Skocz do zawartości


Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Marcin 102_*

Guest_Marcin 102_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????
Witam za czolem cwiczyc kiedy cwiczylem tak z rok temu a moze dwa lata temu doscostro ale nie za dlugo zawsze po kilka miesiecy i soie odpuszczalem jechalem na sucho no czasami jakas odzywka nic pozatym 4 lata temujechalem na malych sterydach bo tanie ale malo bralm i ktotko teraz zaczolem znowu cwiczyc !!!!! mieszkam obecnie w angli i w pracy mam czas na jakies cwiczenia wiec postanowilem go wykorzystac cwicze juz od 3 tygodniostro po 5 dni w tygodniu od 3 tygodni tez biore Zma amion 1500 Hmb tribusteron 60 i kreatyne 100% HPLC tested pure czysta firmy MET-Rx diete rowniez sobie sprawiam ten zestaw co wymienilem konczy mi sie tak za 9 dni i zamowilem nowy ze sklepu OCZYWISCIE KREATYNA .PL :)))))))))))) SPRAWDZONE POŁĄCZENIE
KREATYNA + TAURNYA + HMß + DEXTROSE cena 170 zl chyba i dokupilem rowniez do tego ZMA oraz jak juz wyzej wspominalem tribusteron 60 ale od jakis 2 tygodni czytam troszke co tu piszecie i zaczynam sie uczyc :) wczesniej myslalem czyli nie dawno ze im wiecej kupie i wzuce na zoladek tym lepiej i efekty beda baba ale czytam uwas ze nie zeby krete odstawic ze hmb to lipa zma to tylko na zmeczenie tribusteron 60 to ojcu dac mama bedzie zadowolona i tak dalej mam lat 24 wzrost 180 cm waga 76 kg chcialbym przytyc ale chodzi o mase miesni a nie tluszczu i chcialbym przybrac na sile prosze o jakies wskazowki co mam robic i jak stosowac i co mam zrobic z tym zestawem co juz domnie idzie pocztomm czyli KREATYNA + TAURNYA + HMß + DEXTROSE oraz zma i tribusteron 60 co mam zazywac a co odlozyc na polke i ewentualnie co do kupic moze jakiegos gainera albobialko bardzo prosze o pomoc i wskazowki czekam na odpowiedzi i opinie dziekuje z gory
Marcin

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????
co do białka to moge ci doradzić białko "Trec Nutrition Whey Protein Cocncentrat 1500g " .. biore je już jakieś 2 tygodnie i przyznam ,że jest dobre . Co do aminokwasów to moge polecić l-glutaminę , jest dobra .
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????
[quote]mieszkam obecnie w angli [/quote]
szczesciarz, a u Nas bida ;) na odzywki i suple brakuje :D %-)

[quote]pozatym 4 lata temujechalem na malych sterydach bo tanie ale malo bralm [/quote]
i jak tam zdrowko...

[quote]cwicze juz od 3 tygodniostro po 5 dni w tygodniu[/quote]
skontaktuj siem z WBD na forum trening - czy dobrze cwiczysz (jak na mase i 5x w tyg. to chyba tylko 1partie miesni/dzien...) - jak chcesz mase robic to odp. tr. tez jest b. wazny w forum trening masz w podwieszonym poscie kilka dobrych na mase.

[quote]diete rowniez sobie sprawiam[/quote]
mam nadzieje, ze racjonalna... dobrze ze stosujesz - dieta to podstawa

[quote]biore Zma amion 1500 Hmb tribusteron 60 i kreatyne 100% HPLC tested pure czysta firmy MET-Rx [/quote]
nieznam tej firmy wiec nie moge siem wypoiwedziec na temat jakosci tych supli, ale moge powiedziec jedno - zrobiles blad, ze wzioles siem teraz za krete... :no:

[quote]zamowilem nowy ze sklepu OCZYWISCIE KREATYNA .PL [/quote]
i bardzo dobzie :brawo: :glupek2:

[quote]SPRAWDZONE POŁĄCZENIE
KREATYNA + TAURNYA + HMß + DEXTROSE [/quote]
sprawdzone polaczenie...
kreatyna - tak; tauryna - tak; hmb - ostatecznie...tak; dekstroza - nie; zestaw jak dla mnie nie najlepszy trzeba go bedzie uzupelnic. Ale odloz go bo dla Ciebie na krete za wczesnie...

[quote]do tego ZMA oraz jak juz wyzej wspominalem tribusteron 60[/quote]
dobry zestaw dla doroslego chlopa jak Ty (24l) na podniesienie poziomu naturalnego tescia ;) ZMA polecam jak najbardziej tym bardziej(troszku nie stylistycznie ale nie o to chodzi... ;)), ze cwiczysz 5xtyg. i reg. musi byc szybka a w tym pomaga zma - dobry suplement podnosi tez czasem troszku sily.

