki. Żeby stwierdzic, że ktoś jest kiepski tzreba przynajmniej z nim się spotkac i zawalczyć - ja tego nie robiłam, więc myśle, ze to jasne jak słońce. Roma locuta causa finita.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
No dobrze ad rem (ja tez po lacinie moge :) )
Primo : Kups zapraszal Krissa nie po to aby walczyc z nim ale w uznaniu jego umiejetnosci .. wiec po co teksty o tym czy walczyli. NIe walcze z kazdym instruktorem, ktorego zaprosilem na swoje zajecia ..CZYZ nie ???
Secundo: Mimo pewnego uznania, jakim darze A.Kupsa nie jest on superherosem o nadludzkich umiejetnosciach i nawet zupelny melepeta MOZE przy DUUUUZEJ dozie szczescia trafic go . Przypominam ze mowimy o nunchaku , ktore z racji swojej budowy i praw fizyki pozwala na zadanie dosc szybkiego uderzenia. Jesli ja .. badz co badz lajkonik w nunie .. CZASEM trafiam Krissa lub Guliego, ktorzy ni oszukujmy sie sa niezli w nunowe klocki ... to czemu Kriss nie mialby trafic Kupsa .. tym bardziej, pomijajac doswiadczenie wojskowe .. miedzy poziomem ich obiektywnych umiejetnosci nie ma az takiej duzej przepasci.
Tertio - ROzumiem ze jestes wyznawczynia Combatu 56 i uwazasz go za panaceum na wszelkie problemy :)
Quarto - sypanie cytatami ze sw Augustyna (Kazanie 131, 10) nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Tym bardziej ze nie rozumiem zwiazku z tematem a nawet Twoja wypowiedzia.
Ze co ze tym powiedzialas cos i sprawa zamknieta ??? Zbytek dobrego mniemania o sobie ...
Ohh jesli jestem dzis zbyt zlosliwy wybacz :)
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
Charlote co do pojedynkow Pana Arkadiusza Kupsa to poczutaj sobie ksiazke Bryla, albo porozmaiwaj sobie z instruktorami Bas-u, oraz z tego co wiem to Bryl powiedzial ze kazdy jego adept mu nastuka. Wiec nie podniecaj sie tak bardzo kims. Po drugie zawsze znajdzie sie ktos lepszy. Po trzecie wezme atrape noza (mazak czy pedzel z farba) i powiem Ci ze kazdego kogo mi wskazesz (kto bedzie mial do dyspozycji same rece i nogi) ubierzemy w biala koszulke i zrobimy konformntacje. Oczywiscie kazdy kto ma noz nie bedzie sie nim chwalil tylko zobaczysz go w ostatnim momencie. taki jest element zaskoczenia. Wiec jesli ktos chce to ja chetnie pokaze jak to wyglada, takie eksperymenty czesto sa robione na stazach ESDS, gdzie sa rozni instruktorzy i powiem Ci ze nigdy nie jest tak zeby ktos nie wyszedl bez kilkunastu-dziesieciu sladow ;) Fakt ze niektore osoby stworzyly sobie kult z Kupsa, i zamiast modlic sie do Boga wyznaja ze moze sie rownac z Chuckiem ;) hehe bzdura ;) Pozdrawiam wiecej sie nie mieszam w takei gadki bo jak zawsze wiadomo najwiecej pisza Ci co nic nie wiedza;) heheheh
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
Czytam, czytam i nic nie rozumiem. Zostawcie biednego Krissa w spokoju.

Sprzeczki, które jest bardziejsze zwyke o kant dupy potłuc więc darujcie sobie.

A i tak moje jest jest najbardziejsze i ja jestem najwiekszy master-sensei-hula-hop-fajter na worldzie i załatwiam wszystkich pierdnięciem. Teraz mój e-penis ma 3m długości :X
  • 0

