Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżcie początkującemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Wozi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kompy, kulturystyka:)

Napisano Ponad rok temu

Pomóżcie początkującemu
Mam 19 lat, 175 cm wzrostu i 69 kg wagi. Chodze na silownie od 4 miesięcy (ćwicze 3x w tygodniu). Poradźcie mi jakie moge zastosować suplemęty aby troche rozwinąć sylwetke. Głównie chodzi mi o rzeźbe, nie chce być okrągłum miśkiem i nie chce mieć brzuszka. Podobno gainer jest dobry. Możecie mi troche o nim powiedzieć( Czy moge go juz stosować, czy są jakieś efekty uboczne i co zrobić żeby wszedł mi on w mase mięśniową a nie tłuszczową.) Z góry dzięki ;)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie początkującemu
rzezbe przy Twoich gabarytach ??

mylisz troszke polecia - cwiczenia na mase itp. to nie jest na mase za wszelka cene czyli takze tluszczowa, a mase miesniowa :D
na pewno musisz jesio przytyc ;)

jedziesz tr. na mase tak ?? - zmieniales juz go przez te 4miechy - tr. trzeba modyfikowac co ok. 6tyg. - w forum tr. masz w podwieszonym poscie - wybierz sobie ;)

przyloz siem do diety !! ona jest podstawa efektow - bez niej niewiele osiagniesz nawet na najbardziej wymyslnych suplach.
przykladowe diety masz w podwieszonym poscie na forum odzywianie

co do sulpementacji to mozesz zakupic gainerka (np. trec mass xxl czy olimp mct - dobre sa :D), do tego taurynke (moze byc olimpa) no i nie zapomnij o witaminkach (np. multitabs :P )
na poczatek wystarczy ;)

gainer nie ma skutkow ubocznych, no moze poza.... przybraniem masy :D
jest to odzywka weglowodanowo-bialkowa.
zagrozenie otluszczeniem jest wtedy gdy masz zbyt wysoka kalorycznosc diety w stosunku do zapotrzebowan Twojego org. - ale Tobie to raczej nie grozi ;)

przy dobrej diecie (np. 1 z przykladowych ;)) preferuje brac:
w dni tr.
1,5hprzed tr. 50g gainera na0,5l mleko (potem 1h przed tr. jesio pos. przedtr. - troszku mniejszy od podstawowego)
30min. po tr. 50g gainera na 0,5l mleka

w dni nietr.
50g na 0,5l mleka miedzy pos. (tj. ok. 1-2h po ost. pos. na min. 30-60min. przed nastepnym)
ew. mozesz w dni nietr. stosowac go 2x

jesio jakies pytanka ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie początkującemu
generalnie tak jak ava, tylko pamietaj dieta jest najwaniejsz(potem dorzucasz witaminy i gainera)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Wozi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kompy, kulturystyka:)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie początkującemu
Dzięki za rady. Poczytam sobie jeszcze troche na forum odżywianie itd. Co do treningu to nie wiem czy jade na mase czy nie?? :D Na początku robiłem tak: pon.-klata i plecy; środ.- nogi; piat. - Barki, biceps i triceps. Wiele osób krytykowało ten plan trningu wiec go ostatnio zmieniłem:) Teraz jest tak: pon.- klata i triceps; środ.- nogi i plecy;piąt.- barki i biceps. Dobry plan czy nie za bardzo??
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie początkującemu
to jest plan na mase ;)

idz do forum tr. zaloz temat z prosba o sprawdzenie tr. - na pewno pomozemy ;)
rozpisz go jednak dokladnie czyli co robisz z jaka iloscia powtorzen w jakiej ilosci seriach na danbe partie miesni itp.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024