Skocz do zawartości


Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 jak sie to je?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Sebo_*

Guest_Sebo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 jak sie to je?
Siemano! czy ten gainer jest najlepszy(sugeruje sie cena i opisem)? z czym go najlepiej łaczyć ? no i jak to się je, czy są to tabsy czy proszek rozpuszczalny w mleku itp? :shock:

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 jak sie to je?

czy ten gainer jest najlepszy(sugeruje sie cena i opisem)? z czym go najlepiej łaczyć ?

podaj info o sobie
ogolnie to gobry gainer, ale ma az 30%bialka (+jest wzbogacony o taurynke itp.) i sa to wpc,wph,wpi i to dla tego jest drozszy - bialko jest drozsze od ww. Czy jest dla Ciebie podaj wiecej info (ja polecam mass xxl - stosunkowo tani i przedniej jakosci :D)

no i jak to się je, czy są to tabsy czy proszek rozpuszczalny w mleku itp?

no jak masz podawany ze np. 1000g, 4500g to widocznie jest to proszek ;) - najlepiej rozpuszczac w mleku (przy pomocy shakera)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Sebo_*

Guest_Sebo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 jak sie to je?
MassXXl juz mam nie moge juz tego pić strasznie się "obrzydza" po jakimś czasie dlatego chce kupić sobie jeszcze jakiś dla odmiany np. Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 ale czy można je stosowac przemienie mam 180cm na 70kg ćwicze ok 6 miechów koncze teraz "jeść" kretę i HNB podobno przereklemowane i zostaje przy samym garnierku i L-Glutaminie + witaminki

GośćGuest_Sebo_*

Guest_Sebo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 jak sie to je?
a i co to sa te wph itd.

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp SUPER WHEY GAINER 4000 jak sie to je?

i co to sa te wph itd.

wpc - whey protein concentrat - koncentrat bialka serwatkowego
wpi - whey protein isolate - izolat bialka serwatkowego
wph - hydrolizat b. s.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024