Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakis plan potrzebuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

voy-tec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:fiu fiu fiu duzo tego

Napisano Ponad rok temu

jakis plan potrzebuje
Dobra potrzebuje plan tylko nie wiem jaki... chcialbym cos miedzy sila a rzezba ale chyba tak sie nie da :?

trenuje jakies 2 miesiace, w miare systematycznie, bez rzadnego planu poprostu na jednym treningu robilem klatke i plecy a na drugim cala reke wlacznie z barkami, 3 zazwyczaj byl taki ze cwiczylem ale strasznie lajtowo i wiecej gadalem niz cwiczylem.
Cwicze jakos 2/3 razy w tygodniu na niezle wyposazoneij silowni. jem tak jak mi sie podoba i wogole. mam 15 lat 184 cm i kolo 90 kg :cfaniak: ostatnio wzielem 75 na klatke raz i 3x 70.
  • 0

lukasz_g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Wiadomo co :P

Napisano Ponad rok temu

Re: jakis plan potrzebuje
No to ladnie, jak 90 kg wagi ... ale pewnie ejstes lekko otluszczony. Cwicz 4 razy na tydzien robiac 4 i 4 serie cwiczenia na wieksze partie miesniowe takie jak nogi klat i plecy i po 12-8 powtorzen, a na miesnie typu biceps i triceps po 3 cwiczenia i 4 serie robiac 12-8 powtorzen PON. klata, tric WT. nogi CZW. Plecy, biceps PT. barki dodaj 3 razy na tydzien brzuch, do bica przedramie, a do barków kaptury. Stosuj treningi aerobowe.
  • 0

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakis plan potrzebuje
musisz do czegos przystac albo sila albo rzezba ... dalo by sie zrobic to i to ale wyniki by nie byly dosyc zadowalajace , pojedz sobie najpierw rzezbe a pozniej silke stary , ja tak bede wlasnie robil...a plany trningowe i dietki znajdziesz na podwieszonych postach , albo wal do specjalistow strongbarta i avangera przynajmniej dla mnie oni sa najbardziej zaopatrzeni w wiedze na tym forum
  • 0

voy-tec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:fiu fiu fiu duzo tego

Napisano Ponad rok temu

Re: jakis plan potrzebuje
dzieki... chyba narazie pojade na sile... a potem bede sie rzezbil... jestem troszke otluszczony ale nie wygladam jak kulka 8)
  • 0
Siła...Masa...Rzeźba.....Zrryww Massa

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakis plan potrzebuje
no jak tam chcesz , POWODZENIA:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024