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

Charlote co do pojedynkow Pana Arkadiusza Kupsa to poczutaj sobie ksiazke Bryla, albo porozmaiwaj sobie z instruktorami Bas-u, oraz z tego co wiem to Bryl powiedzial ze kazdy jego adept mu nastuka. Wiec nie podniecaj sie tak bardzo kims. Po drugie zawsze znajdzie sie ktos lepszy. Po trzecie wezme atrape noza (mazak czy pedzel z farba) i powiem Ci ze kazdego kogo mi wskazesz (kto bedzie mial do dyspozycji same rece i nogi) ubierzemy w biala koszulke i zrobimy konformntacje. Oczywiscie kazdy kto ma noz nie bedzie sie nim chwalil tylko zobaczysz go w ostatnim momencie. taki jest element zaskoczenia. Wiec jesli ktos chce to ja chetnie pokaze jak to wyglada, takie eksperymenty czesto sa robione na stazach ESDS, gdzie sa rozni instruktorzy i powiem Ci ze nigdy nie jest tak zeby ktos nie wyszedl bez kilkunastu-dziesieciu sladow ;) Fakt ze niektore osoby stworzyly sobie kult z Kupsa, i zamiast modlic sie do Boga wyznaja ze moze sie rownac z Chuckiem ;) hehe bzdura ;) Pozdrawiam wiecej sie nie mieszam w takei gadki bo jak zawsze wiadomo najwiecej pisza Ci co nic nie wiedza;) heheheh


Własnie dałeś tego przykład - puste naczynia wydają najgłośniejsze dźwięki...
  • 0

budo_charlotte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał

No dobrze ad rem (ja tez po lacinie moge :) )
Primo : Kups zapraszal Krissa nie po to aby walczyc z nim ale w uznaniu jego umiejetnosci .. wiec po co teksty o tym czy walczyli. NIe walcze z kazdym instruktorem, ktorego zaprosilem na swoje zajecia ..CZYZ nie ???
Secundo: Mimo pewnego uznania, jakim darze A.Kupsa nie jest on superherosem o nadludzkich umiejetnosciach i nawet zupelny melepeta MOZE przy DUUUUZEJ dozie szczescia trafic go . Przypominam ze mowimy o nunchaku , ktore z racji swojej budowy i praw fizyki pozwala na zadanie dosc szybkiego uderzenia. Jesli ja .. badz co badz lajkonik w nunie .. CZASEM trafiam Krissa lub Guliego, ktorzy ni oszukujmy sie sa niezli w nunowe klocki ... to czemu Kriss nie mialby trafic Kupsa .. tym bardziej, pomijajac doswiadczenie wojskowe .. miedzy poziomem ich obiektywnych umiejetnosci nie ma az takiej duzej przepasci.
Tertio - ROzumiem ze jestes wyznawczynia Combatu 56 i uwazasz go za panaceum na wszelkie problemy :)
Quarto - sypanie cytatami ze sw Augustyna (Kazanie 131, 10) nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Tym bardziej ze nie rozumiem zwiazku z tematem a nawet Twoja wypowiedzia.
Ze co ze tym powiedzialas cos i sprawa zamknieta ??? Zbytek dobrego mniemania o sobie ...
Ohh jesli jestem dzis zbyt zlosliwy wybacz :)


Well roared, lion... (to Sen nocy letniej, 5, 1 - żebyś nie musiał zbyt długo szukać).
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
charlotte - wybacz, ale nie rozumiem po co piszesz takie bzdury
wrzuc na luz i tyle - bo ten topic zostal zalozony w innym celu niz zebys udowadniala wyzszosc swojego idola nad innymi

P.S. za kontynuowanie obrzucania sie tutaj blotem poleca ostrzezenia - chcecie to sobie zalozcie topic w Knajpie "Chuck vs Kups" or smth..
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
Tez sie zgadzam z tym. Topik zostal utworzony w kwestii podziekowania za profesjonalnie poprowadzony staz - w kwestiach umijetnosci i bledow rozmawiamy na sali podczas treningow i sparingow.


Niech ktos to zamknie zanim temat pojdzie w kierunku wymuszonym przez kogos kto czytac ze zrozumieniem nie umie.
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Kriss w Krakowie czyli jak krawaciarz centusiów rzezał
8O :) :)

Szkoda,że byłem po za netem w sob, niedz. :)

Wybacz koleżanko, tez Cię nie rozumiem.
ale w pełni rozumiem, że promujesz osobę Arka Kupsa i ok. tylko prosimy załóż nowy temat.


Przypominam o zakazie używania piętrowych cytatów w tym dziale i w ogóle na tym forum
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024