Czy dobrze spożywam odrzywki z posiłkami?
Napisano Ponad rok temu
Prosiłbym o ewentualne skorygowanie mojej diety jeżeli są jakieś znaczące błędy.
Napisano Ponad rok temu
bialko bierz na noc, i 30 minut po treningu
po treningu odrazu dokup carbo, bierz 50g
gainera bierz miedzy posilkami 2-3 razy dzinnei po 50g
Napisano Ponad rok temu
Moja waga to 78kg. i 183cm
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak to jest z tymi aerobami?robic czy nie robic? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czy znacie techniki kb? :) |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Superserie!Czy można cały czas ćwiczyć w superseriach?? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
czy dobrze robie strzał ?? |
Sterydy i Prohormony | Guest_hudy ale byk_* |
|
|
|
co czytacie w sieci? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
słodycze??- Ponad rok temu
-
Dieta na redukcje tuszczu do sprawdzenia SZYBKO- Ponad rok temu
-
dieta do sprawdzenia- Ponad rok temu
-
Pełno diet na mase a co z dietami na redukcje tłuszczu- Ponad rok temu
-
Dieta- poprawiona czy dobrze?- Ponad rok temu
-
100g ryzu -- Szybkie pyatnie- Ponad rok temu
-
Ryż ciemny- Ponad rok temu
-
Bez diety...Guest_ziomuś_* - Ponad rok temu
-
Moja dieta, czy dobra?Guest_motyl_fx_* - Ponad rok temu
-
Mała pomoc przy odżywianiu...Guest_Decadurabolin_* - Ponad rok temu


Temat jest zamknięty

Ponad rok temu
