Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Emilov
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej
Witam, otóż ćwiczyłem ponad rok, 2 miesiące przestałem i nie ćwiczę od tamtej pory, ważę około 60kg mając 167 wzrostu w wieku prawie 18-lat. Zdjęcia w załączniku, moim celem jest zrobienie brzucha, przynajmniej było w planach. I proszę mi powiedzieć czy z tej mojej sylwetki jest realne coś zrobić? nie chcę przytyć ponieważ już dość całe życie byłem otyły ale się wziąłem za siebie by być tym chudym. Dodam że wcześniej ćwiczyłem brzuch, nogi i trochę barki/plecy (jakieś tam ćwiczenia z netu). Proszę o odpowiedź, czy jest co ćwiczyć, robić itd. ;)
Pozdro

v6osb6.jpg
2rc1qmh.jpg
1z4ga3q.jpg

  • 0

Arek1987
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 6
23
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
  • Staż [miesiące]:od 2007r
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej
Ja bym na Twoim miejscu cwiczyl... 3x w tygodniu bo wtedy zyskasz miesnie a nie tluszcz. Dzieki cwiczeniom spalasz tluszcz a bez silowni bedziesz mial efekt jojo mozesz przytyc. To nie silownia robi z czlowieka otylego a to co jesz.. lodowka:) wiec dla mnie jedz jak jesz ale cwicz.
  • 1

Emilov
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej

Ja bym na Twoim miejscu cwiczyl... 3x w tygodniu bo wtedy zyskasz miesnie a nie tluszcz. Dzieki cwiczeniom spalasz tluszcz a bez silowni bedziesz mial efekt jojo mozesz przytyc. To nie silownia robi z czlowieka otylego a to co jesz.. lodowka:) wiec dla mnie jedz jak jesz ale cwicz.

A jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać i w ilu powtórzeniach? 


  • 0

Niepozorny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej
Jezeli cwiczyles dwa lata to powiem żenadix ja mam takie same gabaryty jak ty no tyle ze 165 wzrostu i po okolu roku cwiczeń mam o wiele lepsza sylwetke. Moze nie trzymales diety ?
  • 0

Niepozorny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej
Sory zle przeczytalem:D (cwiczyles rok)
  • 0

Arek1987
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 6
23
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
  • Staż [miesiące]:od 2007r
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczyłem, ćwiczyłem i przestałem... co dalej
Rob np
Poniedzialek: klatka triceps lydki
Sroda: plecy kaptury biceps
Piatek: barki nogi

Jezeli uzywasz sztangi hantli to tak 8-10 powtorzen a maszyny 12-15 powtorzen.
Radze np biceps 3serie jedne cwiczenie 3x8 inne 3x12 i ostatnie 3x15

Na mnie piramida zle dziala typu 12 10 8 8 lepiej mi idzie przy stalej luczbie powtorzen i co serie dokladam ciezar ale np w 3 seri wykonalem ledwo 10powtorzen to w ostatniej nie dokladam. Musisz s to wyczuc. A cwiczen jest sporo wejdz na youtube i wpisz cwiczenia na plecy czy klatke i wybierz 3 a na plecy 4 i co tydzien mozesz zmieniac jakies cwiczenie na inne. Nie rob ciagle tego samego cwiczenia. Na barki rob 3 cwiczenia. Wyciskanie sztangi/hantli 4serie po 8pow pozniej wznosy na boki i w opadzie 3x15
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024