[quote]od jakis 2 tygodni czytam troszke co tu piszecie i zaczynam sie uczyc :) [/quote]
jesio wszystko przed Toba - fajnie, ze tak do tego podchodzisz :yes:

[quote]wczesniej myslalem czyli nie dawno ze im wiecej kupie i wzuce na zoladek tym lepiej i efekty beda baba ale czytam uwas ze nie zeby krete odstawic [/quote]
jak nie masz wystarczajacej adaptacji wysilkowej=stazu tr. to nie ma sensu brac i nie wykorzystywac jej sily...

[quote]ze hmb to lipa[/quote]
bo to prawda %-))) tzn. jest antykatabolikiem nawet nie najgorszym, ale sa o wiele lepsze i tansze wiec siem nie oplaca brac.
zdania sa podzielone co do brania hmb do krety... jakies nadania wykazaly, ze hmb poteguje dzialanie krety... ale nie byl to lab "autonomiczny"...

[quote]zma to tylko na zmeczenie [/quote]
polepsza regeneracje, a to nie tak malo - ja jestem z zma zadowolony (i lepiej spi siem po tym - jezeli spisz sam.... :cisza: bo twardo i spokojnie, a rano jest siem wyspanym/wypoczetym - oplaca siem brac przy intensywnych treningach)

[quote]tribusteron 60 to ojcu dac [/quote]
w wieku tego chlopaka o ktorym tu mowa (mial chyba z 19l. to tak lepiej ojcu bedzie mial wiekszy porzytek %-))

[quote]tribusteron 60 to ojcu dac mama bedzie zadowolona[/quote]
bo to prawda %-)))
tribulus zwieksza potencje. :D

[quote]mam lat 24 wzrost 180 cm waga 76 kg chcialbym przytyc ale chodzi o mase miesni a nie tluszczu i chcialbym przybrac na sile[/quote]
musisz podac troszke wiecej np. czy masz sklonnosci do lapania tluszczyku itp. zeby Ci lepiej pomoc... Co do masy&sily to ustal priorytet... cwiczenie w dwoch kierunkach nie ma sensu najlepiej najpierw jedno potem drugie (np. najpierw masa potem sila; chodzi o odp. trening, diete itp. + pamietaj ze sila zawsze Ci pojdzie - jak cwiczysz na mase to tez - ale w mniejszym stopniu niz jak siem cwiczy na sile wiec siem zdecyduj co wybierzesz?)
PODSTAWA JEST DIETA - pamietaj o niej oraz o tym, ze suple to tylko dodatki ktore tak czy tak opieraja siem na diecie, bez niej beda marne wyniki...

[quote]co mam zrobic z tym zestawem co juz domnie idzie pocztomm czyli KREATYNA + TAURNYA + HMß + DEXTROSE [/quote]
Nie uzywaj :nonono: odloz, ew. jak konczyc siem bedzie termin czyli ma krotszy niz 9-12miechow (bo za krete to nie wczesniej niz za 7-9miechow) to sprzedaj tam w GB nie powinno byc z tym problemu - dobre suple a w porownaniu do tamtejszych na pewno beda tansze...

[quote]zma i tribusteron 60 [/quote]
jeszcze bym siem teraz z tym wstrzymal na jakies 1,5-2miechy - cwicz nabiez jakiejs adaptacji - przyluz siem do techniki wykonywania cwiczen itp. ...

[quote]co do kupic moze jakiegos gainera albobialko bardzo prosze o pomoc [/quote]
stopien otluszczenia; czy latwo lapiesz tl.; itp. czy jestes ekto- mezo-??

[quote] i wskazowki [/quote]
zajrzyj do forum trening i zweryfikuj swoj plan
do forum dieta i zweryfikuj diete
i zarejestruj siem bo kcemy miec rodzynka z angli ;) i bedziesz mial dod. promocje/znizki =]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Marcin 102_*

