Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strach, znieczulica czy glupota...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach, znieczulica czy glupota...
Kiedys juz ten temat byl poruszany na forum. Wnioski byly tez te same. Trzeba sobie radzic samemu i nie liczyc na dobroc innych.
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach, znieczulica czy glupota...
Taka prawda. Dzis po prostu ludzie wola nic nie widziec i nie wiedziec zeby miec spokoj.
Jak liczyc to tylko i wylacznie na siebie.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach, znieczulica czy glupota...
Taaaaak pieknie ... zrozumcie ze Ci ludzie dojezadzaja tymi pociagami codziennie ... skoro policja do tej pory nie zlikwidowala procederu kieszonkowcow watpliwe by zliwkwidowala go wlasnie teraz kiedy MY zareagujemy .... ja sie nie dziwie sam bym nie zareagowal skoro ich jest kilkunastu a ja wracam caly czas tym samym pociagiem a np. jest to jedyna moja mozliwosc dojechania do domu. Przede wszystkim zadanie dla Policji ... zlapac kieszonkowca w autobusie luz ... zlapac kieszonkowca z grupy zorganizowanej zwazywszy ze oni nie jezdza pojedynczo i regularnie moim pociagiem ... to juz nie taki luz ... jedna zabawa w bohatera skonczy sie dla mnie codziennymi pieszymi wycieczkami do domu bo np. na samochod mnie nie stac. Albo ryzykiem ciezkiego pobicia ...

POzdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024