Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy i odżywki na początek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy i odżywki na początek?
Witam wszystkich :!:

Moja przygoda z siłownią zaczęła się kilka lat temu ale zawsze treningi były przerywane (można powiedzieć, że raz ćwiczyłem przez kilka miesięcy a potem kilkumiesięczna przerwa i znowu i przerwa i tak dalej...). Treningi nie są mi obce, jestem trochę obyty ze sprzętem i radzę sobie na siłowni. Niedawno zakupiłem sobie nareszcie porządną ławeczkę do domu (z wyciągiem górnym, dolnym, modlitewnikiem, przyrządem do nóg,) Ze względu na pracę niestety nie mam czasu na siłownię stąd pomysł zakupu sprzętu domowego. No dobra przejdę do sedna. Zakupiłem: Kreatynę, HMB, Taurynę i Mass XXL aby trochę przyśpieszyć i ułatwić trenowanie oraz przyrosty. Moje pytanie brzmi: jeśli zastosuję przemyślaną dietę oraz zakupione suplementy i sumiennie podejdę do treningów to czy mam szansę na jakąś znaczną poprawę wyglądu czy jest to zakup nieprzemyślany a cel nieosiągalny?
Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi osób obytych w temacie oraz jako "nowicjusz" na forum pozdrawiam starych wyjadaczy :-) .

P.S: Mierzę 176 cm i ważę 71 kg.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy i odżywki na początek?
Sama Kreatyna da duze przyrosty, a jeszcze z dieta napewno. Pamietaj, ze najwarznijejsza jest dieta.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy i odżywki na początek?

Sama Kreatyna da duze przyrosty, a jeszcze z dieta napewno. Pamietaj, ze najwarznijejsza jest dieta.


Dzięki za odpowiedź koksiarz z tego co widzę to jesteś wiarygodnym na tym forum i Ciebie na razie posłucham dieta to dla mnie podstawa reszta w suplach :D Proszę innych o zdanie w sprawie.

Dziękuję!

Jeszcze mam jedno pytanie: Na jaki czas starczą mi te ilości odżywek i suplementów?:
-HMB 300 kapsułek
-Kreatyna 900 g.
-Mass XXL 4800 g.
-Tauryna 100 kapsułek
  • 0

DjMietek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy i odżywki na początek?
Tauryny to ci napewno bjak chcesz ciagla z kreatyna przyjmowac wiec napewno długo ci nie starczy a Kreatyna i MASS XXL około 2 miechów powino starczyc.
Pozdrawiam i dużych przyrostów :-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024