Guest_Marcin 102_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????
dzieki za dosc wyczerpujaca odpowiedz co do sklonnosci lapania tluszczu to ostatnio mi sie zaczol robic brzuszekale nie wiem czy to od czekolady czy od piwa :) ale raczej jestem osoba szczupla i przydalo by mi sie masy duzo masy :) a czy moge tylko z tego zestawu brac zma tribusteron 60 hmb amino 1500 i ta DEXTROSE chodz nie wiem na co to jest ale jak juz kupilem to chyba nie zaszkodzi jak wezme ? a moze zaszkodzi :) ? a czy jakas odzywke mam kupic bialko czy cos prosze pod powiedz czy gainera jaka mam kupic moze witaminy czy jakies inneprodukty ktorych nie znam krete odstawie tak jak mowisz na pare miechow sprzedam ale DEXTROSE i hmb moge brac z zma i tribusteron 60 i do tego odzywka sila czy masa zapytales ja wybieram mase jak narazie :) ! zdecydowanie mase ! co do angli to siedze tu juz dwa lata i nie nazekam na odzywki i inne sprawy nie nazekam ale na wiedze o nich i o tej calej zabawie to troszke by sie przydalo wiadomosci postanowilem ze was poslucham i ede stosowal to co mi poradzicie a nie to co sam uwazam czyli wszystko bym chcial odrazu i szybko :))) wiem lakomstwo pierwszy stopien do wuzka :) ale znowu jak sie uda to CO CI NIE ZABIJE CZYNI CI SILNIEJSZYM :)))))))) co do sterydow w mojej przeszlosci to byly to zastrzyki a co do zdrowia to dupa bolala syfy wywalilo i troszke banir zrylo :) ale to juz przeszlosc teraz mam kasa na cos lepszego i niechce sie juz truc prosze wiec o dokladne podsumowanie co moge brac z tego zestawu co wymienilem wyzej i co mam dokupic chodzi o odzywki a moze jeszcze cos innego chodzi o mase w tym zalozeniu dziekuje i czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia i o wskazowki jk i co stosowac w jakich ilosciach o raz ile razy dziennie
Marcin

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????

na odzywki i inne sprawy nie nazekam ale na wiedze o nich i o tej calej zabawie to troszke by sie przydalo wiadomosci postanowilem ze was poslucham i ede stosowal to co mi poradzicie

wiem lakomstwo pierwszy stopien do wuzka :)

niechce sie juz truc prosze wiec o dokladne podsumowanie co moge brac z tego zestawu co wymienilem wyzej i co mam dokupic chodzi o odzywki a moze jeszcze cos innego chodzi o mase w tym zalozeniu dziekuje i czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia i o wskazowki jk i co stosowac w jakich ilosciach o raz ile razy dziennie

oby wiecej ludzi z takim nastawieniem ;) - ale odpisze chyba jutro bo dzis to pozno juz w Polsce, a ja siem jesio muszem dzisiaj pouczyc biologii bo mam w poniedzialek spr. z genetyki %-))))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc mam parepytan i chyba bladze ????
Albo moge Ci tez polecic cos co polecalem jednemu gosciowi tylko pamietaj o tym zeby siem zalogowac, dostaniesz dodatkowe upusty itp. ;):
- gainer (mass xxl 3000g - jak bedzie, jak nie to mozesz 2000g ew. 2x2000g)
- tauryna (hi-tec)
- carbo (trec co najmiej 2000g)
- wpi (trec/olimp najlepiej to 1500g)
- kazeina (trec 1500g + 750g)
- zma jak czujesz siem zmeczony... jak nie to i tak siem przyda - zwieksza szybkosc regeneracji (masz tez promocje powazna na te trec'a)
- olej mct (olimp)
- witaminki A-Z hi-tec'a

Ale najwazniejsza jest dieta a suplementy to tylko dodatek.

ODPOWIEDNIA DIETA TO PODSTAWA

to zestawik ktory mozesz zaczac stosowac za jakies 5-7tyg.
acha a cena to wychodzi (przy najbardziej wypasionej wersji ;)) - ok. 660zl - ale wiesz jak siem zarejestrujusz dostaniesz zniszki + zma juz masz to bedzie tansze o 65zl %-) + z Karolem (kreatyna.pl)
zawsze mozna siem jakos dogadac ;) - zajeb*** gosc jest :clever:

a dawkowanie by bylo takie:
rano:
na czczo - 1kapsa tauryny
2tabsy wit. do sniadania

przed tr. (jak Ci bedzie za ciezko na zoladku to powiedz ;))
1,5h - gainer 50g na 0,5l mleka
1h posilek przedtr. (troszke ubozszy w ww i b niz normalny ;)) + dodaj troszku mct 10-15g
45min. przed 2 kapsy tauryny jak bedzie bardziej intensywny tr. (jak nie to rano na czczo 2kapsy)
0,5h przed 30g wpi

po tr.
bezposrednio po (jesio na silowni) carbo 1g/1kg mc
za 20-30min. 30g kazeiny
1h po 50g gainera na 0,5l mleka

przed snem:
0,5-1h zma 3 kapsy ( ok. 1-2h wczesniej zadnych rzeczy co zawieraja wapn; lepiej 1h przed snem zeby siem zdazylo wchlonac bo kazeine daz na mleku, tam jest wapn...)
bezposrednio przed snem 40g kazeiny
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024